onun en çok hangi yönünü seviyorsunuz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve beachbunny tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : beachbunny
  1. beachbunny

beachbunny Guest

evet kızlar,sevgilinizin ya da eşinizin en çok beğendiğiniz yönü ne düşünün bakalımCADIARZU
    ben eeeeeeeeeeeen çok tatlı serseri bi gülüşü var onu beğeniyorum,bitiriyo beni:asigim:
    bide tartışınca önce kızmasını sonra çocuk gibi masumlaşmasını..:1hug:

2. 8 Eylül 2008
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

Çözüm yolu aramasını:asigim:

En kötü anımızda bile gülmeyi baaşrmasını:1hug:

Veee en coktaaaa bana olan bağlılığını seviyorummmm

4. 8 Eylül 2008
  5. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    beni bebek gibi uyutmasını :asigim:

6. 8 Eylül 2008
  7. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    en çok gülüşünü seviyorum:1rolleyes: bide gamzesi var ya ahh ahh özledim ama yaa:çok üzgünüm:

8. 8 Eylül 2008
  9. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben eşimin en çok merhametını,hep benı dusunmesını ve gulusunu cok sevıyorum.kısacası o mükemmel bı erkek.ŞenizŞenizŞeniz:nazar:

10. 8 Eylül 2008
  11. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    :nazar:Herşeyi konuşabileceğim bir eşim var. En sevdiğim şey bu. Bazen kendi kendime bile konuşmaya çekindiğim, kendi içime ittiğim şeyleri onunla paylaşırken buluyorum birden kendimi. Sorunumuz biririmizle bile olsa, hep konuştuk. Kızgınlığımız birbirimize bile olsa, gene birbirimize anlattık.
    Hiç unutmam... Her evlilikte vardır ya sorunlar, özellikle ilk yıllarda yaşanır. Biz de bir kere çok büyük bir kriz yaşadık. Konu çok ciddiydi ve ben çok kızgındım. O da çok suçlu hissediyordu. (Aldatma, dayak, içki gibi bir konu değildi, öyle olsa şu anda evli olmazdım herhalde.) İkimiz de ağlıyorduk, öfkeden ve üzüntüden. Uzandık yatağa. Biraz sustuk, biraz sakinleştik ve sarıldık birbirimize. Onca öfkeye rağmen. İzleyen beş-altı gün iş saatleri haricinde sürekli konuştuk. O anlattı, ben anlattım. Hislerimizi, nedenlerimizi, mazereterlerimizi, suçluluklarımızı... Aşmak zor oldu; ama, birgün gene böyle konuşurken -altıncı gün filandı sanırım olayın ilk patlak verişinden sonraki- bir kapı aralandı. İçimizi öyle döktük birbirimize, öyle yıkadık ki içimizi. Bir anda bir şarkı mırıldanmaya başladık ve geride kaldı onca gün sonra herşey. Üstelik herşeyi konuşmuş ve içimizdeki tüm duyguları ortaya koymuş ve bu yüzden de huzuru yeniden bulmuş olarak.
    İşte bu yüzden onu çok seviyorum. Biliyorum ki her durumda eğer birbirimizden vazgeçmemişsek üstesinden gelebiliriz paylaşarak.:nazar:
    Ha bir de çocuk gibi bir yüz ifadesi var sevgilimin; heycanlandığı konularda konuşurken. O ayrı. O bakışı zaten hep cebimde taşıyorum.
    :eek:naniknanik

12. 8 Eylül 2008
  13. beachbunny

beachbunny Guest

off çok duygulandım yasenağlama inşallah bizde bitanemle evlenince sizin gibi oluruz:1hug:

14. 8 Eylül 2008
  15. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kocam çok yardımseverdir en çok bu yönünü seviyorumkaydirigubbakcemile5

16. 8 Eylül 2008
  17. aresim

aresim prensesim ben ! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende eşimin bana sadakatini ,bana takılmalarını, bazen çocukk gibi ilgi bekleyen hallerini ,her yemekten sonra eline sağlık diyip beni öpmesi , her gece uyumadan önce bana arkadan sarılıp seni çok seviyorum demesini...
    evde o benim bebeğimm, arkadasım, sırdaşım, sevgilim, kocacımmm yaa kızlar ben kocamın her yönünü çok seviyorummm o benimm herşeyimmŞeniz Allah başımdan eksik etmesin onu.. AMiN:nazar:

18. 8 Eylül 2008
  19. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Beacbunny umarım siz de en az bizim kadar mutlu olursunuz. Çok teşekkür ederim.