O'nun mutsuzlugu beni cok üzüyor

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bir_bulut_olsam tarafından 16 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : bir_bulut_olsam
  1. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar..benim 1.5 yıllık bi ilişkim var.simdi askerde.3 ay kaldı askerligin bitmesine..ailesiyle arasında problemler var.ailesinin maddi sorunları var ve para gönderemiyorlar askıma.cok zor durumda kalıyor..mesela nöbeti oluyor o aksam yemek saatini kacırıyor,bir simit alacak parası olmuyor..hatta bi ara beni araması için telefon kartı alacak diye ac uyudugu günler oluyormus bana bunları yeni anlattı cok üzüldüm..biz sevgilimle farklı sehirlerdeyiz izine geldigi zamanda benim yanıma gelebilmek için arkadasından borc almıs bunuda yeni ögrendim..dün babasına mesaj atmıs,baba cok zor durumdayım yardım et diye..babasıda beni bidaha para için arama demis :1shok: bana bunu anlatırken nasıl aglıyordu içim parcalandı. ben veriyim borclarını öde diyorum asla kabul etmiyor.böyle biseyi demen bile beni yeterince eziyor sakın bidaha duymuyum diyor..ailem benim için artık bitti askerden sonra direk yanına gelecegim ve orada iş bulup calısacagım dedi..peki nerede kalacaksın dedim,yurt yada ögrenci evinde kalırım dedi.zaten benim yasadıgım sehire yerlesecekti burada evlenecektik ama bu kadar cabuk gelmeyecekti..bende ailesiyle arası kötü olmasın diye teselli etmeye calısıyorum,baban öyle demek istememiştir gibi seyler söylüyorum ama nafile..artık bittiler benim için diyor baska bisey demiyor..abim askerdeyken ben ona calısıp para gönderdim o bana 1 kurus yardım etmedi hepsi bitti benim için diyor.maddi destek söyle dursun manevi destekte olmuyorlar.bi kez arayıp halini hatrını sormamıs ailesi..abiside evli maası gayet yüksek ama umursamıyor..biz bu konuları mesajlasıyorduk aniden telefonu kapandı..en son dün aksam bu saatlerde haber aldım ondan.o saatten beride telefonu kapalı..cok korkuyorum basına bisey gelmemiştir demi?kendine bisey yapmasındanda korkuyorum cünkü cok bunalıma girmisti

Son düzenleme: 16 Mayıs 2009
  2. 16 Mayıs 2009
  3. EU3

EU3 Guest

asker olduğından daha duygusaal bakıyor..
    haklıda sonuna kadar ama aıle bı anda atılacak bişi değil..
    sen olumlu yönde motıve et..
    kolay gelsın..

4. 16 Mayıs 2009
  5. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    aklına kötü şeyler getirme öncelikle, bir şey olmaz meraklanma.

ailesiyle problemler konusunda ise;
    aslında yerden göğe haklı sevgilin ama ailesi işte..
    atsan atılmaz satsan satılmazlar..
    ben ne kadar kötü olurlarsa olsun aradaki köprülerin yakılmaması taraftarıyım..

6. 16 Mayıs 2009
  7. MATMAZEL87

MATMAZEL87 kızını büyütmekte... Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    ay cok üzüldüm canım ya benim sevgilimde askrde ALLAH yardımcısı olsun sevgilinin...umarım askerde cektiklerinin karşılığını alır gelinceeeee ALLAH yardım etsin ya ya cok etkilendim bol bol dua et sen ona oki

8. 16 Mayıs 2009
  9. glsh85

glsh85 Guest

bır askere aılesının destek olmaması cok kotu ya :KK43:

sen destegını esırgeme

korkma bısey olmamıstır

sen bı kargo yolla ıcın telfon kartı koy meselaa

sıgara ıcıosa sıgara fln koy mektup yaz yolla hosuna gıdıcektır :)

10. 16 Mayıs 2009
  11. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme hiç bir aile bu kadar sorumsuz olamaz vardır aralarında bir takım sorunları..sen onu teselli et...

12. 16 Mayıs 2009
  13. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben cok destek oluyorum.zaten oda sen olmasam ölürdüm ben sıkıntıdan diyor senağlama simdi hat kullanıyor canım.telefon kullanmak serbest.askerligin bitmesine az kalınca izin vermisler.benden ufak bi maddi destek asla kabul etmiyor.bende kontör alıp transfer ediyorum hattına..bari azıcık o destegim olsun diyorum ama onda bile kızıyor kac gün trip yapıyor.gururum kırılıyor yapma diyor ama ben dayanamam onun böyle üzülmesine senağlama

14. 16 Mayıs 2009
  15. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok tsk ederim arkadaslar yorumlarınız ve desteginiz için..elim kolum baglı suan..cünkü hala telefonunu acmadı.cok korkuyorum hiç böyle habersiz bırakmazdı beni senağlama

16. 17 Mayıs 2009
  17. nez12

nez12 SENDEN SONRA... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yaa nasıl bı aılesı varmıs canım yaa anlam veremedım ne demek para ıcın arama o zaman senın babalıgın nerde kaldı yanı gercekden cok sasırdım valla eger aılesı boyle yaparsa senınkı sana cok baglanır allah yardım eder ıns canım bı yuva kurarsınız askerden gelınce ıs bulur calısır sende calırsın bırlıkde yuvanızı kurarsınız oyle aıleye de gercekden affedılır gıbı degıl yanı ınsanın zor gununde aılesı yanında olmayacaksa demı ama abısı de nankormus demekkı yazık yaa nasıl aıleler varmıs hayret ettım dogrusu hıc sıkma canını cnm yaa allah yardım eder ıns hele bı gelsın o askerden duzene gırer hayatınız ama zamanla tabıkı bırden olmaz hıc bısey sabredeceksın off snır oldum aılesıne:kızgın: sevgılının:mymeka:

18. 17 Mayıs 2009
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım yardım et elbette.. kabul etmeyip kızdığı zaman benimle görüşmen için yapıyorum bunda kızıcak birşey yok ileridi sen bana uzun yıllar bakıcan zaten diye geçiştir.
    onun gururunu okşayacak şeyler söyle.