Onunla evlenmeli miyim?Akıl verin okuyun :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve denizzelda tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : denizzelda
  1. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir süredir beaber olduğum biri var ortak yakın arkadasımız var o gecve hayatını haddiyle yasamıs artık bundan sıkılmıs uzun süreli ve son ebraberrlık kurmak ıstıyordu ve benımle kurdu..o nazık kıskanc iyi kalpli ve duygusall bi erkek..buraya akdar hersey cok gusel dimi değil annesiyle tanısmamı beraber yemek yememizi istiyor bense çekiniyorum yanı nebilm uff nasıl olucak o?asıl soruna gelıorm en yakın arkadasımın ağzını ağrıo kimlerle cıktı nerele takıldılar madem benımle gelecek düşünüor neden benimle konusmuo arada benıde sıkıstrdı 2 kere ama istediği ceevab alamayınca arkadasıma sormaya basladı ,yanı onun yasadığı ortamlardakı kızları bayanları az cok tahmn edersiniz şimdi herkese o yargıyla yaklasan bir erkekle gelecek kurulabılır mıufacık birşey olduğunada evlilik yada nişanlılık döneminde......sonra daha cok üzülmez miyiz yada iyiye gider mi ona her defasında hayatım ne öğrenmek istiyorsun onu sölersen sana dahah iyi yardımcı olabılırım.takmıs eskı sevgılımın ısmıne ısmı ne ısmı ne_??solesem bitürlü sölemeesen bintürlü:çok üzgünüm: ((işin diğer yanı eski erkek arkadasımla kuzenim ortaklar ortak iş yapıolar ve arada yemekler oluo azda olsa ktılmak durumunda kalıyorum sımıd o bunu yanlıs değerlendircek ama aramızda hıc bısı yok. önyargılı bı erkekle beraberım)) ama onu cok ta sevıorm

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Mart 2010
  2. 29 Aralık 2008
  3. infanta

infanta sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım ya erkekler malesef evlenecekleri kişinin geçmişini kurcalamaktan zevk alırlar
    sana soracak ama önce çevreden ön bigi edinme çabasında
    ki sen anlarken kafasındaki bütün taşlar yerine otursun
    bü geçiçi bi dönem yani senin geçmişini ögrendikten sonra seni tanımaya çalışır işte o zaman evlilik kara aşamasındadır
    şimdi evlilik kararıyla ugraşma derim sonuçda bu konuda ilk adımını onun atmasını beklicen
    umarım güzel bir flört dönemin olur

4. 29 Aralık 2008
  5. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

ben evlilik öncesi sevgililerin herşeylerini anlatması tarafındayım,
    yarın öbür gün bişey duyulduğunda,yanlış anlaşılmasın diye,
    birinci ağızdan duyulması daha iyi,
    ayrıca insan hayatını paylaşacağı kişinin geçmişini bilmek ister,
    bence sizde açık olun,
    karşınızdaki açık olmuşkii onun hakkında bişeyler biliyorsunuz,
    oda sizin hakkınızdaki herşeyi öğrenmek isteyebilir:nazar:

6. 29 Aralık 2008
  7. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Seninle ciddi anlamda birşeyler düşünüyorsa öğrenmek istemesi en doğal hakkı.
    Sende açık açık herşeyi anlat. İsminide ver eski arkadaşının ne olacak ki adı üzerinde eski. Bırak seninle ilgili olan önyargılarını kendisi kırsın.

8. 29 Aralık 2008
  9. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Herseyi acik yüreklilikle anlat bence..
    Sen onun karsisinda sus pus kaldigin sürece o seni arkadaslarindan arastirmaya devam edecektir..
    Baskasindan duyacagina senden duysun..

10. 29 Aralık 2008
  11. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben zten herseyı anlattım ısmını bıkere sordu ama içimde kadınca bi his onada taktığını sölüyoru uff evlenme teklif etti ama ben kabul ettım((daha ailsiyle tanya ısmaya utanıorm ılkı bı atlatsam acılıırımda)
    ya ben ona merak ettği seylerın cevabını verdım ama arkadasıma neden soruo hala hangı ortamlarda takılı ya bıraz acık olucak ama yazmak ıstıyorum kızmayın yeşilköyde de gittiğimiz mekanlar oldu taksimdede nişnatasında da diyince benim eski kız arkadasımda sürekli yeşilköyde takılıodu sürekli yalan söylerdı şimdi onunn bunun altına yatıor işte dedi sok oldum bu lafı dyunca snra kendımı tutamadım ozür dılerım dedı ilk defa onun ağzından küfür cıktı düşünün maç izlerken bile küfür etmeyn biri ya demek istediğimi anlatabildim mi eski kız arkadasyla kötü ayrılıdlar ve şimdi bi kızda onun hareketlerıne benzer bi hareket görünce şüpheci olmaya baslıo ama benım cnaım acıo cunklu ona hıc yalan söylemedım

12. 29 Aralık 2008
  13. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Ne olursa olsun 3.kisilere eski kiz arkadasiyla ilgili bu tarz konusmasi cok itici ve düsündürücü :nazar:

14. 29 Aralık 2008
  15. EU1

EU1 Guest

valla ben hiç haz etmem bu durumlardan sanane benim geçmişimden...sen benim bu günüme bak..
    benim eşimde aynı seninki gibiydi, gerçi tanıyabileceği kimseyle çıkmamıştım ama yinede ne olur ne olmaz diye başka isim sallamıştım.
    gerçi bizde çok büyük problemler yaşamıştık, ama çok şükür aşıldı.
    evlilik arefesinde hep yapıyorlar bunu..
    bence al karşına ama anlatma bişi ne gerek var de bugünü yaşayalım de...
    baktın çok ısrar ediyor.kuzeninin ortağını söyleme ama başka bir isim söyle
    ama tabi yarın bir gün duyulursa kötü olur haberin olsun...

16. 29 Aralık 2008
  17. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya kuzenimlede falan gecen gün hepberaber aile yemeğindeydik kesın duyucak ben zaten ona sölücem ilk fırsatta cnkü kesinlikle yalanıc yerine konmak isitemıorm ben...ama ya o bana geçmişini anlattı hemde ben hiç sormadan cok ayrıntıla değil ama nebilim bana bıraksa ben anlatırımm ama arrkadasıma sorması benı kırıo ya bide demın arkadasımla konustum demdıs kı ona denıze soramam kırılır eee zaten soruosn daha ne kadar kırılcam bide burdakı yorumları okurorm dertli olanları falan güven cok büyük sorun ben sırf bu konunun tedirginliğinden hala kafamda tonla sorun var????yani içimde bişiler bole tuhaflasmaya basladı ya acaba onun psikola mı ihtiyacı var yoksa karakteri mi bu?benim annemle babam zaten bosanmıs ama bende ilerde yanı seyi yasamak o sıkıntıları yasamk kesinlikel istmem

18. 29 Aralık 2008
  19. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    heh limoni'cim içimdekini okudun yaa uff bide ben ble selere cok önem veririm eğer ortada yanlıslık varsa kesilmeli bitirilmeli yanı acımıda cekerim ama gerekirse giderim biras serttım ben ama ona karsı daha yumusak davranmaya basladım .benneyaptımki

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.