Onunla kimyanız tutuyor mu?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve kuzum85 tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

  13 Haziran 2009
  Konu Sahibi : kuzum85
 1. kuzum85

  kuzum85 aşk bir yangın Üye

  Katılım:
  1 Mart 2008
  Mesajlar:
  2.972
  Beğenildi:
  9
  Ödül Puanları:
  148
  Sizin karakteriniz bir türlü onunki ise bambaşka; ya da birbirinizin aynası gibisiniz. Fakat ilişkinizdeki karışım bakalım doğru mu? Karakterlerinizi bulup eşleştirin, kimyanızı çözün.
  38484
  Erkeğiniz sizin için ne kadar mükemmel?

  Bir ilişkiyi yürütmenin sırrı ne? Bugüne kadar yapılan araştırmalardan, edilinen tecrübelerden derlediğimiz liste uzun; kimyamız tutacak, zevklerimiz benzeyecek, benzemese bile birbirimize saygı duymasını bileceğiz... Sonuçta yeryüzünde yaşayan her birey farklı karakterlere sahip. "Ruh ikizimi buldum" dediğimiz kişilerle bile zaman zaman fikir ayrılıkları yaşayabiliyor, hatta bir süre sonra ayrılabiliyoruz. Bu yüzden öncelikle kendimizi sonra da karşımızdaki kişiyi iyi tanımamız gerekiyor. Biz de buradan yola çıkarak, ilişkiler konusunda çok özel bir yazı hazırladık.

  Öncelikle aşağıdaki karakter analizlerinden hangisinin size en uygun olduğunu bulun. Bir sonraki adımda erkek tiplerine göz atın ve hangi erkek tipinin sizin için en mükemmel eş olabileceğine karar verin. Devam eden bir ilişkiniz varsa, bu analizden birbiriniz için yaratılıp yaratılmadığınızı öğrenebilirsiniz. Vakit kaybetmeyin ve ilişkinizin durumunu öğrenin...


  1) Hangi kadın tipisiniz?

  YÜKSEKTEN UÇAN

  Sizi tanımayanlar burnu havada biri olarak görüyor. Çünkü karizmatiksiniz ve kimseye şans tanımayan bir duruşunuz var. Dış görünüm sizin için önemli, insanların duygularını dış görünüşlerine yansıttıklarını düşünüyorsunuz. Her zaman iyi giyiniyorsunuz, makyajsız dışarıya çıkmıyorsunuz, saçlarınız hep bakımlı görünüyor. Dış görünüşünüze bu kadar önem verirken, işlerinizi de ihmal etmiyorsunuz. Planlı programlı yaşıyorsunuz. Hiçbir sosyal aktiviteyi kaçırmıyorsunuz. Bazen çok kontrolcü ve korumacı davranıyorsunuz.

  ÖZGÜR RUH

  Tek kelimeyle anı yaşamayı seviyorsunuz. Çünkü zamanın geri gelmeyeceğini biliyorsunuz. Kendinizi hayatın akışına bırakıyorsunuz. Anı yaşamalar, ister istemez gün içinde ruh durumunuzun değişmesine de neden oluyor. En küçük bir olumsuzluk bile moralinizi bozmaya yetiyor. Aklınıza koyduğunuz her şeyi yapmanıza rağmen bir sözü günlerce kafanıza takabiliyorsunuz. Şimdi yüzünüze kocaman bir gülümseme yerleştirin ve anı yaşamaya devam edin.

  İÇİNE KAPANIK

  Diğerleri en küçük başarılarını bile bağıra çağıra haykırken, siz susmayı yeğliyorsunuz. Çünkü mütevazı bir tavır sergilemek sizin için en büyük erdem. Zaten başarılı olduğunuzun farkındasınız ve bunu bir gösteri aracı haline dönüştürmekten sakınıyorsunuz. Sizin için eğlence kız arkadaşlarınızla bir yerlerde eğlenmek değil, kendinizle baş başa kalmak ve iyi bir kitap okumak. İlişkilerinizin hayatınızda apayrı bir yeri var. Aşk, sevgili gibi kavramlar listenizde hep üst sıralarda.


  2) Partneriniz hangi erkek tipi?

  İŞKOLİK

  Kadınların hayalindeki erkek tipidir ya da onlar öyle olduğunu düşünür. Hırslı, titiz ve genellikle zengindir. Üzgünüz ama bu erkek genelde kariyeriyle evlidir. Akşam geç vakitlere ve hatta uyuyana kadar onu ofiste çalışırken bulabilirsiniz. Size kendinizi ilişkinin tek bir üyesiymiş gibi hissettirir, ilişkiniz tam anlamıyla olgunlaşamaz. Kadınları etkileyecek romantizmden oldukça uzaktır.

  ÇOCUK

  Tam anlamıyla büyümemiş bir çocuk gibidir. Sanki hâlâ 20 yıl öncesinde yaşar. "Birlikte romantik bir akşam yemeği yemek mi yoksa arkadaşlarla Playstation oynamak mı?" diye sorsanız, kesinlikle cevaplarını Playstation oynamaktan yana kullanır. Hislerini tam olarak anlamaz. Sevecen ve cömerttir. Çocuk gibi ısrarcıdır. Böyle bir erkekle ilişkide misyonunuz, bir sevgiliden çok annelik olacaktır.

  KARİZMATİK

  Soğuk duruşludur. Biraz asosyaldir. Genellikle iyi bir işe ve kariyere sahip olur. Mükemmel bir aşıktır. O kadınların peşinden değil, kadınlar onun peşinden koşar. Ama o tek bir kadına bağlanır ve onunla vakit geçirmekten zevk alır. Romantiktir.


  Şimdi kendi karakterinizi ve partnerinizin karakterini eşleştirin ve uyumunuzu bulun. >>>>>>3) Partnerinizle ne kadar uyumlusunuz?

  YÜKSEKTEN UÇAN + İŞKOLİK

  İkiniz de işinizle çok fazla meşgulsünüz, ilişkiniz tam anlamıyla rekabete dayanıyor. Başarılarınızı yarıştırıyorsunuz. Siz düşüncelerinizi dürüstçe ve açıkça dile getirmekten yanasınız. Bu yüzden zaman zaman aranızda tartışma çıkabiliyor. Birbirinize hoşgörülü davranmalısınız. Ayrıca birlikte bir şeyler yapabilmek için zaman yaratmalı ve cinsel hayatınıza ağırlık vermelisiniz.

  YÜKSEKTEN UÇAN + ÇOCUK

  Onun annesi gibisiniz. O da sizi yöneticisi gibi görüyor ve taparcasına seviyor. İlişkiniz mükemmel. Yalnız zaman içerisinde sizi, oyun arkadaşı bir kız çocuğu gibi görebilir. Ona karşı biraz daha pozitif yaklaşın, tartışmaktan kaçının. Böylece zaman içinde ilişkide güvenin ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız.

  YÜKSEKTEN UÇAN + KARİZMATİK

  Partneriniz, ilişkinizde bencil davranıyor. İlişkinizi yürütmek için yapıcı hiçbir harekette bulunmuyor. Ona nelere değer verdiğinizi muhakkak anlatmanız gerekiyor. Çünkü o yönetilmeye ihtiyaç duyuyor. Onun kararsızlığıyla başa çıkmak zorundasınız. Ama dikkat! Bu erkekle vakit geçirirken eğlence duygunuzu yitirebilirsiniz.

  ÖZGÜR RUH + İŞKOLİK

  O para harcamayı, siz de yeni deneyimler edinmeyi seviyorsunuz. Birlikte zaman geçirmek için bu iyi bir kombinasyon olabilir. Bu erkeğin seks fantezileri fazla olduğundan, soluğu her seferinde yatak odasında almak istiyor.

  ÖZGÜR RUH + ÇOCUK

  O sadece sevgisini göstermek isterken, siz içinizdeki gücü ortaya çıkarmanın derdindesiniz. Onun tek istediği, ilişkiye kendisini adayabilmek. En iyi ilişki yürütebileceğiniz erkek tipi kesinlikle bu. İkiniz de özgür ruhlusunuz. Onun kadınlarla ilgili korkularını yok etmelisiniz.

  ÖZGÜR RUH + KARİZMATİK

  Siz ondaki yüzeyselliği, o da sizdeki gizlenmiş duyguları bulabiliyor. Zaten ilişkiniz bu çerçevede kurulmuş.

  İÇİNE KAPANIK + İŞKOLİK

  Risk almak konusunda ikinize de diyecek yok. Birlikte seks fantezilerinizi açıkça konuşuyorsunuz ve bunları gerçekleştirmek istiyorsunuz. Yalnız sizin sessizliğinizden biraz şikayetçi.

  İÇİNE KAPANIK + ÇOCUK

  Bu ilişki yürür. Çünkü siz sabırlısınız. O da sizinle birlikte büyüdüğünü ve güvende olduğunu göstermek istiyor. Ona güven duygusu veriyorsunuz.

  İÇİNE KAPANIK + KARİZMATİK

  Onun kollarında kendinizi mükemmel hissediyorsunuz. O da sevgisini göstermeyi biliyor, ilişkinizi yavaşlatmamak için ilk günkü heyecanınızı yaşatmaya devam etmelisiniz.
   
 2. 13 Haziran 2009
  Konu Sahibi : kuzum85
 3. izmirlii

  izmirlii Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  11 Nisan 2009
  Mesajlar:
  282
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  108
  yüksekten uçan+karizmatik.......tam uydu gerçektende.çoluk çocuk,yemek,ev işleri derken...kimyamız uymasada uydurmaya çalışıyoruz.....
   
 4. 13 Haziran 2009
  Konu Sahibi : kuzum85
 5. Deryacik

  Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

  Katılım:
  18 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  7.811
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  146
  ÇıNE KAPANIK + ÇOCUK

  Bu ilişki yürür. Çünkü siz sabırlısınız. O da sizinle birlikte büyüdüğünü ve güvende olduğunu göstermek istiyor. Ona güven duygusu veriyorsunuz.