Onursuzca yaplan bir hareket mi olur ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve jelly_bon tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : jelly_bon
  1. jelly_bon

jelly_bon OffYineKapaliTümKapilar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kizlar sözlümden ayrilmistim,ve görücü usülü ile biriyle tanistim,görüstük konustuk ve anlastik.Allah nasip ederse agustosun sonuna dogru nisanlanmayi düsünüyoruz,ben eski sözlüme nisanlanacagimi haber vermek istiyorum,ona bir mail gibi birsey yazmak istiyorum,bak ben nisanlaniyorum,senden sonraki acilan boslugu doldurdum demek istiyorum,sizce yalnismi olur bu hareketim,ama yapmak istiyorum,ne kaybettigini görsün,biraz basini duvarlara vursun istiyorum...sengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Haziran 2010
  2. 2 Ağustos 2009
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    yanlıs olur suan birlikte oldugun kişiyede bana kalırsa saygısızlık yapmıs olursun hala eski erkek arkadasında aklın falanmı kaldı senin

4. 2 Ağustos 2009
  5. jelly_bon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aklim hala onda ama geri dönmesini istemiyorum,sadece pisman olsun...

6. 2 Ağustos 2009
  7. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle yanlış olur.resmen hala onu önemsediğini düşünür.asla yapma bana sorarsan

8. 2 Ağustos 2009
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    ama aklın hala ondaysa onu kafandan silmeden neden sözlendin ve nişanlanıyorsun. unut sil sonra hayatına birini sok.
    çivi çiviyi söker düşüncesi hem sana hemde sözlüne çok zarar verir...

10. 2 Ağustos 2009
  11. EU2

EU2 Guest

Hayırlısı olsun canım RABBıM ARTIK MUTLULUK VERSıN HAKETTıĞıNı VERSıN SANA.. Gelelim soruna bence atma yazma bişi canım zaten elbet birilerinden duyar bi şekilde ne gerek var onu önemsiyormuş gibi birde mail atıp haberdar ediceksinki bırak duymasın senin mailini hakediyormu o insan?? birde şu tarafdan düşün " aynı durum şimdi nişanlanacığın kişi için geçerli olsa ve o kız arkadaşına mail atsa ben nişanlanıyorum die nasıl karşılarsın bu durumu?? hala onu düşünüyo unutamamış diye düşünmezmisin yarın öbür gün bi şekilde öğrensen?
    Bence sen eski defteri kapat uyuyan devi uyandırma geleceğine ve şimdi yanında olduğun kişiye bak sahip olduklarınla mutlu olmasını bil eskileri karıştırma artık tatlım..

12. 2 Ağustos 2009
  13. jelly_bon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Haklisin ama ben asik olmaya tövbe ettim,hayirli bir kismetse olur dedim,konustuk ve bana uygun oldugunu düsünerekten kabul ettim.Aklim ötekinde ama asla geri dönsün istemem,ama yinede hirs midir nedir bilmem,kendi kendine keske onu birakmasaydim desin...

14. 2 Ağustos 2009
  15. jelly_bon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim bende düsündüm bütün bunlari ama icimde birsey var ona haber ver,senden senin agzindan duysun diyor.

16. 2 Ağustos 2009
  17. stelina

stelina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet evet mail at.hatta düğününe de çağır.....dermişim.saçmalama.en iyi intikam ilgisizliktir

18. 2 Ağustos 2009
  19. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlı bi kısmet deyipde evlenilirmi bana gore olmaz sevmedigin sadece sana uygun oldugunu dusundugun biriyle olursan aklın hep eskisinde kalır ve suan birlikte oldugun insanada haksızlık yapmıs olursun bence biraz daha dusun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.