Op. Dr. A. Emre İlhan hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve cerenh tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : cerenh
  1. cerenh

cerenh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar, sanırım estetik konusunda iyi sonuçlar verdiren yetenekli doktor tavsiyelerine ihtiyaç var oldukça:) Daha bir hafta önce hem estetik, hem deviasyon ameliyatı olmuş biri olarak bu kadar kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen sonuçtan gayet memnunum. Benim ameliyatımı Emre Bey gerçekleştirdi ve gerek ameliyat öncesi ikna ve bilgilendirme süreci, gerekse ameliyat sonrası ilgilenişi bakımından çok başarılı bir doktor. Genç yaşına rağmen, 500' ü aşkın ameliyat yaptığını söylediğinde bu kadar deneyimli oluşuyla,beni bir hayli şaşırtmıştı. Ayrıca bu kadar genç bir doktorla iletişim kurmak çok daha kolay geldi bana. İnanın, Emre Bey gidip de danıştığımız ilk ve son doktor oldu ve kendisine güvendik ailecek:) Ameliyat sonrası iyi bir bakımla ( buz kompresi ve bir müddet sonra et koyarak ) ve doktorun verdiği spreylerle kısa zamanda toparlanabiliyor. Ki şu an benim yüzümde ameliyat üzerinden yalnızca bir hafta geçmiş olmasına rağmen ne şiş kaldı ne de morluk. Tabi cildin hassaslığına bağlı olarak süre biraz daha uzayabilir. Ben ayrıca KBB uzmanı bir doktoru tercih etmenin daha doğru olduğunu düşünüyorum, yani burnun fizyolojik yapısını tamamiyle kavramış birine daha çok güvenilebileceğine inanıyorum bu yüzden de Emre Bey çok akla yatkın bir seçenekti. Hem nefes alma güçlüğü çeken hem de estetik açıdan burnunun kusurundan ciddi rahatsızlık duyan arkadaşlara önerim, korkmak yerine kendine güvenli olmak ve kendinden emin ve başarılı bir doktorla iyi bir sonuç için hemen harekete geçmek. Çünkü; doğru nefes almak ve aynada çekinmeden kendine her açıdan bakabilmek insanın yaşama bakışını bile değiştirebiliyor, daha iyi hissetmesini sağlıyor gerçekten. O yüzden şu anda burnum açık olduğu için, sürekli ağzımdan nefes almak zorunda kalmadığım ve aynada burnuma profilden bakmakta hiçbir çekince yaşamadığım için (ki şu an tampon çıktı ve dikişlerimin çoğu alındı yalnızca ince bir bandaj var burnumda) çok mutluyum. Bu kadar zaman nasıl böyle durmuşum diye kızıyorum kendime hatta:) Neyse sanırım çok uzun yazdım, sorularınıza açığım arkadaşlar.
    Hoşçakalın.

IAnqeLI bunu beğendi.
  2. 5 Mayıs 2008
  3. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım. emre beyle bende mail aracılığıyla görüşmüştüm. kendisine fotoğraflarımı gönderdim. bana bilgisayarda yaptığı çalışmalarla birlikte madde madde burnumdaki sorunları ve yapılması gerekenleri yazmıştı. bu kadar ilgili olmasına çok şaşırmıştım. sonuçtan mutlu olmana çok sevindim. benim de az zamanım kaldı sayılır. eylülde ameliyat olucam. ama hala doktor konusunda kararım netleşmedi. emre bey hangi hastanede yapıyordu ameliyatları?

4. 5 Mayıs 2008
  5. ndh1903

ndh1903 evli:)mutlu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benimkini kozyatağı Central hastanesinde yapmıştı..2 hastane öneriyor istersen,biri central biri de yanılmıyorsam Kadıköy Çağıner hastanesi... zaten muayenanesi sahrayıcedidte

6. 5 Mayıs 2008
  7. ndh1903

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bu da Emre bey'in gerçekleştirdiği ameliyattan sonraki burnukimm;
    şutarafagitti

lütfen resme alıntı yapmadan yorum yazın..! a.s.

Son düzenleme: 3 Mart 2009
  8. 6 Mayıs 2008
  9. HAMBOSPARA

HAMBOSPARA gülümse Üye

Beğenildi:
    189
    Ödül Puanları:
    123
    canım süperrr olmuşş burnun .. bende ameliyat olmayı düşünüyorum .. bize fiyat konusunda yardımcı olursan cok sewinicem .. birde burnunda sadece estetikmi yoksa nefes sorununda varmıydı teşekkürlerr

babydoln bunu beğendi.
  10. 6 Mayıs 2008
  11. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    bende emre beye ameliyat oldum ,memnunum ama daha ilk mesajinizda bu denli bir yazi yazmaniz beni biraz dusundurdu acikcasi,bence bu doktorun tek reklami yaptigi isler ve memnun olanlarin tavsiyeleri bende buradaki memnun olanlardan dolayi gittim memnunumda, sizin mesajiniz biraz reklam icerikli geldi bana kusura bakmayin,bende once estetik tecrubeleri kismindakileri okudum arkadaslarla mesajlastim ve bu doktorda karar kildim ama siz ilk mesajinizin boyle bir yazi olmasi beni biraz reklammis gibi hissettirdi tekrar ustune basa basa soyluyorum ilgili tecrubeli doktor ve insan olarak cok iyi ve basarili ,reklama ihtiyaci yok cunku hastalarinin memnunuyeti onun en bassarili reklami bence

12. 8 Mayıs 2008
  13. cerenh

cerenh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kusura bakmayın, evimde internet yok yeni yazabiliyorum o yüzden. benimki de central hospitalda yapıldı. acıbadem hastanesi, florence, kadıköy şifa yı hatırlıyorum central hospital dışındaki hastaneler olarak. odadaki konfora göre fiyat artıyor ama gereği yok boşuna fazla para vermenin. ben central hospitaldan memnun kaldım şahsen. sılagül hanım, burda endişe içinde güvenebileceği doktor arayan arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla bir öneri sundum. abarttığımı ya da reklamvari yazdığımı düşünmüyorum, sonuçtan memnun olduğum için iyi yazdım. ilk mesajım evet, üye değildim önceden ve doktor ararken bu siteden demothy nin burnunu görüp emre bey e ulaştım. ve ameliyat sonrası siteye üye olup ben de bi öneride bulunmak istedim, bundan doğal bir şey yok kanımca. cumartesi, ameliyay üzerinden 2 hafta geçtiğinde, bantlar tamamen çıkınca fotoğraflarımı koyacağım zaten. o zaman daha iyi bir fikir sahibi olunur. hoşçakalın.

14. 8 Mayıs 2008
  15. axl

axl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar,
    Ben bu konuda merak ettiğim birkaç şeyi sormak için üye oldum.
    bende Emre beyin hastasıyım 17/05de burun ameleyatı için randevum var central hospital da yapılacak.
    sadece öğrenmek istediğim ameleyatlarımızın üstünden geçince nekadar fark oluyor ve int okuduğum kadarıyla bunun sonucunda %10 gibi bir değerde tekrar yenilemek gerekiyormuş ameleyatları doğrumudur bunu yaşayan varmı.
    sadece tekrar aynı tereddütleri yaşamak.bilgilendirirseniz sevinirim hoşçakalın.....:uhm:

16. 8 Mayıs 2008
  17. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Demothy'nin burnu tam benim istediğim gibi olmuş:)
    Ama istanbula gidemem maalsef..:KK43:
    İzmirde olucam.

18. 9 Mayıs 2008
  19. ndh1903

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bu konuda bi fikrim yok malesef,ancak şöyle söyliyim..
    bi kaç arkadaşla tanıştım birisi 2 sene önce X hastanesinde biri de Y hastanesinde amelyat olmşş..X hs. olanın burun ucu kıkırdaklarında aşağı doğru bi kayma söz konusu ve büyük ihtimal revüzyon gerekicek,diğerinin ise 6 ay önce 2.ameliyatı olmş,ondada kayma olmştu o sebeple sanırm..2 sinin de doktorlarının isimlerini blmıorm..zaten söylemediler sadece hastane adı verdiler..
    demek istediğim aslında bu doktorun kabiliyetiyle de alakalı biraz..
    bende emre beyin uzun vadeli hastasını tanımıyorum,benim bile ilerde başıma ne gelir bilmıyorum inşallah kmse böyle bişey yaşamasın..
    ama şuan için hem görüntü hemde nefes olsun,binlerce şükür mutluyum.. :asigim: