Op.Dr. Ali Duman (Superplast)

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve HelenAda tarafından 5 Eylül 2010 başlatılmıştır.

5 Eylül 2010
    Konu Sahibi : HelenAda
  1. HelenAda

HelenAda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    31
    Op. Dr. Ali H. DUMAN, 1973 yılında Stuttgart-ALMANYA’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara Atatürk Anadolu Lisesinde tamamlamış ve daha sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümünden 1998 tarihinde mezun olmuştur. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanlığını, Haydarpaşa Numune Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniğinde tamamlamıştır. Uzmanlık tezi olarak “Silikon Meme Protez Kapsül Formasyonun Dermis Allogreftleri Yardımıyla Önlenmesi” konusunu araştırmıştır. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanlığını 2004 yılında almıştır. Askerlik görevini Gölcük Deniz Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniğinde 2004-2005 seneleri arasında yerine getirmiştir. 2005-2009 yılları arasında Özel Göztepe Şafak Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği Şefligi ve Başhekim Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 2005 yılından bu yana Dr. Ali DUMAN Estetik Cerrahi ve Saç ekimi alanlarında calışmalarına devam etmektedir.

2. 5 Eylül 2010
  3. HelenAda

HelenAda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    31
    Kendisi benim doktorumdur. SmartLipo ameliyatlarımı yapıyor. Sorunuz olursa cevaplayabilirim elimden geldiğince.

4. 18 Eylül 2010
  5. kara.leke

kara.leke zaman herşeyin ilacı ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108

sizin burdaki yani kk daki tek konunuz smartlipo birde hiç arkadaşınız yok ben mi göremedim yoksa?

6. 24 Eylül 2010
  7. HelenAda

HelenAda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    31
    Ameliyat kararımı vermeden önce hep bu forumu dışarıdan takip ettim, üye olmadan önce. Karar vermemde çok etkisi oldu. Bazı sorularıma yanıt bulamamıştım, doktor seçimimde zorlanmıştım derken neden insanlara faydam olmasın diye düşünüp, gelişmeleri buradan paylaşıyorum :) Sadece bu operasyonlarımı adım adım anlatıyorum ki belki benim gibi sorularına yanıt arayanlar cevabı bende görebilirler. Şimdilik geçene kadar yazdığım konu bu, geçtikten onrasını bilmiyorum :) Sevgiler :)

8. 8 Ekim 2010
  9. guldilek

guldilek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    helen merhaba...sen smartlipo ameliyatı oldunmu ali beye..bende boyum 1,72 kilom 64 ama göbek bölgemdeki ve belimin yan kısmındaki yağlardan kurtulamıyourm bir türlü..bu yontem başarılı olurmu sence..ekım sonu yıllık izne ayrılacagım ...ist gıtmek bu konu uzerınde fıkır almak ıstıyorum..bırde eger fıkırler cazip gelırse gercekten ne kadar olacagını bılemeyız ama tahmını maliyet ne kaadr olur hazırlıklı gıdeyım...cevabını beklıyorum antalyadan-dilek

10. 10 Ekim 2010
  11. HelenAda

HelenAda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    31
    Canım sen eğer tek bir bölge yaptıracaksan, fiyat 3.500. Bu tek ameliyat fiyatı. Ben 80 kilo 1.63 boyunda gittim, yok ne göbeğim ne belim kaldı.. Ali Bey'den çok memnunum kim ne derse desin ben görüp bildiğimi söylerim.. Görüşmeye gidin, ücretsiz zaten, ne demek istediğimi anlayacaksınız.. Sevgiler :)

12. 10 Ekim 2010
  13. guldilek

guldilek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    anladım..sadece bel ve göbek bolgesı ııcn bunu odedın

14. 14 Ekim 2010
  15. HelenAda

HelenAda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    31
    Tüm vücut oldum ben. Önce bel-sırt, 3 gün ara ile de mide-karın, popo-basen, bacak içi-diz içi oldum. Her ameliyatın tek ücreti o.

16. 15 Ekim 2010
  17. guldilek

guldilek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bilge ali beyle görüştüm..randevu alıp gidecegım..senin isminide soyledım..ama soyadını sordu kaldım o an:)))

18. 17 Ekim 2010
  19. missist

missist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba Helenada;
    Ben uzun bir süredir smartlipo yöntemini araştırıyorum, sizin ve sensii kullanıcısının yazılarını takip ediyorum. Ben de bacak içime yaptırmak istiyorum. ne kadar zayıflarsam zayıflıyım bacaklarım vücuduma oranlı kalın, Benim korktuğum bu işlemden sonra herhangi bir izin kalması yada deformasyon oluşması:KK43: bir de 1-2 yıl içinde tekrarlamak gerekiyor mu kilo anlamında bir değişiklik yaşamasak da? İyileşme süreciniz nasıl geçti? Beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme: 17 Ekim 2010