Op. Dr. Arda Katircioglu

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve _DicLe_ tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : _DicLe_
  1. _DicLe_

_DicLe_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar internerde bir cok yerde adi gecikiyor.

Taniyan yada hastasi olan arkadaslar varsa bilgi verirse sevinirim ..

2. 26 Nisan 2009
  3. basingazete

basingazete Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende görüşeceğim kendisiyle ama hakkın da hiç bilgi alamıyorum hastaları tarafından. Görüşmeden sonra muhakkak bilgi veririm sana. resimlerine bakar söylerim. ama ameliyat olan arkadaşlar varsa lütfen görüşlerini yazsın

4. 13 Mayıs 2009
  5. aleaiactaest

aleaiactaest Guest

foruma yeni üye oldum. öncelikle merhabalar.. nette aradığım şeylerde genelde bu siteyle karşılaştım, özellikle doktor ve öneriler kısmından çok faydalandım, kafamda bazı doktorları sildim bazılarına yer verdim. bu arada Arda beyle ben de inşallah yarın ya da pazartesi günü görüşmeye gidicem. izlenimlerimi buraya yazarım.

6. 25 Şubat 2010
  7. nimet79

nimet79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aslına bakarsanız ben de hem kulak hemde burun ameliyatı oldum, ama ben memnunum, hatta 1-2 arkadaşımıda ona yönlendirdim.

8. 25 Şubat 2010
  9. kellyr

kellyr Guest

ameliyat olan arkadaslar fotolarini da paylasirsa memnun oluruz en azindan forumu takip edenler de burnunuz hakkinda bir fikre sahip olur oyle degil mi nimet hanim

10. 26 Şubat 2010
  11. nimet79

nimet79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    size 2 tane fotoğraf gönderiyorum, albüme koydum, ben burnumu beğiniyorum, arkadaşlarımda beğeniyor, bakalım beğenecekmisiniz. Buarada iyi bir diyetisyen bilen varmı, aslında ben diyetisyene bakıyorum, önerebileceğiniz birisi olursa bana yazın

12. 29 Mart 2010
  13. bdm

bdm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tanımıyorum

14. 20 Ocak 2012
  15. cool

cool Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Arda Katircioglu`na vajina daraltma ameliyatini sordum. Her dr`un anlattigi bilgileri verdi ve 3,000 tl. dedi. hala secim yapamadim ama dr listemde...

16. 21 Ocak 2012
  17. cool

cool Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    dunku gorusmemin (email ile) bugun devami,
    Ben doktora
    Simdiye kadar kac vajina operasyonu yaptiniz? operasyondan once ve sonrasi yapmak/yapmamak gereken bir kac oneriniz var mi? yani duzenli kullandigim bir ilac yok, sigara alkol kullanmiyorum bunlar oncesi icin onemli. sonrasi icinde denize ne kadar sure sonra girebilirim, 6 hafta cinsel rejim ve sizin baska onerileriniz var mi?
    diye sordugumda doktorun yazdiklari;
    Hangi ameliyattan kaç tane yapıldığı vb istatistiksel bilgiler hastalarla paylaşılacak bir konu değildir. Operasyonu takiben yapacaklarınız ameliyat öncesi sizinle paylaşılır. Operasyondan 1 ay sonra normal yaşantınıza, 6 hafta sonra da cinsel yaşantınıza dönebilirsiniz.
    seklinde idi. acikcasi bana tecrubesi kisitli geldi. yazim sekli hitabi hosuma gitmedi. resmen ben 1-2 tane yaptim ama bunu size diyemem o yuzden rakam konusamam. der gibi...

Dicle moralini bozmak istemiyorum ama isine yarar belki diye paylasmak istedim. Yorum yapmadim site yoneticileri sadece doktor ile aramizdaki konusmalari arkadaslarla paylastim. kovmayin atmayin beni ha...

18. 2 Mart 2012
  19. emotion1

emotion1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar arda katırcıoğluna kepçe kulak ve kulak memesi küçültme ameliyatı olan varmı ?? memnuniyet nedir ben doktor arayışı içindeyim ve inanın cok zor bir süreç doktorların yöntemleride farklı hangisi kulak estetiğinde başarılı kararsızım ve bilnçsizim yardımcı olursanız çok sevinirim acil lütfen!!