Op.Dr. Baki Çokneşeli

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve claudclaud tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : claudclaud
  1. claudclaud

claudclaud Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar,

Burun ameliyatı olmak için doktor araştırıyorum. Dr. Baki Çokneşeli ile görüştüm ve prensipte anlaştım fakat işini nasıl yaptığına emin olamadım. Kendisine amelşyat olmuş arkadaşlar varsa lütfen beni bilgilendirebilirlerse çok sevinirim. Tecrübelerinizden yararlanmak isterim.
    Şimdiden teşekkürler

2. 27 Ağustos 2010
  3. xxslnxx

xxslnxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Doktorunuz hakında bir bilgim yok ama soyadı yetiyor :):)

4. 28 Ağustos 2010
  5. iskarpin

iskarpin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım ben de tanımıyorum zaten geçenlerde bende ferruh bingülü tanıyan var mı dedim ses çıkmadı tanıyan olduğunu biliyorum ama yazmıyolar çok üzülüyorum:KK43:(

6. 28 Ağustos 2010
  7. claudclaud

claudclaud Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bilen arkadaşlar neden tecrübelerini paylaşmasınlar ki iskarpin ? Bence mutlaka yazacakalrdır , bence aramızda dayanışma göstermeliyiz ve iyive kötü tecrübelerimizi paylaşmalıyoz ki bir daha aynı hataya düşmeyelim.

8. 27 Ocak 2011
  9. onewild

onewild Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Geçen yıl Dr. Baki Çokneşeli'ye burun estetiği yaptırdım ve üst dudağıma dolgu yaptırdım.Çok naturel oldu. Ben söylemediğim sürece (eski halimi bilmiyen yeni tanıştığım kişiler) kimse farketmiyor çok memnunum.

10. 27 Ocak 2012
  11. unutkan77

unutkan77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    baya geç olucak ama yeni denk geldim msj a ben kendi,sine meme büyütme ameliyatı yaptırdım çok memnunum bebeğimi 6 ay kadar iyi sekilde emzirdim bir sorun olmadı bir akrabamda burnunu yaptırdı ve çok memnun tekrar bir operasyon düşünüyorum ve tabi doktorum tabiki kendisi olucak inşallah

12. 17 Mart 2012
  13. sema_1980

sema_1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    2003 yılında baki beye burun ameliyatı yaptırmıştım. maalesef hiç memnun kalmadım. burnumdaki sargı çok baskı yaptı ve burnumun üst kısmı çöktü. sonra bana sürekli masaj yapmam gerektiğini söyledi ama düzelmeyeceği en başından belliydi. sargılar çıktıktan sonra yamuk yumuktu burnum. daha sonra benim üzerime attı suçu. yeterli masaj yapmadığımdan kaynaklandığını söyledi. kısacası binpişman oldum. ama tabi herkeste aynı şey olucak diye birşey yok. benim şanssızlığım diyelim ve geçelim

14. 20 Temmuz 2012
  15. ladyybug

ladyybug Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bende bir buçuk sene once baki çokneşeliye burun estetiği yaptırdım ferruh isminde bir doktor vardı o da girdi ameliyata çünkü nefes sıkıntımda vardı.hem dışı hem içi yapıldı.şişliklerim hala tam olarak geçmiş değil.geçen ay aradım kontrole gitmek istiyorum diye normalde bir özle hastanede calısıyor ve birde kendi özel yeri var nişantaşında.benmle hiç ilgilenmedi.kendi özel yerine çağırdı.bende oraya para bayılcak durumum olmadığı için gidemedim.velhasıl bu ameliyatyı oldum burnum iyi güzel ama şişliklerm hala var geçmiycek sanırım iki kaşımın ortasnda beze gibi birşey de var.yani ameliyat olana kadar bana çok iyi davrandı amaliyattan sonra hiç ilgilenmedi.satış sonrası hizmet sıfır !

16. 21 Temmuz 2012
  17. lindsaylohan

lindsaylohan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    165
    Ödül Puanları:
    118

nişantasında canım doktor arkadaşım ona oldu ameliytını ve burnu kusurlu oldu begenmıyor arkadaşım hatta atel ilk cıktıgında kız aynaya baktıgında dusup bayılmıstı.... 4 bin e yapıyor amelytı ama tavsiye etmiyorum 20 dakka ve 1 saat arası sürüyor operasyonları....

18. 28 Temmuz 2012
  19. mithra

mithra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaslar,
    Siteyi henuz nasil kullanacagimi bilmiyorum. Ben ogretmenim ve onumuzdeki subat tatilinde burun ameliyati olmayi dusunuyorum. Bu kisa surede ameliyat oldugumda 2 hafta icerisinde morluklar tamamen geciyor mu? Onumuzdeki haftalarda doktorlarla gidip yuzyuze gorusecegim. Simdi internetten biraz doktorlar hakkinda on arastirma yapiyorum.