Op.Dr. Barış Çakır Hakkında Sorularınız(Memorial Hastanesi)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve angieeng tarafından 26 Eylül 2010 başlatılmıştır.

26 Eylül 2010
    Konu Sahibi : angieeng
  1. angieeng

angieeng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Barış Çakır la ilgili sorularınız yanıtlanır kızlar, burun ve göğüs ameliyatını bir arada oldum. yardım için burdayım, merak ettiklerinizi burada konuşabiliriz..

2. 26 Eylül 2010
  3. ACELYAM

ACELYAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    hani resimlerin:)))

4. 7 Ekim 2010
  5. henron

henron Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben burun estetigı olmayı dusunuyorum fakat doktorlar hkkında hıc bı bılgım yok. barıs cakır'ın ismini duydum nasıl yapıyor memmunmusunuz ? bişey daha sorucam :-) Naci Karacaoğlan medipol hastanesinde, hakkında bılgınız vrmı ?

6. 8 Ekim 2010
  7. skyeed

skyeed Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vay be ikisinin üstesinden nasıl geldin canım ya..gecmis olsun.doktorun eli hafifmis demek :)

8. 10 Ekim 2010
  9. ALTIN86

ALTIN86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    tatlım çok geçmiş olsun. barış çakır'a göğüs ameliyatı olmayı düşünüyorum. ama diyarbakırda yaşıyorum şu an ve görüşmeye gidemiyorum. ameliyatın hakkında bilgi verir misin. çok ağrın oldu mu ve sonuçlarından memnun musun?

10. 15 Ekim 2010
  11. angieeng

angieeng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @altın86 canım dediğim gibi 16 ağustosta iki ameliyatı birlikte oldum. şu an çok çok iyiyim. herşey yolunda çok şükür. bende istanbuldan değilim nerdeyse 2 saatlik bi mesafeden gittim geldim hep. görüşmek, ameliyat, alçı ve bandajların çıkması, 15 gün kontrolü ve 1ay kontrolü olmak üzere 5 kez gittim anlayacağın. aslında biri olmadan tek ameliyat rahat geçirilir. ama benmkinde yatsam yatamıyorum nefes alırken ağzımı kapatsam tıkanıyordum yani birazcık zordu. ama hemen hemen hiç off nerden de yaptırdım demedim. yaptırdığıma memnunum, mutluyum ve allah başka kusur keder vermesin iyikide yaptırmışım diyorum. daha başka ne söyleyebilirim bilmem.

@henron karacaoğlan hakkında da bişeyler söyleyebilirim. kendisi anadolu yakası medipol hastanesinde çalışıyor. evet ona da gittim evet onu da dinledim ama birtürlü içime sinmedi o bey. neyse benm fikrim olumsuz yönde gelişti o kişiye karşı siz ne düşünürsünüz bilmiyorum. ama iyice araştırın. işini iyi yapan birçok doktor var, bir kısmı tanınmış bir kısmı tanınmıyor yalnız önemli olan birşey daha var ki ameliyatınızı yapacak konumdaki kişi ile iyi bir frekans tutturmanız. süsleyip püsleyip size yaptığı işi çok güzel pazarlayabilir ama dikkatli olun ve samimiyetini hissettiğiniz kişiyle yolunuza devam edin. burun yada meme ameliyatı olsun bir insanın bir yerini değiştirmek istemesi öncelikle kafasındaki istekleri paylaşmasıyla başlar; ki bu tür şeyler de mahremiyet içerir. velhasıl öncelikle iletişim ve dialog kurmak. "dialog" diyorum çünki doktor sizin ne istediğinizi dinler tamam yapalım der yada herşeyi o anlatır < böyle yaparız böyle olur sana bu yakışır benm elim buna daha yatkın > bu olmaz. sizde dinleyeceksiniz o da; sizde anlatacaksınız o da.. işte böyle arkadaşlar .. =))=))

12. 17 Ekim 2010
  13. eso_

eso_ Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Başlık için teşekkürler angieeng, güzel hareket:)
    Ben burun ameliyatı oldum, yeni.. onun verdiği mutluluktan sonra şuanda sanırım tam da ne yapacağımı şaşırmış durumdayım:) değişiklik yapmayı sevdim, baktım ki mutlu oluyorum neden daha fazla olmayayım ki diyorum bu değişikliklerden..
    Şimdi senin o diğer konuyu düşünmeye başladım.. göğüs olayını yani..biliyorum çok saçma, herkes de sürekli off kızım göğüslerin süper lan diyip duruyolar ama bilmiyolar ki ben rahat değilim böyle, çünkü bu göğüs bu vücuda çok.. o boyundan bağlamalı bikiniler, askısız tişörtler bilmemneler, bilirsin işte:) Gerçi seninki büyütme mi küçültme mi onu da anlayamadım.. ama araştırdıysan ikisini de bilirsin diye düşünüyorum..
    Belki şekil olarak iyidir, güzeldir, ben de seviyorum, düz olmasındansa büyük olması tabii ki daha iyi, ama en azından daha rahat yaşamak adına küçültme işlemi mantıklı mı sence? çünkü ben biliyorum ki bu göğüs biraz daha küçük olsaydı ben daha rahat yaşayacaktım:KK70:
    Sorum şu; diyelim ki yarın öbür gün çocuğum olacak, küçütme işlemi bi sorun teşkil eder mi? yani tamamen cahilliğimden soruyorum, süt müt gelmezse bi de:KK70: çoluk çocuk da imkansız tabii benim için ama hayat işte insanın ne isteyeceği belli olmuyor..

bu arada göğüsle ilgili başlıkları hiç kurcalamadım desem yeridir, hiç bişi bilmiyorum yani hakkında, sadece kafamda bi iki soru vardı, senin başlığı görünce dayanamadım yazdım..:)

burda okumam gereken başlıklar varsa link atarsan bakayım oralara, şuanda sadece bilgi amaçlı soruyorum, ama dediğingibi bu işler düşünmekle başlıyor, ben de burun ameliyatını çok uzun yıllardır planlıyordum daha yeni hallettim, belki bunu da çok uzun yıllar sonra halledeceğim bilemiyorum:)

14. 17 Ekim 2010
  15. ACELYAM

ACELYAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    wiyyyy eso cum:)) gögüsdemi düsünüyon sendeki faslaliklari bana yolla :) bende bi ara düsünmüsdüm...hehe:1hug:

16. 17 Ekim 2010
  17. eso_

eso_ Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    :):) hehehe verim yarısını walla, sana da bana da yeter:pp
    canım sadece düşünce işte, ama burun da düşünceydi bi ara, gerçek oldu:)
    Ne bilim daha mutlu olacaksak, yapsak daha iyi olmaz mı ki acaba:KK70:

18. 17 Ekim 2010
  19. Y.E

Y.E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle çok geçmiş olsun... ne güzel oldun ve kurtuldun... darısı başımıza:)) sakıncası yoksa her 2 ameliyatın maliyetini yazabilir misin?