Op. Dr. Coşkun Levent Taşçı için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve Kazen tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

  10 Şubat 2010
  Konu Sahibi : Kazen
 1. Kazen

  Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  12.384
  Beğenildi:
  17.233
  Ödül Puanları:
  488
  Op. Dr. Coşkun Levent Taşcı 1969 doğumludur. Işıklar Askeri Lisesi sonrası 1987-1993 yıllarında İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlamıştır. 1993-1998 yılları arasında İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde estetik ve plastik cerrahi departmanında çalışmıştır. Aydın Devlet Hastahanesi’nde plastik cerrahi kliniği şefliği görevinde bulunmuştur. Şişli Etfal plastik cerrahi kliniğinde el ve mikrocerrahi eğitiminde yer almıştır.

  Estetik cerrahinin çok ileri teknolojik desteklerle yapıldığı ülkelerde bir çok kurslar ve eğitimlerde bulunmuştur. Estetik cerrahide teknolojik gelişmeler ve lazerlere olan ilgisi klasik cerrahi ameliyatlara yeni bir bakış açısı getiren lazer destekli minimal invazif yöntemini Türkiye’de yaygınlaştırmıştır. 13 yıldır uyguladığı eski klasik cerrahi ameliyatlarda elde ettiği başarılı sonuçların çok daha mükemmelini, teknoloji destekli yeniliklerle hastaları için daha konforlu ve hızlı elde etmenin Türkiye’de öncülerindendir.

  Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları

  • Vücut Şekillendirme
  • Yüz Gençleştirme
  • Meme Estetiği
  • Lazerle Kıl Dönmesi Tedavisi
  • Lazlerle Terleme Tedavisi
  • Burun Estetiği
  • Estetik Kulak Operasyonları
  • Ameliyata Bağlı olan ve Olmayan İzler
  • Bellacountour Ultrason ve Lazerle Zayıflama
  • Saç Ekimi
   
  FAZLANAZLI bunu beğendi.
 2. 15 Şubat 2010
  Konu Sahibi : Kazen
 3. illuyanka

  illuyanka Aktif Üye Pro Üye

  Katılım:
  15 Aralık 2009
  Mesajlar:
  98
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  76
  Ben Op.Dr.Coşkun Levent Taşçı tarafından ameliyat edildim. Slim lipo yöntemiyle göbeğimden yağ aldı. Alınan yağların bir kısmı daha güzel ve yuvarlak hatlı bir popo istediğim için popoma enjekte edildi. Ameliyat sonucundan çok memnunum. ız yok, acı yok, narkozla uyutma yok. Liposuctiondan çok üstün bir yöntem. Zaten Op.Dr. Coşkun Levent Taşçı'yı doktorum olarak seçme nedeninimin başında, estetik cerrahideki en son teknikleri ve aletleri kullanıyor olması geliyor. Ayrıca çok iyi bir insan. Estetik cerrahi alanında çok bilgili ve yetenekli. Son olarak ameliyat bittikten sonra sizinle bağlantısını koparmıyor. Bir sorunla karşılaştığınızda hemen yardıma koşuyor.Şubat sonu gibi başka estetik ameliyatlar yaptıracağım kendisine. Örneğin, gıdımı ve göz altı torbalarımı aldıracağım. Bunların hepsi bıçaksız,neştersiz , son teknoloji lazerlerle yapılıyor. Ayrıca meme dikleştirme ve lazerle vajina daraltma yaptıracağım. Çünkü kendisine hem doktor hem insan olarak çok güveniyorum.
   
 4. 24 Şubat 2010
  Konu Sahibi : Kazen
 5. illuyanka

  illuyanka Aktif Üye Pro Üye

  Katılım:
  15 Aralık 2009
  Mesajlar:
  98
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  76
  Merhabalar,
  Benim bu siteye girme amacım başka hanımların bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak ve kendi bilgi ve deneyimlerimi aktarmaktır. Hiç bir kimsenin ya da kuruluşun reklamı için burada değilim. 1 yıldır estetik cerrahi operasyonlar ve doktorlar konusunda araştırma yaparken Op. Dr. Coşkun Levent Taşçı ve superplast kliniğini buldum. Kararımı verdim. Artık yeni bir estetik cerrah arayışında değilim çünkü her açıdan güvenebileceğim bir doktor buldum. 47 yaşındayım. Bunca sene, okuma,üniversite,iş, çocuk derken bir baktım ki yaşlanmışım. Şimdi gençleşme ve güzelleşme zamanı dedim kendime. Mart başı gibi tekrar Coşkun Levent Taşçı tarafından ameliyat edileceğim. Meme dikleştirme, gıdıdan yağ aldırma, göz altı torbalarını aldırma, lazerle vajina daraltma, burun ucu estetiği ve vücut kontorü yaptıracağım. Eğer kendisine güvenmesem bu operasyonlar için tekrar ona başvurmazdım. Yeni bir hastane açtıkları için bana mart başını beklememi söyledi. Bu hastane için yurtdışından yeni teknolojik aletler getirtmişler. Harika! En çok buna seviniyorum çünkü artık her şey teknoloji,lazer, bilgisayar v.b. teknik aletler tarafından kolayca gerçekleştirilebiliyor. Zaten Coşkun bey'in farkı burada. 10 sene öncenin tekniğiyle değil en son teknikler ve aletlerle ameliyat yapıyor. Peki ben bunları neden yazıyorum. ınanın açık ve dürüst konuşuyorum. Estetik cerrahi konusunda kendime doktor seçerken, araştırma yaparken öyle yanlış, hastayı hiçe sayan yaklaşımlarla karşılaştım ki içimden şöyle dedim, hiç olmazsa ben kendi deneyimlerimi aktarayım insanlar yine kendi özgür kararlarını versinler ama belki onlara bir yararım olur.Çünkü deneyim başka bir şey, hani damdan düşen hastaya doktor değil, damdan düşen birini bulun derler ya! O hesap.
   
 6. 26 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Kazen
 7. illuyanka

  illuyanka Aktif Üye Pro Üye

  Katılım:
  15 Aralık 2009
  Mesajlar:
  98
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  76
  Nisan ayı içinde Op.Dr.Coşkun Levent Taşçı bana 2.yağ enjekte ve slim lipo ameliyatı yaptı. Yeni açtıkları hastanede ameliyat oldum. Bütün çalışanlar çok ilgili ve kibar. Ameliyathane son teknolojiye sahip aletlerle donatılmış. Yakında kontrole gideceğim. Op.Dr. Coşkun Levent Taşçı'ya teşekkür edeceğim.
   
 8. 3 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : Kazen
 9. mernem

  mernem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  26 Mart 2009
  Mesajlar:
  346
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  ıyi günler peki Coşkun beye burun ameliyatı olan kimse yo mu?
   
 10. 3 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : Kazen
 11. illuyanka

  illuyanka Aktif Üye Pro Üye

  Katılım:
  15 Aralık 2009
  Mesajlar:
  98
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  76
  Mernem,
  Sana Coşkun beyle şahsen konuşmanı öneririm. Onun yaptığı burun ameliyatlarının farkı bazı durumlarda, hastanın burnunu kırmadan, lazerle düzeltmesi. Bence bu çok önemli bir fark. Doktor seçimi çok önemli iyi araştır ve kararını ona göre ver. Ancak benim önerim amelyata karar vermeden önce Coşkun beyle bir görüş. Randevu al ve görüş. Ön görüşme için ücret almıyorlar. Şu anda 6-7 katlı bir hastane açmışlar, ben ameliyat oldum. Çok memnun kaldım. Şimdi kontrollere gidiyorum. Kendim Ankara da yaşadığım için. Coşkun beyin ayrıca çok seçkin bir hastane olan Amerikan hastanesinde çalışma tecrübeside var. Amerikan hastanesi iş verdiği doktorları çok dikkatli seçer.Ben Estetik doktorum olarak onu seçerken onunla ilgili her ayrıntıyı araştırdım sonra kendi ihtiyaçlarıma hangi doktorun yardımcı olacağını araştırdım ve kararımı verdim. Umarım sen de en kısa sürede hayallerine kavuşursun.
   
 12. 4 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : Kazen
 13. odesssa

  odesssa Aktif Üye Üye

  Katılım:
  25 Nisan 2010
  Mesajlar:
  27
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  merhaba illuyanka.... günlerdir levent taşçı yı internetten takip ediorum.. çok büyük bir sorunum war gözaltı torbalarım... . izmirdeymm o yüzden oraya sadece randevu için gelemiorum... gözaltı na lazeryaptıracaını yazmışsınn... yaptırdın mıı die merak ettmm... ve en önemlisi sana ne kadar mal oldu... cewap yazarsan benii çook mutlu edersnn çok saol mafoldumben
   
 14. 4 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : Kazen
 15. illuyanka

  illuyanka Aktif Üye Pro Üye

  Katılım:
  15 Aralık 2009
  Mesajlar:
  98
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  76
  Merhaba, ben 48 yaşındayım. Ama yüzümde çok kırışık yok. Coşkun bey bana, lazerle gözaltındaki hafif torbayı kolayca yokedebiliriz, dedi. Nisan ayında superplast hastanesine gittiğimde orada eğitimini İtalya da yapmış Medikal estetisyen Hamiyyet Arietta ile tanıştım. Yüzüm için lazerle gençleştirme tedavisi yapılabilir mi diye sordum. Bana Fraxel lazerle tedaviyi önerdi ve 3 seans size yeter, dedi. Coşkun beyde bu tedaviyi onayladı. Mayıs ayında tedavim başlıyacak seni bilgilendiririm. Fraxel lazer göz altı torbaları da dahil tüm yüzü kapsadığı için ücreti farklı. Ben sadece göz altı torbası fiyatını bilmiyorum. Fraxel lazer uygulamasının seansı yanlış hatırlamıyorsam 1500-2000 YTL arasıydı galiba. net fiyatı tedaviden sonra söylerim. Üzülme, coşkun beyin yaptığı gözaltı torbası ameliyat sonrası fotoğrafları gördüm. Çok başarılıydı. Hasta tedavi için gelen bir İngilizdi. Oralarda çok pahalıymışta. Her derdin çaresi vardır. Gelemiyorsan, telefonla ulaş Coşkun beye. Olmadı atla git İstanbula. Bu estetik olayları yüzünden İstanbul yollarına düşüyorum. Bence bu işi en iyi yapanlar İstanbulda. Niye mahfoluyormuşsun ki! Çaresi var. Güçlü ol. Paranı ayarla, iyi bir doktor ve hastane seç. Kendini riske atma.
   
 16. 4 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : Kazen
 17. mernem

  mernem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  26 Mart 2009
  Mesajlar:
  346
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Kızlar Coşkun beydeb randevu almaya çalıştım ama ıstanbulda olacağım tarihe te randevuları çok doluyumuş o yüzden gidemiyeceğim nerdeyse 15 gün sonrasına randevu verdiler kabul etmedim bu randevu işleri ne kadar kalabalık oluyor böyle. Birde Lazerden bahsedilmiş sanırım ama sadece bir seansı 1500-2000 Lira ise bence çok uçuk bir rakam başka doktorlarıda düşünmek gerek derimmmmm....:KK43:
   
 18. 4 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : Kazen
 19. illuyanka

  illuyanka Aktif Üye Pro Üye

  Katılım:
  15 Aralık 2009
  Mesajlar:
  98
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  76
  Mernem, ben mayısta fraxel lazerle operasyon geçireceğim net fiyatı yazarım. Ama lazerler kendi aralarında o kadar çeşitli ki. Şimdi en ucuz lazeri ve tehlikelisini kullanıp bu işi aynı paraya yapanları da gördüm. Eğer superplast'ın web sitesinde incelersen lazerde, ne kadar üstün bir teknoloji kullandıklarını görürsün. Örneğin bacaklarımda varis ve kılcal damar çatlaması vardı Ankara da bir yere gittim.İsmi lazım değil. 800.000ytl ödedim ve sonuç berbattı. Superplastta Hamiyyet Aritta hanım, Coşkun beyin onayıyla bana tedaviye başladı, daha 1. seansta sonuç harika. Kullandıkları lazeri gördüm, çok güçlü ve etkili bir soğutma sistemi var. Çünkü Hamiyyet hanım lazerle damarları temizlerken yardımcısı soğuk hava veriyor. Böylece ciltte yanma ya da lekelenme olmuyor. Belki senin bildiğin lazer fyatları daha düşük ve farklı lazer makineleri içindir. Ama istanbul da benzer estetik operasyonları arasında ben daha düşük kalite ve pahalısını gördüm ama aynı kalitede daha ucuzunu görmedim. Sen yine de iyi araştır ama ucuz diye bilmediğin lazer tedavilerine girme. Bir çok hanım lazer nedeniyle oluşan yanıklardan şikayetçi.Neden? Doktor iyi değil, kötü ve eski teknolijiye sahip lazer kullanıyorlar. Dikkatli ol.