Op. Dr. Coşkun Levent Taşçı

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve mernem tarafından 3 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : mernem
  1. mernem

mernem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba kızlar acaba Op. Dr. Coşkun Levent Taşçı'ya burun ameliyatı olan var mı aranızda? Bildiğim kadarıyla kendisi lazerle burun ameliyatı yapıyor ve bu yüzden burunda çok az şişlik ve morluk oluyor kullandığı teknik de kaplı teknik sanırım. Ama kendisine ameliyat olmuş ve sonucundan memnun olan birileri varsa lütfen beni bilgilendirebilirler mi?

2. 4 Mayıs 2010
  3. mernem

mernem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar kimsenin bilgisi yok mu Coşkun beyle ilgili yaaaaaa.....:KK43:

4. 11 Mayıs 2011
  5. syigit

syigit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim bende kac aydir arastiriyorum ali duman ve coskun tasci arasinda kararsizim bu konu ile ilgili cok arastirma yaptik lazer olmasi cok süper cunku kesi ve disik nester hisc bisey yokmus.bir saat icinde lokalle bitiyormus.sadece kemer sös konusu ise 20 dk.sürüyormus ve ucuncu gunu atel cikiyormus ve 7.gunude plaster cikiyomus yani 1 haftada sislik ve morarma olmadigindan burnun 100 de 90 i ortaya cikiyormus.lazerle burun estetigi olarak forma bak ikinmci ücüncü sayfada var bu konular.öpüyorum.

6. 9 Ekim 2011
  7. BTB_W

BTB_W Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Arkadaslar bende Coşkun beye lazerli burun estetiği yaptırmak istiyorum . aradım ve 3 hafta sonrasına randevu verdiler :KK43: Daha önce operasyon yaptırmıs olan arkadaslar özellikle , Coşkun beyin telefonu varsa özelden yazabilir misiniz lütfen ... 3 hafta beklemek ızdırap gibi :KK43: belki de istediğim cevabı alamam bosuna beklemis olurum . En azından tlfondan görüsüp ön bilgi almak istiyorum . Halimi anlarsınız ...

8. 20 Haziran 2012
  9. denemeisim

denemeisim Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Zaman geçmiş mesajın üzerinden. Ne yaptın ameliyat oldun mu? Ben de lazer destekli ameliyat olmayı düşünüyorum Levent Beye. Coşkun Levent Taşçıya ameliyat olan insanların yorumları lazım.

10. 20 Haziran 2012
  11. denemeisim

denemeisim Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Zaman geçmiş mesajın üzerinden. Ne yaptın ameliyat oldun mu? Ben de lazer destekli ameliyat olmayı düşünüyorum Levent Beye. Coşkun Levent Taşçıya ameliyat olan insanların yorumları lazım.

12. 20 Haziran 2012
  13. denemeisim

denemeisim Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16