Op. Dr. Ergin ER hakkında bilgi paylaşım

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve sakkus tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

?

Op.Dr.Ergin Er giden ve estetik operasyon geçiren var mı?

 1. evet başarılı bir ameliyat geçirdim.

  Oylanma: 3
  75,0%
 2. tanımıyorum olmadım ama merak ediyorum.

  Oylanma: 1
  25,0%
  24 Ekim 2010
  Konu Sahibi : sakkus
 1. sakkus

  sakkus Aktif Üye Üye

  Katılım:
  23 Ekim 2010
  Mesajlar:
  4
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  Op. Dr. Ergin ER 1970 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da bitirdi. 1987 de Kuleli Askeri Lisesinden mezun oldu. Daha sonra 1987-1993 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp akademisini bitirdi. 1996 da aynı akademide Plastik cerrahi eğitimine başlayarak 2001 de eğitimini tamamladı.

  Eğitimi esnasında mikrocerrahi estetik cerrahi ve rekonstrüktif cerrahi alanında bir çok ameliyata iştirak etti. Eğitim sonrası 1 yıl aynı klinikde uzman olarak çalıştı. Uzmanlık eğitimi boyunca yaptığı deneysel araştırmalarla Türk Plastik Cerrahi derneği tarafından 2 yıl üst üste 1. lik ödülleri aldı. Ödül alan bitirme tezi araştırmasını American Society of Plastic Surgeons toplantısında aynı yıl bildiri olarak sundu. Gene aynı yıllarda Hacettepe üniversitesi plastik cerrahi araştırma yarışmasında birinci oldu. Eğitim süresince yurt içi ve yurt dışı dergilerde atıfda bulunulan bir çok yayın yaptı. Daha sonra İstanbul Kasımpaşa Deniz Hastanesinde uzman olarak çalışmaya başladı. Bu esnada silahlı kuvvetler bursuyla ABD de Baylor College of Medicine da reseach fellow olarak görev yaptı ve bir çok ameliyatlara katıldı. Burada dünyada en prestijli toplantılardan biri olan American College Of Surgeons toplantısında sunulan araştırmalara katıldı ve American Society of Maxillofacial Surgery’den araştırma bursu kazandı. ABD de Dr. Klein tarafından verilen Liposuction ve vücut şekillendirme eğitimini aldı. Aynı yıl American Academy of Cosmetic Surgery ve American Academy of Liposuction Surgery üyeliklerine hak kazandı. 2004 yılında İnternational Society of Hair Restoration Surgery tarafından düzenlenen araştırma yarışmasında iki ayrı araştırmayla 1. lik ve 2. lik ödüllerini aldı. Daha sonra yurda dönerek özel olarak çalışmaya başladı. 4 yıl süreyle tam zamanlı olarak Tranmed Estetik Cerrahi kliniğinde ve Memorial hastanesi Plastik Cerrahi kliniğinde çalıştı. 2008 yılından beri bilgi ve deneyimlerini Levent’de kendi kliniğinde hastalarıyla paylaşmaktadır.


  2000 22.Ulusal Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi Asistan Bildiri Yarışması Deneysel 1. lik ödülü, 2000, İzmir

  2001 23.Ulusal Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi Asistan Bildiri Yarışması Deneysel 1. lik ödülü, 2001, İstanbul

  2001 Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif
  Cerrahi A.D. 2001 Aaraştırma Günleri Bilimsel Yarışması 1. lik ödülü ,2001 Ankara

  2004 International Society of Hair Restoration Surgery araştırma yarışması 1. lik ödülü, 2004, Vancouver, Kanada

  2004 International Society of Hair Restoration Surgery araştırma yarışması 2. lik ödülü, 2004, Vancouver, Kanada
   
 2. 12 Ocak 2014
  Konu Sahibi : sakkus
 3. Gsde

  Gsde Üye Üye

  Katılım:
  10 Ocak 2014
  Mesajlar:
  78
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  6
  Ergin beye amaliyat olan arkadaslar lutfen yorumlarinizi paylasirmisiniz ??
   
 4. 1 Aralık 2014
  Konu Sahibi : sakkus
 5. Hapi

  Hapi Aktif Üye Üye

  Katılım:
  28 Aralık 2013
  Mesajlar:
  122
  Beğenildi:
  102
  Ödül Puanları:
  53
  İki arkadaşım, biri kadın biri erkek, alt ve üst göz torbası ameliyatı oldular.. Her ikisininki de başarılı.. Ben de göz ameliyatı istiyorum ama hangi doktor henüz karar veremedim.
   
 6. 20 Ekim 2016 11:07
  Konu Sahibi : sakkus
 7. missscs

  missscs Yeni Üye Üye

  Katılım:
  Perşembe
  Mesajlar:
  1
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Merhaba,

  2016 Eylül ayı sonunda bir anda burun estetiği olmaya karar verdim ve doktor araştırmasına başladım. İlk olarak esteworld'de bir doktor ile görüştüm. Açıkçası karşılaştığım ilgi alaka beni hiç tatmin etmedi. Ameliyattan sonra burnumun alacağı şekil hakkında bilgi veren simülasyonları bile birkaç kez hatırlatmama rağmen çok geç gönderdiler.Sonrasında tesadüfen Ergin Beye ameliyat olmuş bir arkadaş ile denk geldik. Hiç düşünmeden randevu alıp kendisiyle görüşmeye gittim.
  Şahsen bu tür estetik ameliyatlarda öncelikle doktor ile hasta arasındaki ilişkinin sıcak ve güvene dayalı olmasına önem veririm. Hasta her isteğini her şikayetini açıkça doktoruna anlatabilmeli ve karşılığında aldığı cevaplar hastayı her açıdan tatmin edebilmeli diye düşünüyorum. İşte Ergin Bey böyle bir doktor. Görüşmemiz bittiğinde kafamda hiç soru işareti ve korku kalmadı ve ameliyat olma kararı alarak çıktım odasından. 8 Ekim 2016 tarihinde ameliyat oldum. Kendisinin hizmet verdiği hastane ve personel her açıdan süper. Kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Ameliyatım 3 saate yakın sürmüş. Çıkar çıkmaz her hastanede olmayan içinden soğuk su akımı geçen bir maske takıldı yüzüme, olası şişlik ve morlukları en aza indirgemek için. Bu muhteşem bir sistem çünkü buz torbaları ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. İnternette gördüğüm ve okuduğum o abartılı şişlikler morluklar şikayetlerin hiç birini yaşamadım. İlk 3 gün morluklarım ve şişliklerim oldu ama asla tek çizgi göz olmadım, ameliyattan önce o halde kimseyle görüşmem diyen ben hergün ziyaretçi kabul ettim yanıma evde dinlenirken:) En önemlisi en ufak bir ağrım sızım olmadı. 3 günden sonra morluklar geçmeye ve şişlikler inmeye başladı hızla. Bu arada Ergin Bey ve asistanının ilgi ve alakası hiç kesilmedi. Bu gerçekten iyileşme döneminizde çok önemli bir husus. Şu anda ameliyattan sonra 2 hafta geçti. İlk hafta sonunda alçım alındı ve yerine bandaj takıldı, yarın da bandajlar alınacak o yüzden ciddi bir heyecan var:)
  Bu yorumu da burun estetiği olmak isteyip te yanıltıcı yorumlar nedeniyle ameliyattan korkanlar için yazma gereği duydum, aynı dertten müzdarip biri olarak. Ağrı yok sızı yok, morluklar ve şişlikler, burun içindeki tamponlar asla hayat kalitenizi düşürecek şekilde abartılı bir rahatsızlık vermiyor. Kalkık yuvarlak burun ucunuzu görüyorsunuz ya o an herşeyi unutuyorsunuz ve inanın değer. Kendinize eziyet etmeyin ve o kararı alın derim ben. Ergin Bey'de muhteşem bir doktor, bir görüşün derim asla pişman olmazsınız.