Op.Dr FİLİZ NURSOY!!!!!!!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve remainder tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

19 Aralık 2009
    Konu Sahibi : remainder
  1. remainder

remainder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    İyi bir anestezi uzmanından filiz hanımın methini duydum,özellikle normal doğumda çok uzman oldugunu söyledi.Filiz hanıma gitmiş,doğum yapmış olanlar var mı aramızda???
    Varsa benimle deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

2. 20 Aralık 2009
  3. remainder

remainder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Filiz seneldir nursoy yok mu arkadaslar gercekten filiz hanima gitmis kimse.fatihteymis muayenehanesi.sanirim avecienna hastanesindede calismis.ben netten bu kadar arastirip ogrendim.giden arkadaslar hadi anlatin biraz doktorunuzu:KK66:

4. 23 Şubat 2010
  5. mervegon

mervegon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende o doktora gidiyorum uzun zamandir gercekten iyi bir doktor tavsiye ederim.. en onemli ozelligide dewamli kontrole cagirmamasi sadece gerektiginde cagirir 2 hafta sonra dogumum var ins ozaman nasil dugum yaptiryo onuda solerim :)

6. 29 Kasım 2010
  7. moonsparkle

moonsparkle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm mervegon ben 20 haftalık hamileyim tavsiye üzerine Dr. Filiz Nursoy hanıma gideceğim. Normal doğumunu Filiz hanım yaptırmış, bende normal doğum yapmak istiyorum bana doktor hakkındaki görüşlerini yazar mısın? Teşekkürler.

8. 15 Haziran 2012
  9. ipaq

ipaq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Slm..Fİliz Hanım'a 2 yıldır giden biri olarak hiç şüphe etmeden gitmenizi öneririm.Parayla işi olmayan,aldığı paranin hakkını vermeye çalışan,işindede gerçekten uzman bir insan.Henüz doğum yapmadım,tedavi görüyordum,çok yeni hamileyim.Ama normal doğumunada 2 kere şahit oldum,ablamda.Gayet başarılı,sıkıntısïz geçti.