op dr hakan çepni

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve gul_nihan tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : gul_nihan
  1. gul_nihan

gul_nihan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    arkadaşlar, konya'da dr hakan çepni'ye burun ameliyatı olan var mı?
    varsa, paylaşımda bulursa sevinrim.

ya da kendisi ameliyat olmasa da bi tanıdığı ameliyat olan falan varsa, bilgiye ihtiyacım var.

2. 8 Kasım 2010
  3. amylee_5

amylee_5 direksiyon hocası Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canm ben oldum..çok memnunum hem cerrah olarak hemde insan olarak harika bir doktor..şimdiden geçmiş olsun.mart ayında oldum yani 8 ay oldu.gidersen nadire hanm dersen beni hatirlar çok sorunlu bir burnum vardı ama şimdi çok iyiyim.

4. 8 Kasım 2010
  5. _karamel_

_karamel_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nadire hanım, ben de hakan beye ameliyat olmak istiyorum. sakıncası yoksa mail adresimi versem burnunuzun fotografını yollayabilir misiniz? ben de kulak ameliyatı olmuştum gerçekten çok ilgili bir doktor çok samimi. buruna cesaret edemedim henüz ama inşallah şubatta ben de olmak istiyorum.

amylee benim bir arkadasım oldu. memnun. ağustos ortasında olmuştu. daha şişliği yeni yeni inmiş. bayramda görücem burnunun. sana yazarım canım.

6. 1 Aralık 2010
  7. amylee_5

amylee_5 direksiyon hocası Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canm şimdiden geçmiş olsun..benm burnum zaten örnek bir burun oldu beni görenler hiç teredüdsüz ameliyat oldular..bence korkma olman gerekiyosa hiç vakit kaybetme..doktorumda fotolar var zatenn.ben sık sık kulübe takılmıyom cevabımın geciktiği için kusura bakmayın..kişilik olarak ve doktor olarak harika bir doktor benm eşimde ameliyat olucak bahar gibi bakalım..

8. 5 Aralık 2010
  9. gul_nihan

gul_nihan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    karamel ben de şubatta ameliyat olmayı düşünüyorum. ne yapmayı düşünüyosun? yeetrince araştırdın mı?
    konuşalım bu konuyu istersen.

10. 4 Haziran 2011
  11. yelizcim

yelizcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Kızlar bende meme büyültme ameliyatı oldum mayısın 23 de.burun ameliyatıda düşünüyorum bakalım..:KK59::KK59: Ama mütiş bir doktor yani çok ilgili güler yüzlü hastalarına önem veren işinde profosyonel...erzurumdan kalkıp bir daha ameliyat olmak için gidicem valla:KK34::KK34: