op.dr.Kağan Kocatepe.......

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve mhrmh tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : mhrmh
  1. mhrmh

mhrmh her canlı bir mucizeee Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar,aranıza yeni katıldım...13 haftalık hamileyim,doğumumu istanbulda yapıcam inşllh..ama şu an çook uzaklardayım ve karar vermek çok zor...aklım karmakarışık...kağan kocatepe hakkında bilgisi olan ya da muayene olan var mı...:1no2:.

2. 6 Nisan 2009
  3. mhrmh

mhrmh her canlı bir mucizeee Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler süer...ben de medical parkı düşünüyorum,ama fatih bana uzak...anadolu yakasındayım...kadıköy olcak sanırım..karar vermek çook zor

4. 31 Temmuz 2013
  5. selintos

selintos Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Merhaba,

Dr. Kağan Kocatepe işini çok severek yapan siz sormadan bilmeniz gereken her şeyi size anlatan bir doktor.

4 haftalık hamileyken kontrole gittiğimde tüm hamilelikte yapılacak tetkikler hakkında bilgilendiren bir dosya verdi.

Her gün süt,peynir,yoğurt tüketmemi belli bir haftaya kadar hergün folik asit almam gerektiğini, günde 2 adet ceviz yememin bebeğin beyin gelişimi için çok yararlı olduğunu söyledi. Kağan beyin söylediği her şeyi kanun gibi uygulamaya çalıştım.

Kilo konusunda ilk 3 ayı kilo almadan geçirmemin daha sonraki aylarda ise haftada yarım kilo alarak geçireceğim bir hamileliğin benim için sağlıklı olacağı bilgisini verdi.

Muayene ücreti biraz yüksek 220 TL aksigorta indirimim ile 195 lira ödedim, fakat aylık yapılacak testler ve doğum ücreti ile bütçemizi zorlayacağını düşünerek ssk anlaşmalı bir özel hastanedeki farklı bir doktora transfer ettim kendimi. Kağan Bey doğum ücreti olarak 3300 TL alıyor bu arada.

9 ay 10 gün adında bir kitabı var Kağan Bey'in o kitabı okuyarak önerilerini takip ediyorum.
    :nazar: değmesin şimdilik herşey yolunda umarım ben ve tüm bebek bekleyenler bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar.

Son düzenleme: 31 Temmuz 2013