OP Dr Lalehan Kutlay hakkında bilgi(Jinekoloji)

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve bebisim52 tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : bebisim52
  1. bebisim52

bebisim52 Tüm varlığım kızımmm... Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar içinizde lalehan kutlay a giden varmı ve nasıl sonuç aldınız ben şimdi ona gitmeyi düşünüyorum işlerimizi ayarlayıp çok kara kışı bi geçelim gideceğim ama gitmeden bilgi almak istedim.yengem onun hastasıydı memnundu hiçbir problemi yoktu ama bende pko var yumurtlama yok o yüzden belki okonuda daha iyisi vardıdr çocuk sahibi olmak istiyorum artık önerilerinizi bekliyorum.

2. 5 Ocak 2009
  3. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Benim dr.umdu. Hamilelik öncesi ve sonrasında. Ben çok çok memnunum..

4. 6 Ocak 2009
  5. sefa5562

sefa5562 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    tek kelimeyle mükemmel bir insan lalehan hanımı herkese tavsiye ederim ben mayıstan bu yana sürekli gidiyorum ve yumurtlama tedavisi görüyorum bu ay mutlaka hamile kalırsın dedi sabırla bekliyorum gitmenizde yarar var derim ama siz bilirsiniz böyle harika doktoru bir daha bulamayabilirsiniz:KK46:

6. 9 Ocak 2009
  7. bebisim52

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    evet ancak ist yazın giderim ancak o zaman giderim çünkü eşimin işleri var burda bütün izinleri kullandı.yengemle hala görüşürler telefon açar derdi neyse oda cevaplar çok iyi olduğunu bende duydum.

peki sende ne hastalıklar vardı anlatırmısın cnm

8. 14 Ocak 2009
  9. sefa5562

sefa5562 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba kusura bakma çok geç cevap oldu özür dilerim benim sorunum 11 ay korunmadıgıma ragmen gebelik olmamasıydı mayısta ilk defa gittim ve benden eşimin sperm tahliliyle benim hormon tahlillerimi istedi eşimde hiç problem yok ama benim prolaktin hormonum çok yüksek çıktı 2 ay ilaç kullandım düştü daha sonra bende idrar yolları enfeksiyonu çıktı onun içinde antibiyotik tedavisi gördüm gerçi hala geçmedi kronikleşmiş daha sonra yumurta tedavisine başladı yumurtalarım gayet normal sürekli takip altındaydım bu ay 3. ayım yumurta tedavisinde ama maalesef olmadı doktoruma göre eşin ceketini atsa hamile kalırsın diyor aşırı sters yapıyorum neden olmuyor diye doktora göre beyinde bitiryormuş stres engel diyo önümüzdeki ay tekrar prolaktin tahlilime bakacak daha sonra rahim filmi çekilcek ondan sonrada aşılama diyor ama ben çok memnunum aklıma ne takılsa hemen arayıp rahatlıkla konuşabiliyorum en önemlisi çok hijyenik tavsiye ederim

10. 28 Ocak 2009
  11. bebisim52

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    bende yengeme arattırdım özlelikle yumurtlama tedavisine başlıcaksa sanki çocuk için değilde kendi sağlığı için tedavi görüyormuş gibi düşünsün stres yapmasın demiş.herşey kafada biter demiş

12. 25 Nisan 2009
  13. banuu

banuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızımın doğumunu Lalehan Hanım gerçekleştirmişti, çok çok iyi bir doktor; güleryüzlü, olumlu, espirili, bilgili, hiçbir sorun yaşamadım ve herkese şiddetle tavsiye ederim.

14. 25 Nisan 2009
  15. bebisim52

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler cnm

16. 25 Nisan 2009
  17. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    kızlaaarr bende doktorumu değiştirmek istiyorum ve çok iyi bir doktor arıyorum.lalehan hanımın muayenehanesi nerde yada hangi hastanede görev yapıyor ve varsa bana özelden tel nosunu yazabilirmisiniz acil olarak iyi bir doktora ihtiyacım var

18. 25 Nisan 2009
  19. bebisim52

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    cnm acıbadem ürgüp sağlık merkezi herhalde google adını yazarsan çıkıyo