Op. Dr. Naci Celik hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve mrsgordie tarafından 18 Kasım 2007 başlatılmıştır.

18 Kasım 2007
    Konu Sahibi : mrsgordie
  1. mrsgordie

mrsgordie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar kızkardesım bır hafta sonra dr naci çelik'e burnunu estetık yaptırıcak ama hala korkularımız var dr tanıyan varmı? neler tavsıye edersınız ,kardesımın ıkıncı operasyonu cokkkk korkuyoruz bılgılerınıze ıhtıyacımız var ne olur es gecmeyın ozellıkle nacı beye amelıyat olanlarrr:a015:

2. 19 Kasım 2007
  3. irma

irma Guest

naci bey'e burun estetiği olan varmı???? bize yardımcı olurlarsa çok seviniriz ...

4. 19 Kasım 2007
  5. mrsgordie

mrsgordie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızkardesım olucak bır hafta sonra ,bugunde muayenesıne tekrar gıttık cok ılgılendı,ordakı dıger hastalarla konustuk caktırmadan,herkes cok cok memnun ,hatta bır kız bır hafta once yaptırmıs bandajları aldırmaya gelmıstı tek bır morluk yok aslında cok cokk ıyı bır dr dıyorlar gıdıcek olursan yardımcı oluruz:1hug:

6. 21 Kasım 2007
  7. irma

irma Guest

selam mrsgordie banada ameliyattan sonraki gelişmeleri yazarsan çok sevinirim ctesi günü bende naci bey'e görüşmeye gidiyorum.Bence Naci Bey'de bir sorun yaşamıycaz inşallahhhh atlatıcaz burun estetiklerimizi bekliorum gelişmeleri şimdiden çok teşekkür ederim :1rolleyes:

8. 22 Kasım 2007
  9. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selma mrsgordie,
    naci çelik için fiyatların çok yüksek olduğundan bahsediliyor hep. kardeşin muayeneye gittiği için soruyorum. bir fiyat verdi mi size.
    fiyat aralığı hakkında en azından fikir sahibi olabilmem için kardeşine verdiği fiyatı söylersen sevinirim.

10. 22 Kasım 2007
  11. elif13

elif13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar tam 15 gün önce naci bey silikon ameliytaımı yaptı, ve çok şükür herşey yolunda. çok ilgilendi ameliyat önceside ve çok rahatlamıştım ve ameliyatta rahat geçti. 15 gün oldu nerdeyse ameliyat olduğumu unuttum. ben tavsiye ederim naci beyi, tabi bunlar benim tecrübelerim .

12. 22 Kasım 2007
  13. irma

irma Guest

elifff canım bişey sorucam naci bey'in fiyatları hep pahalı deniyo silikon ameliyatı için ne kadar istedi acaba bende burun estetiği olmak istiyorum kendisinede çok merak ettim ne kadar pahalı olabilir acaba diye düşünüodum :) gerçi muayneye gidiyorum bu haftasonu naci bey'e öğrenicem ama genede merak ettim :) teşekkürler şimdiden ...

14. 23 Kasım 2007
  15. mia

mia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    113
    irma merhaba Elif'e sormuşun ama bende bildiklerimi paylaşayım dedim, ben Naci bey ile göğüs ameliyatı için mailleşmiştim. Kendisi Onep klinikte ameliyat olursam fiyatın 4.500 - 5.000 YTL civarında olacağını fakat hastane istersem bu fiyatın 8.000 YTL'ye kadar çıkacağını söylemişti. Sanırım çok yüksek fiyat verdiğini duyanlar bu hastane dahil fiyattan bahsediyorlar. Ben şu anda Klinik ortamında ameliyat ne madar sağlıklı olur ondan emin olamadığım için beklemedeyim. Sevgiler

16. 23 Kasım 2007
  17. mrsgordie

mrsgordie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

18. 23 Kasım 2007
  19. mrsgordie

mrsgordie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım once yuksek dıyor sekreter .ama sen pazarlık yap eger rınoplastı ıse yanı burun sa once yuksek soyluyor sakın ok deme dr zaten sana ındırım konusunda yardımcı oluyor,ama sekreterle pazarlık yapmayı unutma,,,,a.s.