Op. Dr. Oytun Idil hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve pinkyyy tarafından 27 Nisan 2008 başlatılmıştır.

27 Nisan 2008
    Konu Sahibi : pinkyyy
  1. pinkyyy

pinkyyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAARRR!!!.... internette estetikle ilgili daha önce adını duymadığım bir doktorun sitesini buldum. bence bir bakın "op. dr. Oytun İdil". Benim şimdiye kadar gördüğüm, bu konudaki en kapsamlı site açıkçası, her şeyi ayrıntısıyla anlatmış bence. eşim doktor o da bakıp beğendi ancak daha önce bu ismi hiç duymamıştım:1no2: o yüzden siz de bir bakıp fikrinizi söylerseniz sevinirim ya da daha doğrusu
    bahsettiğim doktora estetik müdahale yaptıran ya da ameliyat olan aranızda ya da tanıdığınız birileri var mı acaba??? (off yaa şöyle güvenebildiğim ya da işin sonucundan gerçekten memnun kalacağım bir dr bulsam bi sn beklemiycem :1shok: ama inanın her saniyesini burada paylaşırım hele sonuç istediğim gibi olursa her ayrıntıyı yazarım :sm_cool: ben de amma pimpirikliymişim yahu.. sırnaşık şey)

Son düzenleme: 27 Nisan 2008
  2. 28 Nisan 2008
  3. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ahhh keşke pinkyyy
    bende aynı şekilde emin olabileceğim işte budur diyebileceğim bir doktor arıyorum hala.
    umarım en kısa zamanda kendimiz için doğru ismi bulup ameliyat oluruz.
    ameliyat olup istediğim bir burna kavuşabilsem en ince ayrıntısına kadar paylaşırdım bende sizlerle.

umarım herşey yolunda gider de sonuçtan mutlu olur herkes

4. 28 Nisan 2008
  5. romantiq

romantiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadasım bende 1 aydır ıyı bır doktor arıyorum bakalım bır doktor buldum cok guven verdı bana allah kısmet ederse persembe gun amelıyatım eyerkı guzel gecer memnun kalırsam yazıcam sıze duaa edın benım ıcın bıraz korkuyorum amelıyattansenağlama

6. 28 Nisan 2008
  7. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım hiç korkma ben de senin gibiydim bak oldum kurtuldum zaten bayılıyosun bişey hissetmiyosun amelşyat sonrası ağrı sızı da olmuyor sadece bikaç gün tampondan dolayı sıkıntı oluyor ama o da büyütülecek bi şey değil.İçini ferah tut şimdiden geçmiş olsun=)

8. 28 Nisan 2008
  9. romantiq

romantiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sagol moralın ıcın ıste korkuyor bıraz ınsan senın nasıl gectı nerde oldun amelıyatı ya bu ıste doktorun cok onemı var bakalım hayırlısı artık oluyum yazarım

10. 28 Nisan 2008
  11. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kime olacaksın ameliyatı
    herşeyin çok iyi olacağını düşün ve mutlu ol bence. şimdiden geçmiş olsun

12. 2 Eylül 2010
  13. mikser

mikser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Kendisini internet sitesinden bulup görüşmeye gittim ilk dakikalarda ameliyat olmaya karar verdim;çünkü kendisi çok kibar bilgili ve de becerikli bir doktor.Zaten sitesinde de bunu anlayabiliyorsunuz.Üç gün önce göğüslerimi küçülttü son derece memnunum sizi çok aydınlatıp rahatlamanızı sağlıyor.Ameliyat öncesi ve sonrası size dediği saatte yanınızda oluyor.Çizim tekniği ve ameliyat uygulaması güzel .Rahatlıkla öneririm.Ağrılı bir ameliyat ancak 2 gün sürüyor 3. gün ağrılar azalıyor.Yarın kontrole gideceğim göğüslerimden çok memnunum zemuszemus

14. 27 Eylül 2010
  15. Lachesis

Lachesis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben de gummy smile ile ilgili araştırma yaparken rastladım sitesine ve soru olarak mail yazdım hemen cevap verdi, nazik iyi biri gibi.

16. 12 Ekim 2010
  17. benoctobus

benoctobus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende uzun zamandır goz altımdakı sorun ıcın doktor arastırıyodum butun orustugum doktorların guvensızlıklerı benı korkuttu ozlatımdakı cok az bı cukurluk ıcın oytun beye gıtme fırsatım olmadı ama msajlajtık butun sorularıma hemen cvp attı ve goz latıma tteosyal dolgu yapıcagını 700 tl oldugunu ve basıl yapıcagını anlatmıs kredı kartımın borcunu oder odemez gıdıcem sı ze yazıcam burdan gelısmelerı temmuzda dugunum var kızlar makyajla felan bıraz olsun kapanıo kusurlaar ama evlenınce hep makyajmı ypcaz:) oyuzden temmuza kadar butun sorunlarımı duzeltmelıyım :) sevgıler

18. 30 Haziran 2012
  19. silent_enigma

silent_enigma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    müthiş bir internet sitesi var