Op.Dr. Sertaç ŞEN tanıyan varmı nasıl bir tüp bebek doktorudur...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve denizgulec tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

11 Kasım 2009
    Konu Sahibi : denizgulec
  1. denizgulec

denizgulec Guest

Arkadaşlar genart tüp bebek merkezinde doktor sertaç şenle görüştüm çok ilgili geldi ama burada araştırdım çok rastlayamadım diğer doktorlar hakkında çok güzel şeylerden bahsetmişler ama sertaç bey hakkında fazla bilgi yok yazarsanız sevinirim...

2. 11 Kasım 2009
  3. ozlemozkutay

ozlemozkutay Guest

sertaç bey çok şeker bir doktor sarp bey yoktu gebe takibime bir iki sefer o girdi çok ilgili ve bilgili bir doktor asker kökenli çok disiplinli işini hiç aksatmıyor 20/25 dk inceledi notlarını tuttu sarp beyin dosyasına koydurdu hemşire hanımlara orada tanıdım bir iki seferde telefonda gördüm hem yakışıklı hem bilgili hemde ilgili yanlış tercih olmaz

4. 11 Kasım 2009
  5. guldali

guldali Guest

arkadaşlar selam sertaç beyden ziyade genart tüp bebeğin sahibini tebrik etmek lazım aysun hanım olsun sarp bey olsun sertaç bey olsun hepside aynı formatta hekimler çok bilgili ve alakadarlar telefonda bir şey soracağınız zaman hiç öyle kasılma falan yok en ince ayrıntısına kadar bilgi veriyorlar çok seviyorum hepsinide öyle kıvranmıyorlar cümleleri kurarken çünkü kendilerinden eminler genarta özel tüp bebek formatını yakalamış sıkıntı yok...

6. 11 Kasım 2009
  7. ozlemozel

ozlemozel Guest

selam kızlar bende genart gebelerindenim ve sertaç beyle uzun bir tanışıklığımız olmasada ilk gördüğümde öyle bir güven verdiki sanki çocukluk arkadaşım eşimde aynısını söylüyor çok kibar ve ilgili aysun hanımın hastasıyım normalde ama aysun hanım yurt dışındaydı sertaç beye muayene oldum çok kibar ilgili bende güldalı kardeşime katılıyorum genartın sahibi volkan bey olayı çözmüş hiç bir hasta bu hekim kadrosunu gördükten sonra bir yere gitmez. size söylüyorum şimdi olmasa bile 1/2 yıla sertaç bey ankarada sosyete doktoru olur çok karizmatik ve yakışıklı...

8. 13 Kasım 2009
  9. fadele

fadele Guest

merhaba kızlar bende yeni üye oldum araştırırken kendi doktorum hakkında yorumlar gördüm çok sevindim sertaç bey çok kibar bir okadarda işinin uzmanı bir hekim. ben oradayken bir hastasının sonucu düşük gelmiş laboratuvardaki hekim aradı cepten bu kadar düşmesi litaratürde görülmemiş tekrar çalışın dönün dedi çok hoşuma gitti başka hekim olsa düşük geldi der tekrar ne istemez diye düşünüyorum.

10. 14 Kasım 2009
  11. guldali

guldali Guest

selam kızlar valla sertaç bey hakkında yorumları okudum herkes olumlu görüş bildiriyor. çokta hastası var daha çok erken menopoz ve yumurta dondurmayla ilgili dedi kafam karıştı türkiyede serbestmi yumurta dondurma.

12. 14 Kasım 2009
  13. ozlemozkutay

ozlemozkutay Guest

sevgili arkadaşım özeline mail attık sağlık kurulu raporu alınarak yumurta dondurma serbest türkiyede hastanın kanser yada erken menopoz gibi sıkıntıları varsa dondura biliyor bir arkadaşım istanbulda dondurdu oradan biliyorum çok acı bir durum aslında kemoterapide yumurtalar ölüyormuş...

14. 14 Kasım 2009
  15. guldali

guldali Guest

özlemciğim canım merhaba çok teşekür ederim allah kimsenin başına vermesin hani biz gebeyiz allah sağlıklı ve hayırlıysa versin ne kadar zahmetlere katlandığımızı anlatacak değilim o açıdan bakıldığında daha kötü hatta çok daha kötü... allah yardımcıları olsun...

16. 14 Kasım 2009
  17. ozlemozel

ozlemozel Guest

kızlar bir projem var genart kardeşliği bebeklerimizi tanıştıralım ilerde bir yemek verelim benim dönemimden sadece 4 gebeyiz ve görüşüyoruz sevilin eşi kızıyormuş görüşme diye ama görüşmek isteyenler görüşelim. sertaç beyide davet ederiz..... hıhı

18. 16 Kasım 2009
  19. fadele

fadele Guest

olsunda hayırlısıyla