Opr.Dr.Fatma Nur Hacbalolu hakknda bilgisi olan var m?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Siendrunce tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Siendrunce
  1. Siendrunce

Siendrunce Evrim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar Merhaba,

ben 2 kere evimize yakın olduğu için Bostanci Central hospitalde Opr. Dr. Fatma Nur HACIBALOĞLU 'na gittim iyi bir bayana benziyor ama daha önce bu doktora muayene olan yada doğum yapan varmı? iyi ve ya kötü tecrübelerinize ihtiyacım var ...

Teşekkürler,

2. 13 Ağustos 2009
  3. xsxixsxmancxixk

xsxixsxmancxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Canım bende ilk hamile olduğumu öğrendiğimde hem evime yakın olduğundan hemde hastanenin temiziliğini düzenini bildiğimden Fatma Nur hanıma gittim,ilk hamileliğim olduğundan ve bişey bilmediğimden olsa gerek ağzım kulaklarımda yanından ayrıldım eve geldiğimde ne tansiyonumu ölçtüğünü ne de kiloma baktığını farkettim.aa dedim heralde bidahakine bakıcak.kaydirigubbakcemile
    Geldi çattı kalp atışlarını alma günü 5 dakikada bebeğe bakıp,yaptırmam gereken tahlilleri yazıp postaladı beni ben yine bütün saf halimle heralde bir dahakine benimle ilgilenicek dedim. ki bu ara düşük tansiyon problemi yaşadığımı söyledim kendisine su iç dedikaydirigubbakcemile
    Tahliller yapıldı sonuçlar alındı arayınızki Dr hanımı bulasınız,öteki doktora yönlendirler ısrar etmeme rağmen prensip gereği telefon numarası veremiyceklerini 10 gün sonra geleceğini söylediler.Öteki hanım doktorumuzda kan pıhtılaşma seviyemin yüksek çıktığını Fatma Nur hanımın gelince belki bana ilaç yazabileceğini söyledi,ya bu arada bana bişey olursa dediğimde onun ilgilenmesi gerekir dedikaydirigubbakcemile
    Eve geldim sordum soruşturdum bi sıkıntı olmıycanı öğrendim neyse yine gittim Fatma Nur hanıma tahlillerimi göstermeye beni içeri aldı tahlillere baktı veee yok bişey dedi ee dedim ama arkadaşınız ilaçlık bi durum olabilir dedi dedim yok yok dedi.Ozaman dedim ben telefonunuzu alabilirmiyim,hayır dedi birimiz olmadığında öteki arkadaşımız ilgileniyo hastalarla:eek:lmaz:ben de dedimki ama birbirinizi tutmuyo söyledikleriniz,o anki yüz ifadesinden anladımki bana sonsuz sinir oldu:eek:lmaz:
    Veee ilk gittiğimde hamile olduğumu bilmediğim dönemde 2 adet içtiğim antidepresan ilacının bana ve bebeğe zararının olmıycanı söyleyen hanım doktorumuz birden fikrini değiştirerek bu bebek 1 hafta geriden geliyo,isterseniz cerrahpaşaya gidin orda ilacın zararlarını size söyleyen testler yapılıyo onları yaptırın dedi,ama dedim biz o konuyu konuşup kapatmıştık,yoook dedi bebeğin sakat olabilirrrr,her türlü sorun çıkabilirrr dedi ben size o zamanda söyledim ama siz bebeği istiyorum dediniz deyip gözümü bir güzel korkuttu bebeği aldırmak isterseniz haberim olsun da dedi:çok üzgünüm:KK43:Bu arada aramızda böyle bi konuşma asla geçmedi)
    Ağlaya ağlaya eve geldim bi profesörden randevu alıp hemen oraya gittim,tahlillerime baktı neden bu kadar test yaptırmışki arkadaş şimdi size ameliyatamı alıcakmış dedi,olanı biteni anlattım kitaplar çıktı bana tek tek risk unsurlarını anlattı,riskimin herkes kadar olduğunu söyledi, cerrahpaşaya gitmeme gerek varmı dediğimde gülerek o bi test diil hanım kızım beni bu kitaplara bakıp söylediğimi bilgisayardan print edip veriyolar dedikaydirigubbakcemile Heee aynı gün bir hafta geriden bebek ne hikmetse
    2 saat sonra normal haftasında çıktı bu doktordakaydirigubbakcemile
    Neyse arkadaşım çok uzattım ama yaşadıklarımı paylaşmak istedim,bana böyle davranmış olması başkasınada davranıcağı anlamına gelmez tabi ,bu arada bebeğim 19 haftanın içinde şimdilik hiç bir sorunu var gibi durmuyo bütün tahlillerimiz normal aralıklarda kaydirigubbakcemile5

Hayats03 bunu beğendi.
  4. 14 Ağustos 2009
  5. Siendrunce

Siendrunce Evrim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Canım,

çok teşekkür ederim yazdıkların için...Benimde ne tansiyonumu ölçü ne kgmu sordu bende hemen hop hop giriyorum ve çıkıyorum çok tuhaf açıkçası.... Şimdi sen hangi doktora gidiyorsun?
    Bende doktor araştırması yapıyorum.

6. 14 Ağustos 2009
  7. xsxixsxmancxixk

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Canım ben dragos şifa hastanesinden buradaki arkadaşların tavsiyesiyle Tahir Tosyalıyla tanıştım şimdilik oraya devam ediyorum süper bir doktor,ilk gittiğimde 45 dakika falan ilgilendi benimle şoka girmiştim alışkın olmadığımdansırnaşık şey
    Ama hastane konusunda çok kararsızım çok ufak bi hastane bende çok güven sağlamadı ama doktorum muhteşem,çok kararsızım maalesef:bbo:
    Aklım hala centralda doğurmakta ama o doktorlarla diil tabi,umutla doktor değişmesini bekliyorumkaydirigubbakcemile5

8. 15 Ağustos 2009
  9. Siendrunce

Siendrunce Evrim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ayy canım ne tesadüf bende bugün tahir bey'den randevü aldım :)
    Onunla görüşücem ama dragos şifa central gibi değilmiş.. Central daha hijyenik bundan ötürü kararsızım

10. 24 Ağustos 2009
  11. krizalit

krizalit beklemede... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

yaşadıklarını anlatman çok iyi olmuş cnm, ama senin için üzüldüm,çünkü o dr. a gitmek gibi bir düşüncem vardı, aslında central da doğurmak gibi bir düşüncem vardı...tekrar gözden geçirmeliyim...teşekkür.

12. 24 Ağustos 2009
  13. xsxixsxmancxixk

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Krizalitcim centralda doğursak aynı gün doğurcakmışız:))takvimlerimize baktım da şimdi...

14. 24 Ağustos 2009
  15. Siendrunce

Siendrunce Evrim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şişmancık karar verdinmi hastane konusunda?

16. 24 Ağustos 2009
  17. baharcikk

baharcikk ali efe'm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar merhaba. ben fatma nur hanımın hastasıyım uzun süredir. birkaç doktora gittim hiçbiri bana güven vermedi. sonrasında fatmanur hanımla tanıştık. eşimle gidiyoruz her kontrole ve hiçbir doktorun vermediği detayları veriyor bize.hatta masrafımız olmasın diye bazı tahlilleri sağlık ocağına bedava yapıyorlar diye orda yaptır diyo. başka bir arkadaşıma da tavsiye ettim o da çok memnun ayrıldı yanından. doğumlarımızı da kesinlikle orda yapmayı düşünüyoruz. yoğun bakımı çok iyiymiş. yazılanları okuyunca çok şaşırdım gerçekten.

18. 25 Ağustos 2009
  19. xsxixsxmancxixk

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Canım henüz karar veremedim,centralda yapıcaksamda açıkçası 8. aydan sonra oraya devam etmeyi düşünüyorum..Bu arada tahir beyden çok memnun kaldığını diğer konudan okudum.Sanırım dragos şifayı gördüğünde neden hastane konusunda karar veremediğimi anlamışsındır:)Sen karar verebildinmi peki?