Opr.Dr Kaan Bozkurt'un hastası olan varmı????

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve egeliii tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

9 Ekim 2008
    Konu Sahibi : egeliii
  1. egeliii

egeliii biri cadı biri sıpa :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar özel ege tüp bebek merkezinde tedavi görenn varmııı aranızdaaa yada kaan beyin hastası olann,,cevaplarınızı benim için önemli,,bekliyorum..teşekkürler.. a.s:eek:

2. 10 Aralık 2008
  3. callamare

callamare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben dr kkan bozkurt hastasıyım biraz gec gordum mesajını kaan beyle 2. denemem sorun varsa cevaplayabilirim.

4. 10 Aralık 2008
  5. sevgilerimle

sevgilerimle Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende kaan beye gitmeyi düsünüyorum--iyi olmali ki ikinci kez ona gidiyorsun.baska merkezlere de gitmisimiydin?

saygilarimla

6. 11 Aralık 2008
  7. callamare

callamare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben tavsiye üzerine özel ege tup bebek merkezine gittim ama doktor tercihi yapmamıştım.ilk denememde olmadı 6 aralıkta donmuslarım transfer edildi. yogun bir merkez o yüzden bekleme suresi uzun oluyor. bende işten zar zor izin alıyorum. 3. kez denenem gerekirse tekrar tercih edermiyim bilmiyorum. yonlendirmis olmak istemem. kaan beyi biraz soguk ve ilgisiz buluyorum ama merkezin hemsireleri ve çalısanları bu açığı kapatıyor. kaan bozkurtun hastası olupta basarılı sonuc alan bir cok tanıdıgım var ayrıca.

8. 20 Aralık 2008
  9. callamare

callamare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar donmuslarım tutundu. kaan bozkurt doktorların en iyisi:)

10. 30 Aralık 2010
  11. kadace

kadace Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kaan beyde 2 aşılama denedim fakat tutmadı şimdi aynı merkezde tüp bebek için uğraşıyoruz ben orda çalışan bütün personelden çok memenunum bi kere hastalara yaklaşımları çok iyi benim melek diye tabir ettiğim tülin we canan hemşire çok ilgililer orda çalışan herkes esin hülya ama hepsi ben burdan tüp bebek yapmak istiyen arkadaşlar tawsiye ediyorm gidin emin ellerde olucanıza inanın.

12. 19 Şubat 2014
  13. neyn

neyn Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    biz onun sayesinde çocuk sahibi olduk cok eyi bir doktor irembe de çalışmakda ekibi kendi çok anlayışlı dır

14. 19 Şubat 2014
  15. neyn

neyn Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    dr bey teşekkürler alla ha çok şükür kızımız olacak sayenizde sonsuz teşekkürler sizin kadar güler yüzlü anlayışınızdan dolayı teşekkürler arkadaşlar allah herkese nasip etsin inşallah ......amma eyi doktor eyi bir ekip çok önemli dr kaan bozkurt bu konuda çok eyi bir doktor

16. 14 Nisan 2014
  17. sefikaates

sefikaates Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 1 yıldır kaan beyin hastasıyım.kendisinden çok memnunum,üstelik çok sıcak kanlı ve sevecen biridir.onun sayesinde 3 yıl sonra hamile kaldım.ama 9 haftalıkken hamileliğim sonlandı. (Tüp bebek değil hormon tedavisi gördüm.) Benim o zor dönemimde dr.kaan bozkurt un ilgisi ve inancı bana tekrar güç verdi.yarın tekrar başlıyoruz.ben kaan beye çok güveniyorum.ve herkese tavsiye ediyorum.

gulay-izmir bunu beğendi.
  18. 14 Haziran 2014
  19. waynakh

waynakh Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bende Dr Kaan Bozkurt'un hastasiyim sayesinde suanda hamileyim. Embriyo dondurarak hem psikolojimi toparladi stresten uzaklastirdi beni hemde sansimizi arttirdi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi