Opr.dr.Nevin Numanoğlu

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve *boncuk* tarafından 19 Haziran 2008 başlatılmıştır.

19 Haziran 2008
    Konu Sahibi : *boncuk*
  1. *boncuk*

*boncuk* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    B.çekmece Kolan Hospitalde Nevin Numanoğlu ile ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar ?a.s.

2. 20 Haziran 2008
  3. zerdali-com

zerdali-com Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım ben internet bilgilerinden baktım birde sen araştır kafanı karıştırmak istemem ama daha iyi doktorlarda var sen bilirsin hiç bir zaman umutsuz olmaki bebişin üzülmesin tamammı canım

4. 24 Temmuz 2008
  5. DUYGUDURU

DUYGUDURU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba.2007 eylül aynında doktorum Nevin Numanoğlu sayesinde dünyalar tatlısı Cansın Duru adında bi kızım oldu gerçekten Nevin hanım mükemmel bi doktor çok güzel bi hamilelik ve doğum geçirdim ve herkezin öyle bi doktorla hamileliğini geçirmesini tavsiye ederim.Nevin hanımı çoook seviyorum.

6. 6 Mart 2009
  7. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Bir arkadaşım doktorunu değiştirdi, Bahçelievler Medical Park'ta Nevin Numanoğlu'na gitmeye başladı son bir kaç aydır o kadar memnun kalmış ki öve öve bitiremiyor. Bebek sahibi olmak istiyorlar, dolayısıyla bazı kontrollerden geçiyor, gerekli testleri yaptırıyor. Bir çok doktora gitti, hiç birinden memnun kalmadı. Şimdi aklında hiç bir soru işareti kalmamış o kadar memnun ki, bende kendisinden randevu aldım, altı ayda bir gidilen rutin kontrolümde bu sefer Nevin Hanım'a gideceğim.

8. 6 Mart 2009
  9. ERMAER

ERMAER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende Medical park düşünüyorum fakat bir türlü doktor kararımı veremedim.Diyabetli olduğum için bilgi ve tecrübesi iyi olan bir doktor gerekli.Nevin hanım bu konuda nasıl acaba?

10. 6 Mart 2009
  11. PasakliMinikTanrica

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    ERMAER giden arkadaşım çok memnun kalmış, son bir kaç aydır hep Nevin Hanım'a gidiyor. Dediğim gibi ben de onun sayesinde rutin kontrolüm için kendisine gideceğim. Deneyeceğim en azından, bir zararı olmaz, o kadar çok anlatıyor ki denemeden bilemeyeceğim iyi mi değil mi?

12. 6 Mart 2009
  13. ERMAER

ERMAER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz?En azından gittikten sonra izlenimlerinizi benle paylaşırsanız sevinirim.

14. 29 Haziran 2009
  15. yunahu

yunahu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    2 aylık hamileyim ve bu forumdaki yorumlar üzerine nevin numanoğlu'nu seçtim
    ilk muayenede iyibir izlenim bıraktı bende.:ecrin_bebek:
    inşallah problem yaşamayızda ilk ve tek doktorla bebeğimizi kucağımıza alırız

16. 23 Eylül 2009
  17. *boncuk*

*boncuk* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben 2008 aralık ayında bebeğimi kucağıma aldım.hamileliğim boyunca nevin hanıma gitmiştim.gerçekten çok canayakın ve iyiniyetli biri.tabi doktorluğuna da diyecek lafım yok.tekrar olsa yine ona giderim ama hastane değişikliğine üzüldüm medikal park uzak kalıyor bana ..

18. 1 Mayıs 2010
  19. PasakliMinikTanrica

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Çok zaman önce gideceğimi yazmışım Nevin Hanım'a evet bir kaç defa gittim kendisine ve çok memnun kaldım.
    Gerçekten çok ilgili, her sorduğunuza cevap veren, sıcakkanlı, enerjisi yüksek bir hanım.
    Yine ona gitmeyi çok istiyorum ama Beylikdüzü'nde oturuyorum, doktorumun bana yakın olmasını istiyorum.
    Bir iki haftadır da iyi bir doktor arıyorum ama Nevin Hanım gibisini bulamam sanırım.