Opu ve transfer sonrası istihrahat için rapor almak

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Yeshill_Yansima tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Yeshill_Yansima
  1. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR BEN SGK ANLAŞMASI OLMAYAN BİR MERKEZDE TÜP BEBEK DENEMESİ GERÇEKLEŞTİRİCEM. AMA İŞYERİM SGK ANLAŞMASI OLMAYAN YERDEN RAPOR KABUL ETMİYOR. BİRAZ ARAŞTIRDIM RAPORUN SGK GEÇEN BİR ÖZEL HASTANE VEYA DEVLET KURUMUNA ONAYLATILMASI GEREKİYOR. BAŞINA BÖYLE BİR OLAY GELEN VARMI? NE DOKTORUNA GİDİP NE RAPORU ALDINIZ? RAPOR ONAYLAMADA NELER YAPTINIZ? TÜP BEBEK EMRKEZİNDEN RAPOR ALAN ARKADAŞLAR RAPORDA SEBEP NE YAZILIYOR? (ben işyerime hemen söylemeyi düşünmediğim için rapor işi biraz öenmli benim için. transfer sonrası bi 10-15 gün istihrahat almak istiyorum bilmiyorumkismile ) yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorummm...:Saruboceq:

2. 26 Şubat 2010
  3. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben özel hastaneden aldım.durumu anlattım.düşük tehdidi diye yazıldı.tüp bebek uygulaması diye de eklendi

4. 26 Şubat 2010
  5. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    benim tüp bebek yaptırdığım yerde sgk anlaşması vardı ilkinde rapora embriyo transferi nedeniyle diğe yazmıştı bende sağlıkçıyım raporu hastaneye verince birinden diğeri derken çok kişi öğrenmişti ama ikincide rapor almadım iznimden kullandım ama yine bir çok kişi öğrendi
    sende raporunu alınca başka sgk geçen yerden onaylatırsın doktoruna söylersen rağoruna uygun bir şey yazar diğe düşünüyorum tedavin pozitif sonuçlanır inşallah

6. 26 Şubat 2010
  7. gelincik238

gelincik238 Şükürler Olsun Mevlaya... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    benim tedavi olduğum hastaneninde sgk ile anlaşması yoktu. başka bi sgk ile anlaşması olan özel hastaneye gidip fizik tedavi doktorundan aldım. teşhise boyun fıtığı bel fıtığı yazdı. hiç bi sorun çıkmadı. 10 günlük aldım sonra 10 gün daha aldım. doktoru tanımıyordum durumumu anlattım sağolsun verdi. bence sende öyle yapabilirsin. yada başka bir kadın doğum doktoruda olabilir.

8. 26 Şubat 2010
  9. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saolun arkadaşlar paylaşımlarınız için. ben de hemşireyim ama hastanede çalışmıyorum eğitim kurumundayım ve gebeliğim kesinleşmeden öğrenilmesini istemiyorum. hoş gebe kalırsamda hemen söylemicem yönetimim bu konuda pek anlayyışlı değil bilmiyorumkismile benimde sgk geçen bir özel hatanede tanıdık dr var biri kdoğumcu biri genel cerrah onlara sölerim o zaman transfer zamanı gelince. bakalım inşallah ilk denemeden olumlu sonuç alırız. yarın iğnelere başlıcam. allah hepinizin gönlüne göre versin opuyorumnanaktan

10. 26 Şubat 2010
  11. nurtopu

nurtopu Hayat güzel:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    ben yıllık izin aldım

12. 19 Nisan 2010
  13. asozlem

asozlem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    yeshill yansıma ben de senle aynı durumdayım. Zaten aynı merkezde tedavi görüyoruz. Sen rapor işini nasıl hallettin?