OPU'su 19 tem.haftası olanlar, listeme buyrun. Adım adım paylaşalım.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve duru2 tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : duru2
  1. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar,

Dün yumurtalarım toplandı. sizlerde bu günlerde aynı aşamalardan geçiyorsanız liste oluşturalım, adım adım her şeyi paylaşalım. listemi kendimle başlatıyorum. sevgilerimle...

ADI.........OLUŞAN EMBRİO SAYISI........TRANSFER EMB.SAYISI / GÜNÜ........ SONUÇ.........MERKEZ ADI

duru2 ......................................................................................................................................koü tıp fak.

2. 22 Temmuz 2009
  3. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kimse yokmu, benim durumumda olan... :KK43: gün gün paylaşalım yaşadıklarımızı, örneğin ben öğleden sonra merkezi arayıp kaç embriyom olduğunu öğrenicem.. benimle aynı heyecanlı bekleyiş içinde olanlarla paylaşmak isterim.

4. 24 Temmuz 2009
  5. buneya

buneya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim tranferım oldu bugun 5. gunum senın kacıncı gunun.

6. 24 Temmuz 2009
  7. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm benimde 4.cü günüm ağustos 2 de testim var :KK46:

8. 24 Temmuz 2009
  9. Sophia35

Sophia35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benimde tahmini 5 gün sonra opu işlemi yapılıcak merakla o günü bekliyorum çünkü eşimde aynı zamanda mikrotese ye alınacak inşallah sperm bulunurda bende transfer gününü ve test gününü
    beklerim sizin gibi inşallah hamiş haberlerinizi okucaz burdan

sophia35.............bellidegil..........bellidegil..........insallah olucak anadolu saglık merkezi

10. 24 Temmuz 2009
  11. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148

12. 24 Temmuz 2009
  13. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm mrh bol bol dinleniyorum ayaklarımı uzatıp ananas,kivi,dutkurusu yiyorum devamlı pek ayaklanmadım daha senin kasıkların ağrıyormu göğüs hassasiyetin varmı cnm bende bu dediklerim mevcut hayırlısı allahtan:KK46:

selam ve dua ilekaydirigubbakcemile5

14. 24 Temmuz 2009
  15. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim göğüslerim hassas aynı adet olmaya yakın olurdu birde çok fazla gazım var ben ilk gün kabızlık yaşadım neyse kayısı yiyerek atlattım çok şükür bide ayaklarım hiç ısınmıyor buz gibi canım hayırlısı canım inşallah bebişlerimiz bizimledir:KK46:

16. 25 Temmuz 2009
  17. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben listeye şansız başladım gerçi ama (embriyo kalitem çok kötü) hepimize şans getirir inşallah.. hepimizin sonuçlarının yanına hamiş resmi koymak dileği ile...

ADI.....................TEŞHİS...........................TEST GÜNÜ..............MERKEZ............................SONUÇ.........NOT

duru2....................pco...............................5 Ağustos..................KOÜ TIP.................................................3 emb.transfer edildi,kaliteleri kötü.mucuzesini bekliyor.

buneya....................?................................1 Ağustos...................?.....................................................

fical.........................?................................2 Ağustos......................?................

sophia35.................?..............................belirsiz............................ASM......................................................tedavi aşamasında henüz,

zeyra.......................?.................................3 Ağustos................?

18. 27 Temmuz 2009
  19. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende varım pco test günüm 1 ağustos merkezim ist.tüp bebek 3 emb.transfer edildi kaliteleri iyi dediler hayırlısı