Ördüklerim ve sizler için seçtiklerim

Konusu 'Alıntı Örgü modelleri' forumundadır ve EU1 tarafından 23 Şubat 2007 başlatılmıştır.

23 Şubat 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

[​IMG][/URL][/IMG] alıntıdır ben örmedim arkadaşlar örmek isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin:1yes2:

2. 23 Şubat 2007
  3. EU1

EU1 Guest

[​IMG][/URL][/IMG] firketeden ördüğüm ama bitirmeye fırsat bulamadığım süveterim.kolalarının lastikleri hazır ilk fırsatta dikeceğim:uhm:

4. 23 Şubat 2007
  5. EU1

EU1 Guest

[​IMG][/URL][/IMG bebeklerinizin kazak yada hırkalarına sonradan dikebileceğiniz yapması kolay motif alıntıdır .:KK46:

6. 23 Şubat 2007
  7. EU1

EU1 Guest

[​IMG][/URL][/IMG] yine kızlarınıza yazlık şapka bellisimocum bebişin doğduktan sonra örme fırsatın olur canım .eskiyen kullanmadığınız yuvarlak dantellerinizide kolalayıp şapka yapabilirsiniz:1yes2:

8. 23 Şubat 2007
  9. EU1

EU1 Guest

[​IMG][/URL][/IMG] üstteki şapkanın şeması alıntıdır.eski dantelim yok yapmak istiyorum?diyenleri duyar gibi oldum beğenenler buyursun yapsın kızlar:sm_confused:

10. 23 Şubat 2007
  11. EU1

EU1 Guest

[​IMG][/URL][/IMG]alıntıdır.yapmasıkolay simli iplerden çok renklide yapabilirsiniz:1yes2:

12. 23 Şubat 2007
  13. EU1

EU1 Guest

[​IMG][/URL][/IMG] alıntıdır kış bitmek üzere ama daha mart ayı var soğuklar gelebilir kızlar ayaklarımızı koruyalım örgü bilenler yapın bilmeyenlerede hediye edin :çiçek:

14. 23 Şubat 2007
  15. EU1

EU1 Guest

[​IMG][/URL][/IMG]alıntıdır örgücülerin işine yarayacak çok amaçlı çanta eski kazaklarınızın kollarını kesip yanlardan dikerek yapabilirsiniz eskiyide değerlendirmiş olursunuz .teyzoşumun kızı yaptı değişik güllerlede süsledi beğenerek kullanıyor.:1hug: canım benim onu çok özledim.

16. 24 Şubat 2007
  17. EU1

EU1 Guest

:1yes2: [​IMG] alıntıdır. bukatlı gülü kolalayıp üzerine istediğiniz renkte sim döküp kullanabilirsiniz kızlar.ama isterseniz simli pırıltılı iplerde var onlarıda kullanabilirsiniz.

18. 24 Şubat 2007
  19. EU1

EU1 Guest

[​IMG] alıntıdır buda şeması yapmak isteyenlere kolay gelsin kızlar