örenmek istediklerim herkes yardimci olabilir sanirim! !!!!!

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve aysun28 tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : aysun28
  1. aysun28

aysun28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle hepinizi slm liyorum ben, ja aslinda tamamen erkek arkadasimin sorusu bu ben birseyler aciklamaya calistim ama daha önce bu siteden bas etmistim kendisine oda bir ören dedi bende size soruyorum lütfen genis bir aciklama yaparsaniz sevinirim .

1.erkek arkadasim eskiden saclarini kisa kestirirdi ama artik uzatiyor ve saclari biraz kivircik olduhu icin saclarini düzlestiriyor masaylan türkcesi bumudur tam bilmiyorum. hehe
    bana dedihi ilk zamanlarda cok güzel oluyordu, saclarim sert olduhu icin mesela istedihim gibi form veriyordum diyor, zamanla sanki saclarim daha ince ve sanki cansiz hale geldi diyor bende görüyorum zaten laf aramizda. su an saclarini düzlestirdihinde saclar birden gene asaha iniyormus yani gücsüz ve sac teni biraz incelmis

1 SORU:
    ACABA SACLARIN DAHA SERT VE GÜCLÜ OLMASI ICIN ÖNERILER VE KESIN CÖZÜMLER.

2. Ben bu sitede arastirdim ve cok cözüm önerileri var ama hangisi daha faydali ve normal olani bunu örenmek istiyorum
    2.SORU

ARKADASLAR BANA ACABA NASIL SACLARINA BAKIM YAPMASI GEREKTIHINI ANLATA BILECEK BIRI VARMI?
    YANI SIRASIYLAN NE YAPMASI GEREKTIHINI VE HANGI ÜRÜNLERIN DAHA FAYDALI OLDUHUNU ÖRENMEK ISTIYORUM

SIMDIDEN TSKR EDERIM VE ASKIMA MAHCUP OLMAMAK ICIN SIZIN COK DEHERLI BILGILERINIZE IHTIYACHIM VAR

2. 7 Ocak 2009
  3. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım anlayabildiğim kadarıyla :):)
    sürekli maşa veya düzleştirici kullanmak tabiiki saçı yıpratır ve güçsüzleştirir o yüzden hergün kullanılmaması gerekir ,

diğer sorularının bakımlarla ilgili olanları yani , bu konular çokça paylaşıldı forumu iyice araştırırsan kendi saç tipine ve problemine göre eminim uygun bakımlar bulabilirsin .

4. 29 Haziran 2010
  5. meryemtepe

meryemtepe Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saçı Yıpratma Dikkat Et

6. 29 Haziran 2010
  7. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canim sac masasi basli basina yipratir zaten. onu birakmasi lazim. en basit yontemi soyleyeyim.
    saf zeytinyagini cezvede biraz isit. sacin her yerine sur. diplerine-uclarina. 2 saat bekle. yika. bu islemi haftada 1 kere yap. ayrıca ayda 1 kere sacin kiriklarini aldir. bu sekilde daha saglikli saclara kavusabilirsiniz.

8. 24 Temmuz 2014
  9. bourgoin

bourgoin üyeliçe Üye

Beğenildi:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    çam terebentin çam terebentin çam terebentin :KK1::KK1::KK1::KK51: