organic boyayla saçım iğrenç bir renk oldu lütfen yardım ediiinnn :((((((((((((((

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve shekr tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

8 Şubat 2009
    Konu Sahibi : shekr
  1. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    slm herkese..saçlarımı temmuz sonunda platin yaptırmıştım ancak koyultmak istememle herşey kabusa döndü :KK43:((( aralık sonunda küllü kumrala boyattığım saçlarımın rengi ilk boyattığımda çok gzl bir renk olmuştu ancak aktı doğal olarak tekrar başka bir kuaföre gidip içinde kızıllık olmycak çok koyu olmayan bir renk istiyorum dedim ve o da organic boyanın koyu altın sarısını boyadı ve saçlarım iğrenç bir turuncu renk oldu :KK43:(((((((((( ben bu boyayı saçımdan nasıl akıtıcam bana yardım edin lütfennn :KK43:((((((((((((senağlama

2. 8 Şubat 2009
  3. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    forumu biraz araştırsan bulurdun canım.. bi kaç alt başlıkta bi arkadaşımızın dediği gibi fındık ve ceviz kabuğunu kaynatıp suyunu bi şişeye doldurup yıkamadandı sanırım saçlarına sürersen doğal bi boya olmuş oluyo saçlarındaki kızıllıklar azalıyo.. sanırım kahve tonlarına dönüyo..
    bi de sen platinin üzerine yapmışsın canım.. bi sitede gördüm bende eczanelerde sadece sarı saçtaki turunculuğu gidermek için satılan sebore adında bi şampuan varmış.. ben denemedim cnm ama bilgin olsun araştırma yapabilirsin..

4. 8 Şubat 2009
  5. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ayleen çok teşekkür ederim canım :)) evet pek araştırmadım açıkçası bilgi ve ilgin için çoook teşekkür ederimm :)))