ORGANICUM Kullanıcıları buraya Lütfen

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve GIYMATLIM tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : GIYMATLIM
  1. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar diğer topiklerde okuduğum kadarıyla kimisi gerçekleri, kimiside reklam amaçlı yorumlarını yazmış. konu allak bullak olmuş.
    Şimdi siz değerli K.K üyelerinden şunu rica ediyorum.
    Ne olur dostlar, kullananlar gerçek yorumlarını yazsında bizde neyin gerçek olduğunu bilelim artık.
    Bu topiği reklamcılara kaptırmayalım. Lütfen çok rica ediyorum olaya tarafsız bakarak gerçek bilgilere ulaşalım. Dökülmeden çok muzdarip olmuş biri olarak, tüm aynı durumu yaşayan arkadaşlar adına, bu ürünü kullananlardan fikir istiyorum.. :1ninca:

2. 7 Aralık 2009
  3. seertmece

seertmece Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ben yeni kullanmaya başladım.. şuanda çok memnunum.. ama siteden bi arkadaş uyardı beni... 15 ay kullandım kafamda yaralar çıktı dedi.. ben yine de kullanıcam.. dökülmeyi de azalttı hemen.. kardeşlerim de çok beğendi.

4. 7 Aralık 2009
  5. seertmece

seertmece Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    insan tereddütte kalıyor... çeşitli yorumlar olunca... reklammı karalamamı die..

6. 7 Aralık 2009
  7. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    selam cnm seni çok iyi anlıyorum bende bu forumun fazgeçilmez üyelerinden biriyim hele saç dökülmesi alanının.tam 15 ay organıcum kullandım ilk zamanlar zararsız bitkisel portakal kokulu iyi hissenimi versede zamanla saç diplerimi kuruttu ,yaralar çıktı,ve dökülmem zaten vardı şiddetlendi.inan şampuanların saç dökülmemesinde hiçbir payları yok ama dökmede çok payları var.15 ay onu kullandıktan sonra doktora çıktım yaralar için kepek şampuanı kullandım bitti derken eski zamanlardaki şampuanım olan panteni kullanıyorum kafamdaki yaralar azalıyor hissediyorum.gerçek kullanmış bir kişinin ağzından duyman için yazdım.

8. 7 Aralık 2009
  9. cemre81

cemre81 Guest

ya ben de kullanıyorum. aşırı saç dökülmem vardı. minoksil priorin,ve zinco yu birarada kullandım. ama organicumdaki azalma hiçbirşeyde olmadı. 1 aydan fazla oldu kullanıyorum inan çok memnunum .diğer ilaçlara ayda 100 tl veriyorum ama organicum gibi olmadı hiçbiri. bence dene azaltırsa dökülmeyi devam edersin.

10. 7 Aralık 2009
  11. GIYMATLIM

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Teşekkür ederim arkadaşlar.
    Ela diğer topikteki yazılarını okumuştum ama inan çok allak bullak oldum
    aynı senin gibi saç diplerim şu anda kuru. aslında kuru mu yağlı mı tam anlamış değilim. geçende yakından bi baktım duştan sonra. dipleri unlu unlu gibiydi. yani kuru değil mi..
    zaten asıl benim hatam, daha önce hep yağlı saçlar için olan ürünleri kullandım zavallı saçlarıma. o zaman yağlı sanıyordum saçlarımı. yani yıkadıktan sonra elim saç diplerimde gezdiğinde diplerinde hep pütür pütür bişiler hissediyordum. meğer bunlar saç çok kuru olduğu zaman derinin tepkisel ürettiği sert yağ cisimleriymiş. ah kafam. saçı yağdan temizlicem derken iyice kepek yaptım. şimdi kuru saçlar için olan organicum dikkatimi çekti. bunda umut görmek istiyorum galiba. bilmiyorum ne yapacağımı. o kadar pahalı şampuanlardan bile kullandım. bu onların yanında daha ucuz. bi yanım kullan diyor, bunuda denesem acaba fayda görürmüyüm be canlarım :a015:

12. 7 Aralık 2009
  13. GIYMATLIM

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Cemre sen hangi rengini kullanıyorsun peki? kreminide kullandın mı arkadaşım ?

14. 7 Aralık 2009
  15. cemre81

cemre81 Guest

ben kuru saçlar için olanını kullanıyorum.yok kremini almadım. burda yok internetten sipariş veriyorum. şampuanım bitince kremini de istiyeceğim. kullananlar genelde memnun. ben de aynı hatayı yaptım yağlı saçlar için şampuanlar daha da kötü yaptı. ben günaşırı yıkıyorum saçlarımı bu arada.

16. 7 Aralık 2009
  17. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla tatlım dene yinede içinde kalmsaın ama anlattığın şeylerin hepsi bende mevcuttu kullanmaya başladığımdan 3 ay sonra elimi diplerime götüremez oldum kurudu resmen ve elimi kafamın diplerine götürdüğümde hep katır kutur tortular doluydu inan panteni ve kullanmaya başladığımdan beri elimi götürmüyorum çünkü kaşıntıda yok oldu ,deneye deneye deneme tahtası olduk zaten.eğer dökülmen yok ise çok takma kafana.

18. 7 Aralık 2009
  19. GIYMATLIM

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ah dökülmem olmaz mı.. asıl sorun o zaten. kafamda kaşıntıda olmasa ben ellerimi saçlarımda çok dolaştırırım. yani farkında olmadan bi bakıyorum yine elim kafamın içinde geziyor. bence senin saç diplerindeki o tortularda organıcumdan kaynaklanMAmış olabilir. kafa derinin yapısı değişmiş olabilir mi acaba.. ben şu anda bu şampuanı daha almadım ama kafam pütür pütür. şaşkın bi vaziyette kalıyorum bende