ORGANIX/kahveli saç uzatan şampuan kullanan var mı???

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve kitty_n tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

10 Aralık 2009
    Konu Sahibi : kitty_n
  1. kitty_n

kitty_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben eczaneden aldım 1 ay oluyor.saçlarım çok hızlı uzamamadı açıkçası.ama bitkisel olduğu için belli süre düzenli kullanmak beklemek gerekirmiş.eczacı çok tavsiye etti kendide kullanıyomuş.çok hızlı uzadı benimki diyerek sattı bana.saçlarımın acil uzamasına ihtiyacım var ve turplu su,sarımsak,zencefil vs. yapacak vaktim de yok.bu ürünü kullanıp da memnun kalan var mı aranızda???yoksa bırakıcam şampuanı..yasakkelime

2. 9 Nisan 2011
  3. lxoxliz

lxoxliz 7 bela Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben kullandım onu,saç uzatma konusunda muhteşem bir fark göremedim.benim saçlarım dalgalı lduğu için,kolay taranmasını da engelledi ama aynı markanın anti aging serisi muhteşem,hem güçlendirdi hem de uzaması hızlandı :KK24:

4. 9 Nisan 2011
  5. valhala

valhala Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben denemedim ama bir arkadaşım kullanmıştı..memnun kalmamıştı açıkçası..
    saçlarında uzama açısından bir fark yoktu,cebinden giden fazla para dışında :KK50::KK50:

6. 11 Nisan 2011
  7. sunsea

sunsea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    63
    Ben bu markanın şampuanlarından kullandım.Ama dediğin ürünü kullanmadım.Arkadaşım kullanıyordu o ürünü.Açıkçası çok büyük bir fark olmadı.

8. 4 Şubat 2012
  9. aylin59

aylin59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben kullandım çok emnun kaldım hem bir şişe bitimin de etkisini gösterdi üstelik çok parlak saçlara sahip oldum dolgunluk etkisi de yaptı fakat dolgunluk etkisi ve parlak olması için kesinlikle kendi saç kremiyle kullanılması gerekiyor.Belki uzması için de aynı şey söz konusu olabilir acaba xsaçları uzmayan arkadaşlar saç kremiyle beraber kullanmadıkları için mi bir etki sağlanamadı saç kremine rağmen uzama sağlanamamışsa ozaman bazı kişilerde işe yarıyor ama ben de etki ettiği için çok mutluyum en azından uzatmanın bir çaresini buldum beni maskelerle yağlarla uğraştırmadan şampuanlayıp çıkıyorum