Organix Salyangoz Kremi!

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Kugucuk tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

26 Ekim 2013
    Konu Sahibi : Kugucuk
  1. Kugucuk

Kugucuk Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama daha önce organix salyangoz kremi kullanan bi arkadaş varsa bana etkilerini söyleyebilir mi?
    Ben hiç araştırmadan aldım bu kremi malesef,ve şimdi baktığımda bi arkadaş organix salyangoz kremi kullandığını ve cildini çok kötü bi hale getirdiğini yazmış.Googledan araştırdım ama kimse yorum yapmamış bu kremle ilgili.
    Aranızda daha önce kullanan varsa yardımcı olsun lütfen,krem iyi geldi mi yoksa daha mı kötü yaptı?
  2. 19 Şubat 2014
    Konu Sahibi : Kugucuk
  3. rosa1616

rosa1616 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşım,

Çok yakın zamanda Güney Korede'den yani kendi memleketinden organik salgangoz kremi getirteceğim ve Türkiye'de küçük bir mağaza açıyorum.Öğrencilik yıllarımın geçtiği Güney Kore'de kesinlikle herkes (ben dahil) kullanıyoruz ve faydasından başka birşey görmedim.

İlgileniyorsan buradan iletişime geçebilirsin benimle!