Organizasyon Firmaları

Konusu 'Davet Organizasyonu' forumundadır ve yaren_76 tarafından 13 Nisan 2007 başlatılmıştır.

13 Nisan 2007
    Konu Sahibi : yaren_76
  1. yaren_76

yaren_76 mareşal Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Kusursuz ve muhteşem bir düğün için sizin yerinize tüm organizasyonu üstlenen ve düğününüze hoş geldiniz diyen profesyonel bir organizasyon şirketi ile işe başlamaya dersiniz?

Hayatınızın en heyecanlı en özel gecesini tüm dostlarınızla paylaşacağınız kusursuz bir düğün daveti için hazırlıklara çok önceden başlamalı ve deneyimli bir organizasyon firması ile anlaşmalısınız. Organizasyon firmaları, mekan süslemeleri (sandalye giydirme, masa süslemeleri,&#8230:KK66:, nikah şekeri, düğün davetiyeleri (davetiyelerinize isimlerin kaligrafik yazılımı, LCV takibi, davetiye dağıtılması), anı defteri, fotoğraf ve video çekimi, davetlilerin karşılanması, mekanın balon, çiçek, şamdan….ile özel dekorasyonu, havai fişek ve lazer gösterileri, müzik firmaları ve sanatçıların seçimine kadar aklınıza gelebilecek her türlü detayları sizler için hazırlıyor. Size ise sadece eğlenmek ve gecenin tadını çıkarmak kalıyor.

Organizasyon firmaları isteğinize göre sizin için özgün tasarımlar da üretebiliyorlar. Her zaman saklayabileceğiniz küçük kutular, lavanta torbaları, nazar boncukları, gümüş şekerlikler, farklı motiflerde çikolatalar, üzerinde gelin ile damadın resmi olan şirin kalemler gibi çok şık tasarımlarda organizasyonun bir parçasını oluşturuyor.

Tüm bu hizmetlerin size paket olarak sunulması gerçekten harika… Peki tüm bu hizmetler bütçenizi ne yönde etkiliyor? Dikkat etmeniz gereken noktalardan biri, sizin bütçenize uygun hizmeti en mükemmel şekilde kimin verebileceğidir. Kararınızı vermeden önce mutlaka bir çok deneyimli firmadan fiyat almalısınız. Anlaştığınız firmanın isteklerinizi net bir şekilde anladığından emin olmalısınız. Ayrıca bir çok Organizasyon Firmalarının showroom’ları vardır. Onları gezerek kendi zevkinizi ve hayal gücünüzü harekete geçirebilirsiniz.

2. 5 Ocak 2009
  3. phenomen

phenomen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar düğününde bir organizasyon şirketiyle anlaşan var mı?Varsa kaça mal oldu?

4. 12 Mart 2009
  5. sudecan2

sudecan2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben ekol organizasyon ile anlaştım.
    daha önce yaptıkları çalışmaları beğendim.
    ve tavsiye üzerine anlaştım
    tavsiye ederim
    ekolyemek.com

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Ağustos 2009
  6. 18 Mayıs 2009
  7. zeysb

zeysb Umutlu :) Üye

Beğenildi:
    307
    Ödül Puanları:
    113
    ankarada önerebilceğiniz firma var mı kızlar?a.s.

8. 1 Haziran 2009
  9. Dayf

Dayf Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim düğünüm bursada oldu asude organizasyon tarafından düzenlendi gerçektende çok güzeldi ben ve eşim çok memnun kaldık.bursa için çok iyi bir firma hem fiyat olarak, hemde anlayış olarak.Bursa'da çok firma var ama verdikleri fiyatlar gerçektende inanılmaz bu firma aynı işi çok uygun bir fiyata yaptı, ödeme konusunda ise 3 taksit yapması bizim için çok iyi oldu, ödeme konusunda hiç sıkıştırmadılar bu çok iyi oldu.özelliklede bursada kır düğünü yapacak arkadaşlar bir sitelerini incelesin derim, masa üstü mumluk ve şamdanları da çok güzel fiyat olarak masa başı 25 tl ye geldi bize bir bakın derim arkadaşlar .
    arkadaşlar asude organizasyon bursa suare de muhteşem bir düğün yaptı diyorum bir bakmanızı tavsiye ediyorum bursada suare de yapılan ilk düğün mükemel olmuş bir inceleyin

Son düzenleme: 28 Aralık 2009
  10. 9 Temmuz 2009
  11. izmir35

izmir35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar Ege Organizasyon olarak izmir ve çevresindeki tüm organizasyonlarınızda her zaman sizinleyiz.

12. 9 Temmuz 2009
  13. neskar84

neskar84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    istda hesaplı tavsie edeceğiniz bi firma varmı arkadaşlar??

14. 3 Ağustos 2009
  15. dsdmn

dsdmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba benim düğünüm Ankarada vilayetler evinde, açık havada oldu. Süsleme ve müzik için ayrı ayrı organizasyon şirketleriyle anlaştık. Süslemeden memnun kaldık (yağmur organizasyon) ama müzikte Beyazeller'le anlaştığımıza çok pişman olduk. Biz düğün mekanına geldiğimizde orkestra henüz gelmemişti, anlaştığımız solist yerine başkasını getirip 1 saat şarkı söyleyip gitti, düğün öncesinde istediğimiz hiç bir şeyi dikkate almadılar. Düğünden erken ayrılmaya kalkıştılar neyseki müdahale ettik. Beyazeller sadece aracı oldu hiç bir sorumluluk almadı. Gidip biz de solistle anlaşsaydık en kötü böyle bir şey olurdu. Mekan, yemek ve müzik düğünün en hatırda kalan kısımları bizim müziğimiz kötü oldu ama neyseki düğünün kalanı güzeldi herşeye rağmen eğlenebildik.

16. 3 Ağustos 2009
  17. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Kızlar Önerebileceğim firma var NErede olduğunuzun da önemi yok ınternet sitesinden bakabilirsiniz ismini Yollayabilirim isterseniz Özelden Buraya başka internet adresi yazmak yasak.

Ücret Konusuda Sız bütçe Söylüyorsunuz ona göre size seçenekler sunuyorlar. Birebir görmesen belki bu kadar kesin konuşmam ama Mükemmel Tasarım ve ÖRnekleri var.

18. 9 Ağustos 2009
  19. incimxuxge

incimxuxge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dsdmn benimde düğünüm vilayetler evinde olacak ama henüz organizasyon müzik ayarlamadık...en büyük korkum senin düğünde olanlar gibi şeylerele karşılaşmak
    yagmur organizasyon swiss otelin karşısındaki yermi?ben de bi görmüştüm oraysa eger ama bana pek güven vermemişti.bu konuda bana daha detylı bilgi verebilirsen cok sevinirim..bu arada hayırlı olsun:))