Orhan Sanisoğlu hakkında bilgisi olan var mıı??

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve wmask tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

14 Ekim 2010
    Konu Sahibi : wmask
  1. wmask

wmask Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar Bakırköy Özel Yaşar Hastanesinde KBB uzmanı Orhan Sanisoğlu'na muayene oldum çok kafama yattı orda yaptığı iki burnu gördüm çok doğla ve güzeldi.Fakat bi-kaç doktor daha var kafama yatan :) karar veremiyorum..Burada da bir arkadaşımız dışında ondan bahseden olmadı..Ben iyice araştırmak için soruyorum..Bilginiz var mı Orhan Bey hakkında???

2. 19 Ekim 2010
  3. wmask

wmask Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Orhan Bey'i kimse duymadı mı yaaa:KK43:((

4. 13 Aralık 2010
  5. hanesdem

hanesdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende ona yaptrmayı düşünüorum akdaşımın burnunu yaptı mükemmel oldu

6. 13 Aralık 2010
  7. wmask

wmask Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ohhh nihayet duyan biri çıktı.tşkr ederim hanesdem,ben de kesin kararımı verdim,hayırlısıyla Orhan Bey'e olucam.

8. 13 Aralık 2010
  9. hanesdem

hanesdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sen ne zman düşünüosun canım yaptırmayı bn bi kere oldum çok kötü oldu korkudan bi türlü gidemiorum gerçi mart gibi düşünüorum ama

10. 14 Aralık 2010
  11. wmask

wmask Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Canım ben aslında bu ay olacaktım ameliyat ama iş yüzünden olamadım.Havalarda çok soğudu,koruyamazsan ödem olur falan dediler.O yüzden ben de sanırım Mart ya da Nisan ayında olucam.Ben İstanbul'da yaşamıyorum bi de.O yüzden ayarlamak zor oluyo işleri falan..Ya ben o kadar pinpirikliyim ki,bi sürü soru soruyorum aklıma geldikçe Orhan bey'i arayıp,o da güzelce cevaplıyor sağolsun.Sen kesin karar verdin mi Orhan Bey'e?

12. 17 Aralık 2010
  13. hanesdem

hanesdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bn çook karasızım bu foruma bakana kadar sadece onu düşünüodum ama burdaki isimlere bakıp yapıkları işli görünce kafam allak bullak oldu.. hoş gerçi bir çok kişinn beendiği burunlarıda beenmiorum bilmiorumm bir kere kötü bi amlyat geçirdiğim için şimdi destek arıorum bi kaç kişi daha görmek istiorum osman beye amlyat olan

14. 17 Aralık 2010
  15. wmask

wmask Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynı sorunu ben de yaşadım canım..hatta bir başlık açmıştım ama kimse Orhan Bey'i tanımıyor ve burda toplam 4-5 doktorun adı çok sık geçiyor.Orhan Bey'le 3 kez görüştüm,yaptığı burunları gördüm.Bi defasında bir sürü foto göstermesini talep ettim hepsini göstermedi,çünkü istemeyen hastaları varmış.Gördüklerim çok başarılıydı.Ama verdiği cevap beni tatmin eden başka bir unsurdu.Foto bakıcağına benim yaptığım burun sahipleriyle git görüş dedi.Herkes birbirini tanır dedi.Direk operasyon geçirenlerle görüşürsen senin için daha iyi olur dedi.Bir de doktordan aldığınınz elektrik çok önemli.Benim içime sindi.Tabii hala sonuç konusunda korkularım var ama kime olsam aynı korkular olacak.Umarım bi sıkıntı olmadan atlatırız hayırlısıyla.Sen daha önce kime olmuştun ameliyatını??

16. 17 Aralık 2010
  17. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Burda sadece 4-5 doktorun adının geçmesi diğer doktorların iyi olmadığı anlamına gelmiyor tabii ki.. Adı geçen o birkaç doktor sadece birkaç hastasının topiklere sürekli yazmasından kaynaklanıyor. Elbette bu dr.lar dışında iyi doktorlar da var.Tek şanssızlıkları hastaları yoğun bir şekilde interneti veya bizim sitemizi kullanmıyor olmaları:KK34:

Bir operasyona karar vermeden önce mutlaka birkaç doktora görünün,internetide tabii ki araştırın sonuçta - bence- internet yorumları %85 i gerçek tavsiyelerdir. Bütçeniz de önemli ama doktorun iyi olması içinize sinmesi daha önemli. Gerekirse bütçenizi doktora göre ayarlamaya çalışın..

18. 17 Aralık 2010
  19. hanesdem

hanesdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aydan ay diye bir doktor benmle birlikte amlyat olanlarda çok kötü sonuçlar yaşadı bir tane bile gsel sonuç görmedim sinirlerim tpeme çıktı araştrmadan gittim işte direk başıma gelmeyen kalmadı :KK43: