oriel ile saç rengini açma

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ada4802 tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

26 Mart 2010
    Konu Sahibi : ada4802
  1. ada4802

ada4802 kelebek kadar özgür Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar saçlarımı daha önce oriel ile açtırdım.fakat ben öğrenciyim ve bu işlemi her dip boyam geldiğinde yapmak durumunda kalıyorum.kuaförler ise 150 tl den aşağı fiyah biçmiyorlar.bende bu miktarı verebilicek durumda değilim her ay.boyayla açmayı denedim fakat boya boyayı açmaz derler doğru saçlarım turunculaşmaya başladı..acaba uçlarımdaki açık sarıya ulaşabilmek için bir bildiğiniz yöntem varmı? yada Edirne'de öğrenciyim oriel temin edebiliceğim bir yer biliyormusunuz.? taş çatlasa buzdolabı poşetini dolduracak kadar oriel ihtiyacım var.oriel satın almak bana kuaförde yaptırmaktan dahamı pahalıya maal olur. acele cevaplarınızı bekliyorum. orielsiz açabilirsin diyorsanız yöntemlerinizi bilmekten çok memnuniyet duyarım.her ay uğraşması çok zor.fisfisfisfisfisfis
  2. 26 Mart 2010
  3. ToNe_Def

ToNe_Def Burayı seviyorum. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Doğal saç renginizi açmak için oriele ihtiyacınız yok ki.. Oriel boyalı siyah yada kızıl saça uygulanır diplerden çıkan boyasız saça değil.
    O yüzden diplerinizi gönül rahatlığıyla boyayla boyayabilirsiniz.. yerimseniben
  4. 26 Mart 2010
  5. ada4802

ada4802 kelebek kadar özgür Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    diplerim değil boyamak istediğim yerler.saçlarımın uçları sarı.üst kısımları ise boya üstüne boya vurduğum için turuncu. turuncu olan kısımları ise oriel veya herhangi başka br açıcı olmadan sarı renge getiremiyorum.
  6. 27 Mart 2010
  7. ToNe_Def

ToNe_Def Burayı seviyorum. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Turuncu yerleri kapatmak istiyorsanız küllü renkler deneyin o zaman kaydirigubbakcemile5
  8. 27 Mart 2010
  9. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kolestonun rofle setini kullan. oda oreal zaten. ama saçın yıpranır tabı.
  10. 27 Mart 2010
  11. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    saç rengi ve boyama kısmındaki sayfalardan birinde 'yardımcı olabilirim' diye bi konu açmştı kuaför bi arkadaşımız.bende şuan senin sordgnu sordgumda açık küllü sarı yapmamı önermişti yaptım açık oldu oreal kullanmadm üstelik:asigim: amaçok sarı istiyosan orealsz imkansz sanırım.illlaki orealsz diyorsan küllü renklere bir bak
  12. 28 Mart 2010
  13. Almirena

Almirena Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    oriel çok dikkatli ayarlanması gereken bişey canım sıvısınıda aynı şekilde ölçülü koymak lazım bu konuda bilgin yoksa oriel işinden vazgeç derim saçlar gider çünkü Kelebk arkadaşımızın dediği gibi AÇIK KÜLLÜ KUMRALA BOYA ozaman kızıllık kalmaz asla küllü alır üstelik saçın açık birenkte olur annemin saçına yaptık biz bu olayı senin ki gibiydi oldu