Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

Konusu 'Kozmetik Markaları' forumundadır ve genchey tarafından 17 Mart 2011 başlatılmıştır.

17 Mart 2011
    Konu Sahibi : genchey
  1. genchey

genchey Antalya'nın gülü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar Oriflame ürünleri tecrübelerimizi,swatchlarımızı buradan paylaşıp fikir edinebiliriz.Forum editörümüz İlkşah'dan ve Mine arkadaşımızdan esinlenilen bu konuda kendimizin kullandığı ve çektiği resimleri yükleyerek birbirimize yardımcı olalım.Lütfen Kadınlar Kulübü yöneticilerinin uyarılarına uyalım.Kuralları hatırlayalım.

ÖNEMLİ UYARI LÜTFEN OKUYUNUZ
    paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

evet ilk fotoğrafı benden olsun

$17032011637.jpg

Pure Nature Çay ağacı ve biberiye özlü temizleme jeli: Karma ve yağlı ciltler için kullanılabilir.Cildi biraz kurutuyor.Kokusu çok fena.Ama etkisi çok güzel.Biterse bir daha alırırm.

Pure Nature yaban mersini ve lavanta özlü yıkama jeli-toniği:Kokusu mis gibi.Sürdükçe süresiniz geliyor.Benim cildim karmaya dönük normal.Bu ürünlerin yatıştırıcı etkisi var.Benim cildimi kuruttu.Biterse bir daha almam.

Pure Nature üzüm özlü gündüz ve gece kremi:Dediğim gibi benim cildim karmaya dönük cilt.Bu ürünler de bu cilt tipine sahip insanlar için.Ben 2 haftadır kullanıyorum nemlendirmesi gayet iyi.Yüzüm yağ kusmuyor.Ben çok beğendim biterse yine alırım.

Oxygen Boost Yüz Maskesi:Çok güzel bir maske gerçekten.Nemlendirici özelliği var.Her cilt tipi için uygun.Yalnız hassas cildi olanlarlar dikkatli olsun.İlk kullanımlarda yüzünüzü hafifçe yakıyor.Biterse yine alırım.

Very me renkli nemlendirici:Çok kapatıcı bir özellik beklenilmemeli.Şeftali renkli nemlendirici yüzümüzdeki morlukları ve izleri nötrlüyor.Çok güzel bir ışıltı sağlıyor.Ben sadece gözlerim yorgunluktan morardığında sürüyorum.Hiç belli olmuyor gözümde birşey olduğu.Fondoten kullanmak istemeyen,yüzüne fazla kusuru olmayan kişiler deneyebilirler.Biterse tekrar aırım.

Optimals Oxygen Boost göz kremi:Bu ürünü çok yeni kullanıyorum.O yüzden ne yorum yapsam doğru olmaz.Şunu diyebilirim yoğun bir yapısı yok bu güzel,göz çevremizde doğru kullanıldığı taktirde yağ bezesi yapacak bir ürün değil.Şimdilik beğendim.

Dancing Lady Edt:Koku kartından bayılarak aldığım bu ürün ne yazık ki beklediğim gibi çıkmadı.Özel bir koku değil.Armut kokuyor.Kalıcı hiç değil.Kıyafetlerimi çıkarırken kokudan geriye sadece alkol ve ekşimsi bir koku kalıyor.Bence kişilikli bir koku değil.Biterse kesin almam:KK35:
  2. 18 Mart 2011
  3. kokooo

kokooo nergis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biterse alırıımmmm biterseee almammmmmm :KK1: ay çok hoşsun tatlımm yaaa:D bende müsait oluna hazinemi çıkarırım:KK24::KK24::KK9: hayırlı olsn yeni topikkkk:KK71::KK52::KK52:
  4. 18 Mart 2011
  5. genchey

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kokoomm hazineni bizimle paylaş ama merak ediyoruz:KK71:
  6. 18 Mart 2011
  7. genchey

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    $18032011638.jpg

Soldan Sağa:Very me Lipmania Ruj (Sweet Plum,Rock Star Pink,Vibrant peach) Oriflame Beauty Triple Core Kalpli Ruj (Love Pink)

swatchları

$18032011642999.jpg

Soldan Sağa:Love pink,Vibrant Peach,Sweet Plum,Rock Star Pink

Very me rujlarının yapısı yumuşak,kolay sürülüyorlar ve mis gibi kokuyorlar.Ancak renk vermesi çok fazla değil.swatchlarda 3 kat sürülmüş hali var.Fotoğrafta Rock star pink biraz çingene pembesi vari gibi çıkmış ama çok küçük mavi simli bir pembe aslında.Ambalajları çok güzel zaten ödül almış.

Kalpli ruj Love Pinkten çok memnunum.Yumuşak,kolay sürülüyor,dudağınızı kurutmuyor.Harika bir kokusu var.Rengi çok güzel duruyor dudakta.Geldiğinden beri hep onu sürüyorum.Ambalajını çok dandik yapmışlar yalnız.

Rujlardan Vibrant peach hariç hepsinde küçük küçük simler var.
  8. 18 Mart 2011
  9. Minuscule

Minuscule Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle beni kırmadığın için teşekkür ediyorum.:KK52:
    daha yeniyim oriflamede ama hediyeler indirimler derken elimde biraz ürün oluştu.Ve genel anlamda memnunum.Müşterilerimde memnun.
    http://img845.imageshack.us/i/37489807.jpg/
    dancing lady 30 ml:Ben bunu söylenilenlerin aksine çok beğendim hafif bir koku hatta oriflame e bunun için kayıt oldum bile diyebilirim
    miss o club privekoku benim hoşuma gitti ama biraz ağır sanırım.Genel anlamdada bi kalıcık ne yazıkki söz konusu değil :44:
    winter foot creamtarçın ve süt kokulu bu ayak kremi.hoş bi kokusu var ve ayakları yumuşacık yapıyo
    giordani white roll-onkokusuna bayıldımmm:KK16: en yakın zamanda parfümü indirime girince alıcammm
    chiffon deodorant ve vücut kremiyumuşatması gayet güzel ama kokuları hiç bana göre değil hafif pudramsı ama bana çok acaip gelen bi kokusu var :63:
    Son düzenleme: 18 Mart 2011
  10. 18 Mart 2011
  11. Minuscule

Minuscule Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    http://img691.imageshack.us/img691/3302/49586280.jpg
    Pure nature alovera set:kokusu müthiş ama yararı konusunda ben bi fark göremedim açıkçası :/ toniğini annem arada kullanıyo ve memnun.
    Pure nature Çay ağacı ve biberiye özlü yüz yıkama jeli:benim cildim bariz yağlı fakat sivilce kremi kullandığım için bununla beraber kullandığımda bi soyulma kuruma oldu.ama normalde gerçekten muhteşem bişey bitsin gene alıcam.kokusu hoş değil ama alıştım.
    Even out optimals renk pigmentlerini düzenleyici krem:Bunu annem kullanıyo ama oda bi kaç kez sürmüş yazın beelli oluck faydası dedi.Ama yağsız olduğunu söylüyo
  12. 18 Mart 2011
  13. Minuscule

Minuscule Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    http://img862.imageshack.us/img862/4733/62473686.jpg
    Oriflame Beauty Göz farı:hediye paketinden almıştım ve içinden bu çıkmıştı ve kırılmıştı Burdan Oriflame yetkililerini kınıyorum :KK4:
    eye crayon Brownbunu beğendim kahverengi hoş parıltılı bir far
    Hollywood Eyeliner:ben kalem eyelinerları çekemediğğim için ablama verdim o memnun
    Kajal göz kalemi :çok yoğun bir siyah gören bayılıyo açıkçası.ama ben sarışın olduğum için o kdar yoğun siyahı kendime yakıştıramıyorum
    Midnight Color Deep berryvallahi bu bana kargo sıfırlama ürünü olarak geldi.Rengine bayıldımm çok hoşuma giden bir renk
    Very me EyelinerBen bu tarz eyelinerları çekebiliyorum.hafif yakıyo ama temizlenmesi sürülmesi hepsinden memnunum
    gloss boosterçok hoş ıslaklık veren tadı hoş bir gloss
    bunlarda swatch
    http://img132.imageshack.us/img132/4140/65352171.jpg
    sırasıyla; Desert Brown far,kajal göz kalemi,Deep berry ruj,very me eyeliner,hollywood eyeliner,nightlife göz farı sanırım bu life kısmı,ve red currant gloss
  14. 18 Mart 2011
  15. Minuscule

Minuscule Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    http://img405.imageshack.us/img405/851/29318888.jpg
    blush touch duo peach blush:tadını çıkara çıkara kullanamadım malum cilt sorunları derken allık süremyorum :26:ama renk tamamen bnm istediğim renk :KK16:
    coconut&rice milk saç maskesi:dha hiç kullanmadım merak ediyorum :44:
    coconut&ricemilk saç kremi:hoş bir saç kremi ama olağanüstü muhteşem diyemem
    ve ve ve very me renkli nemlediricibunu çoook seviyorumm :KK16: tekrar tekrar alıcam daha iyisini bulana kadar en iyisi bu :KK19:
    air soft powder light:bu ablamın ben beyaz tenliyim bana uymuyo açıkçası
    giordani gold yaşlanma etkilerine karşı fondoten porcelain:güzel bi fondoten ama fondoten kullanmıyorum :KK8:
    bendenn şimdilik bu kadar fotoğraflarmı tıklayarak açıcaksınız ne yazıkki beceremedim.Daha yeni üyeyim demiştim şimdilik bu kadar var hatta bugün mart siparişlerim gelicek onlarıda yakın zamanda eklerim tabi.hadii sizi takip edicem ben şimdiii :KK49:
  16. 18 Mart 2011
  17. LadyGrafiXeu

LadyGrafiXeu *вιятαи(є) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    *genchey *Mine753 tecrübeleriniz için teşekkürler :81:

Bunlarda benim :77:

*Grace Kokuyu henüz kullanmaya başladım o yüzden başlığını takmadım ama kokuyu bileğime sürdüm çok hoş kokusu var Çok beyendiğimi söyliyebilirim Hemen uçtuğunu söyliyemem gün içinde bileğimi kokladığımda kokuyu hala alabiliyordum.

*Beauty Midnight Colour Ruj Kargo sıfırlama ürünü olarak gelmişti Çok çok koyu gözüküyor bu ne dedim ama dudaklarıma sürünce inanılmaz güzel bi renk oldu onuda beyendim kullanıyorum vişne çürüğü gibi : )

*Loves Me Seti Duş jeli çok güzel yumuşacık yapıyor hemen köpürü veriyor kokusu çok güzel ama kalıcı değil. El kremini fazla beyenmedim biraz sulu geldi bana

*S8 Erkek Parfümü Erkek arkadaşıma aldım kokusunu çok beyendim kalıcılığı makul tavsiye edeceğim kokulardan

*Giordani Süngerli Göz Kalemi Kalemin ucu yumuşacık kolay sürülüyor süngeride yumuşacık hemen dağıtı veriyor istediğiniz buğuluğu elde edene kadar süngeri sürebilirsiniz. Beyendim ^_^

Bendekilerde şimdilik bu kadar
  18. 18 Mart 2011
  19. Minuscule

Minuscule Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    ikimizde rujdan çok memnunuz galiba :KK9: ben çok sevdim gerçekten indirime girdiğinde alıcak müşterilerimde az değill