Oriflame Perfect Body - Yoğun Bakım Anti-Selülit Ampulleri ( Serumu )

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve Musique tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Musique
  1. Musique

Musique ..BöĞürTLeN TaNesİ.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Yeni bir ürün aldım oriflame'den.. bilmiyorum ne kadar etkili olur.. Bir kaç gün sonra kullanmaya başlıycam..:Saruboceq: Açıklaması aşağıdaki gibi;

Selülit sorununa 14 gecede inanılmaz çözüm
    Selülit cildin alt katmanlarında fazla yağ hücresi birikmesi sonucunda oluşur. Lenf dolaşımının yavaşlaması ve suyun vücuttan etkin şekilde atılamaması sağlıksız beslenme alışkanlıkları ve hareketsiz yaşam tarzı da selülit oluşumu hızlandırır. Cilt elastikiyetini kaybeder ve cilt yüzeyinde girintili çıkıntılı bir görünüm oluşur. Oriflame tüm bu sorunların üstesinden gelebilmek için Anti-Dimple Kompleks içeren Yoğun Bakım Anti-Selülit Gece Ampulleri’ni geliştirdi. Yoğun Bakım Anti-Selülit Gece Ampulleri Anti Dimple Kompleks içeriğiyle yağ depolanmasını azaltıyor yağ dokusunun su tutmasını engelliyor ve suyun vücuttan atılımına yardımcı oluyor. Anti Dimple Kompleks ile güçlendirilmiş serum içeren ampuller ara vermeden uygulandığında sadece 14 gecelik kür ile selülit görünümünde belirgin biçimde azalma sağlıyor.​

Bu ürünü kullananlar varsa yorumlarınızı ve sonuçlarınızı bekliyoruz..:kahve:

2. 26 Mayıs 2009
  3. Musique

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hiç kullanan yokmu???

4. 27 Mayıs 2009
  5. Musique

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Serumu kullanalı 2 gün oldu,içinde 14 adet tüp var,ama ben günde yarısını kullanıyorum,ardındada avonun selülit kremini kullanıyorum,fark edilir bi sıkılaşma oldu.. bskslım selülitlere etkisi ne olacak14 günün sonunda belli olur ama yarım kullandığım için 28 gün sonra daha etkili bir sonuç bekliyorum... umut fakirin ekmeiiiiii:))

6. 10 Temmuz 2009
  7. sophiekowalsky

sophiekowalsky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    hiç kullanan yok sanırım bende almayı düşünüyorum ama bi de birilerinin deneyimleri olsa... musique sen fayda gördün mü canım?

8. 11 Temmuz 2009
  9. modemo

modemo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    mesique, gelişmelerden haber verirmisin canım 28 gün çoktan bitti sanırım :)

10. 11 Temmuz 2009
  11. sophiekowalsky

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    özel mesaj atayım ben bari :) bugün sipariş vereceğim çünkü :) sana da haber veririm modemo

12. 12 Temmuz 2009
  13. Musique

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar kullandım bitirdim,bittikten sonra çok güzel farketti,selülitlerde güzel bir azalma oldu, fkat arkadaşım oriflame'ı bırakınca 2. siparişi veremedim,yoksa bi 28 gün daha devam edicektim,şimdi
    xtra gel'e geçtim,ama bulursam serumuda birlikte takviye ederek alıcam.. Bu arada serumun beraberinde avonun selülit giderici yoğum bakım kremini de kullandım hatta gündüz ve öğlen dove selülit giderici,akşamları serum serumdan yarım saat sonra avonun kini kullandım.. BU selülit kremleri uzun zamandır elimdeydi,ziyan olmasın diye böyle bir uygulama yaptım,ve çok çok farketti,inceltme olmadı ama selülitlerde gözle görülür azalma yaşadım,tamamen bitmesi için belki 2 kür(28+28) daha gerekliydi öyle gibiydi durumum yani.. ama xtra gele takıldım,ve ondan 10 kat daha memnunum,1,5 haftada selülitlerim yokoldu denecek kadar azaldı.. Haftaya yazlığa gidicem ve sporsuz tamamen forma girmiş gibiyim tüm bu yaptıklarımla..

14. 13 Temmuz 2009
  15. sophiekowalsky

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88

musique teşekkür ederim cevabın için :kedi: ama şimdi kafam karıştı serum mu alsam xtra gel mi diye daha memnunum falan demişsin :bbo: valla napıcamı bilemedim ama sanırım serumu bi deniycem. en azından 14 günde bi değişme olursa işe yaradığına emin olurum. :1rolleyes:

16. 13 Temmuz 2009
  17. sophiekowalsky

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    modemo özel mesaj almıyormuşsun umarım burayı okursun :) sevgiler...

18. 24 Temmuz 2009
  19. sophiekowalsky

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    aldım kullanıyorum bakalım. henüz çok bir gelişme yok ama yazarım bir değişiklik olursa. sanki biraz azaldı gibi ama çok belirgin olan çukur çukur olan yerler aynen duruyor... bilemedim işe yarıyor mu :KK43: