Oriflame renk tonunu açan krem kullanan???

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve XSXahnaz tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : XSXahnaz
  1. XSXahnaz

XSXahnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlarrrrrrrrrrr uuzn zamandır aklımdaydı...Oriflame'nin Fairness serisini kullanan var mı? Cildin renk tonunu açıyormuş...gamyoncuiremsu

2. 19 Ağustos 2008
  3. yanlxixzmelek

yanlxixzmelek gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cidden açıyomuu eğer öyleyse kulansam bende böyle bişey arıyodum veya başka ürün kulanan ve işe yarayan varsa arkadaşlar bilgi versin ltfnnn

4. 19 Ağustos 2008
  5. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben kullanmıştım 2 sene önce setini,sabunu losyonu her şeyini kullandım çok da memnun kaldım ama benim kullanma amacım biraz farklıydı,çünkü benim cildim zaten çok beyaz,kollarım güneşte yanmıştı kendi rengine çabuk dönsün die kullanmıştım ben,faydasını gördüm ama esmer birinin bu tarz kremlerle kalıcı olarak beyazlaşması mümkün deil sonuçta cilt hücre yeniliyor ve kısa süre sora tekrar kendi rengine dönüyor,mümkün olsaydı beyazlaştırıcı kremleri kullanan herkes beyaz tenli olurdu :icecream:

6. 19 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

ben esmerim kızlar sabun ve kremini kullandım cilt lekelerimede iyi geldi rengide çok belirgin bi şekilde açtı.. diğer ürünlere kıyasla çokta uygun fiyatlı taviye ederim şahsen

8. 19 Ağustos 2008
  9. kays

kays Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de denemiştim ama hiçbir değişiklik olmadı esmer bile değilim buğday tenliyim ve güneşte yandığım için eski rengine dönsün diye kullanmıştım, dönmedi=) bir de kremmi losyon mu şimdi hatırlmaıyorum yüzümü yağlı yapıyordu..

10. 20 Ağustos 2008
  11. EU1

EU1 Guest

ben bu kremi hiç duymamıştım ama eğer faydalandıysanız bende alıp kullanmayı düşünürüm.

12. 23 Ağustos 2008
  13. jackie brown

jackie brown Kararsız Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :eek:

Son düzenleme: 23 Ağustos 2008
  14. 23 Ağustos 2008
  15. jackie brown

jackie brown Kararsız Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet bir insanın rengini açması mümkün değil.Ama aslında burda yapılan güneşin etkilerini azaltma.Örneğin ben buğday tenliyim .Ama vücudumun güneş görmeyen yerleri beyaz.Hatta yazın yanmayı ;yüzüm daha önce kararmış olduğu için istiyoum.Yoksa kara kafa beyaz vücut hiç iyi olmuyor.Yani buğdaysanız güneşten çok çabuk değişirsiniz.Çok çabuk da geri alabilirsiniz değişiklikleri gibi geliyor.
    O nedenle beyazlatma kremleriyle insan vücudunun güneş görmeyen yerlerinin rengine gelebilir.Elbette daha beyazlayamaz .Güneş herkese aynı davranmaz.Görünen belirli lekelerin yanında ciltte mikro düzeyde farkedilen lekeler yapar.Bunu bazen yakından ışıkta bakınca görürüz.Özellikle benim cilt yapımda bu oluyor.Benim yüzümün bronzlaşmadan anladığı şey lekeler.Küçük küçük çiller, onların azması .Cildimin daha koyu olan kısımlarının daha da koyu hale gelmesi.Yani cildim güneşe karşı pek misafirperver ama rezil bir ağırlama içerisinde.Geyiğe bak ya.Neyse bu beyazlatma ürünleri aslında benim gibi güzel bronzşalamayanlar için.E kakaolu çikolata olamıyorsam beyaz çikolata olayım bari..:Saruboceq:

16. 23 Ağustos 2008
  17. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kollarım biraz kızarmıştı ya iyi oldu bunu öğrendiğim...
    nerden bulabilir oriflame ürünlerini arkadaşlar?
    çevremde çok avon satan var ama oriflame satan yok...büyük yerler satarmı ykm boyner tekin acar gibi?

18. 23 Ağustos 2008
  19. lunitari

lunitari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu katalogda göremedim bi de eczaneler satıyo mu oriflame?