Oriflame ürünleri

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve giordani tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

11 Ekim 2010
    Konu Sahibi : giordani
  1. giordani

giordani Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    oriflame ürünleri hakkındaki düşünceleriniz nelerdir.

2. 11 Ekim 2010
  3. melankolera

melankolera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    avon un sağlık bakanlığından onaylı olmadığını öğrendim artık kullanmıyorum ama oriflame ile ilgili öylebişey varmı bilmiyorum bu zamana kadar oriflame nin çok az ürününü kullandım ama bundan sonra lkullanacaksamda bunu kullanırım..anlamıyorum avon hem sağlık bakanlığından onaylı değil hemde reklamları bile çıkıyor, anlayaamdım gitti..

4. 25 Ekim 2010
  5. daredevil7845

daredevil7845 Oriflame Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili melankolera, kesinlikle katılıyorum, cilde okadar zararlı ki, kanserojen madde oranı da yüksek herneyse ben oriflame danısmanıyım sonucta rakip firma oluyor ben oriflameyi kendimde kullandıgım için satıyorum ürünleri harika bugüne kadar kullanıp da memnun kalmadıgım ürün olmadı cildime cok faydası oldu hatta, herkese tavsiye ediyorum

6. 25 Ekim 2010
  7. bulancak28

bulancak28 Sosyologia Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    avon'un sadece parfümleri hoşuma gidiyor
    oriflame'den sıkıştırlımış pudra almıştım ve çok hoşuma gitmişti
    şimdi bitti yeniden alıcam
    oriflame'nin cilt bakım,makyaj ürünleri iyi ama parfümlerinden 1-2 tanesini kullandım,hoşuma gitmedi

8. 26 Ekim 2010
  9. melankolera

melankolera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    katılıyorum cnm oriflame güzel..

10. 29 Ekim 2010
  11. cerenemreomer

cerenemreomer canm oğlumun 2.dişi çıktı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben oriflame temsilciliği yapıyorum makyaj malzemelride cilt bakım ürünleride organik isviçrede üretiliyor.ben bütün ürünlerini öneririm.avona gelince sadece reklam yapıyorum ama oriflame in reklama ihtiyacı bilenn biliyor zaten mükemmelliğini:lepi:

12. 13 Kasım 2010
  13. giordani

giordani Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ürünlerimizi ben asla avonla kıyaslamam bile. ürünlerimizin hepsi dogal içlerinde katı malzemesi yok cildimize zarar vermiyo. kaliteli bir ürün asla reklam istemez. satmayan mal reklam yapar. oriflame ürünlerini kullanıpta halen üye olmayan larada tavsiyem kayıt olun satın para kazanın ayrıca hediyeler kazanın.

14. 29 Kasım 2010
  15. sahil666

sahil666 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende oriflame danışmanıyım birçok ürününü kullandım özellikle cilt bakım kremleri rimelleri ve rujlarından çok memnunum tavsiye edebilmek açısından da kullandığım ürünler oluyor en çok milk&honey serisini tavsiye edebilirim vücut bakımında kuru ciltlere.

16. 26 Ocak 2011
  17. sevand

sevand Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar oriflame isveçli bir firma ve ürün kalitesi oldukça yüksek doğal özler kullanıyor parfümlerinde kesinlikle ticari alkol kullanmıyor astımlılar bile parfümleri rahatlıkla kullanabilirler,sağlık bakanlığı onaylı ve 2o yıldır türkiyede dünyanın 65 ülkesinde satılıyor ve bu ülkeler avrupa ülkeleri çoğunlukla tüm ürünleri güvenle kullanabilirsiniz tabii ama cildinize uygun olanları ürün alırken yaş grubunuza cilt tipinize uygun olup olmadığını kontrol edin:)

18. 1 Şubat 2011
  19. nazliozcan

nazliozcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ilk defa oriflame parfüm almayı düşünüyorum grace parfümünü düşünüyorum mor fıs fıslı şişede kalıcı ve güzelmidir.önerirmisiniz?:nazar:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE