Oriflame Üyesi Olmak ya da olduğunu sanmak

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve _Bastet_ tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Mart 2010
    Konu Sahibi : _Bastet_
  1. _Bastet_

_Bastet_ Bulut'um Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben henüz yeni üyeyim. Başlığı yanlış yere açtıysam kusura bakmayın:kedi: Oriflame e internetten tanıştığım biri sayesinde üye oldum. Ama danışman olarak girebildiğim halde internetten sipariş veremiyorum. Yani kimlik fotokopimi vs verdim 2 hafta oldu hala bi gelişme yok:bbo: Arkadaşlarımdan siparişte almıştım mahçup oldum herkese :çok üzgünüm: Müşteri hizmetleri zaten telefona bakmıyor bile. Bu durumda olan var mı ? Ve şimdi ben kayıt parası ödeyeceğim ya 15 tl eğer bu şekilde olurda sipariş hiç vermezsem bu parayı gene ödemem gerekiyor mu fisfisfis

2. 9 Mart 2010
  3. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    ilk siparişini kendin değil seni üye yapan giriyor ondan sonrakileri sen giriyorsun canım ben avonda bu şekilde yapmıştım sen üye yapan ile görüş bence :)

4. 9 Mart 2010
  5. _Bastet_

_Bastet_ Bulut'um Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    o da denedi ama olmadı :KK43:

6. 10 Mart 2010
  7. _Bastet_

_Bastet_ Bulut'um Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Oriflame müşteri hizm ne ulaştım. Beni üye yapan danışmanın üye yapma hakkı yokmuş o nedenle kredili satış yapamıyormuşum şuan yalnızca kredi kartımla alabiliyormuşum :KK43: Bakalım bende öyle almak istemiyorum kimlik fotokopim vs ulaşmamış daha ulaşınca kredili satış yapabilecekmişim kafamçokkarıştı

8. 5 Mayıs 2010
  9. yirminisan

yirminisan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Oriflame bir arkadaşım adına üye oldum..Çünkü dha önce kendi adıma üye olmak istediğmde kendi komşum tarafından kazıklandım resmen..arkadaşlar bnden size tavsiye güvenmeden etmeden kimsenin alt üyesi olmayın..Yeterince bilgi almadan da bu işe başlamamanızı öneririm.yine ek soru sormak isteyen olursa elimden geldiğince yardımcı olurm.

10. 4 Kasım 2010
  11. giordani

giordani Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar oriflame herkes kayıt açamaz. açanların lider olması gerekir. işi bilmiyen kişiler kayıt açınca evet kayıdınız acılır ama sipariş vermeniz için limit açılmaz. açılması içinde kimlik bilgilerin ve formun şirkete gönderilmesi gerekir. kayıt olacagınız kişiyi secerken evet dikkat edin. Lider kayıt açmış olsaydı hemen limitinizde açılıp anındada siparişinizi verebilirdiniz.

12. 29 Aralık 2010
  13. ilksah

ilksah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    103
    Son düzenleme: 30 Aralık 2010
  14. 1 Ocak 2011
  15. wesranj

wesranj Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    söylediklerine aynen katılıyorum. seni kendi altına üye yapan internet sitesnden yapmaya çalşmş kendi liderini tanımıyo herhalde. liderin anlatması gerekiyodu ona bunu. 1 sene sipariş vermezsen üyeliğin düşer.

oriflame temsilcilerine soru ve sorunlarınızı iletmek için zaten bir konu var lütfen oradan devam edin http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-b...miz-olsun.html (Oriflame satış temsilcileri burası da bizim yerimiz olsun)

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Ocak 2011
  16. 11 Ocak 2011
  17. saziye22

saziye22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar bende oriflame danışmanıyım direktor olana kadar başkalarını uye yapmıyorum benim içn direktorum giriyor ve alt grubuma sen direktor olmadan kayıt yaparsan limit vermiyorlar ve bir hata yapıyorsun 3 ayda %12 oldum sizinle ilgilenmiyorsa dilekceyle istifa edebilirsin ama tekrar girmek için 6 ay beklameniz gerek bildiğim kadarıyla

18. 11 Ocak 2011
  19. ilksah

ilksah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    103
    buradan dewam etmemenizi söylüyorum sürekli bu 3. mesajım ama hala yazanlar var lütfen oriflame temsilcileri ile ilgili bir konu var zaten

Son düzenleme: 11 Ocak 2011
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.