orjinal fikirlere ihtiyacım var düğünde salona nasıl girilir

Konusu 'Düğün Müziği' forumundadır ve delfin tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : delfin
  1. delfin

delfin livamoda.blogcu.com Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benim düğünüme daha 1 sene falan var ama ben şimdiden araştırmalarıma başladım aceleye gelmesin hiçbirşey diyorum. hani gelin ve damat içeri girerken mumun altından falan geçiyorlarya (bizim burda öyle) acaba farklı olarak ilk girişte nasıl salona girilmeli.

2. 2 Temmuz 2009
  3. denizbaris

denizbaris Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dha çok erken canım....
    Bunlae çook ince detaylar..
    Düğününüzün nerede olacağı belli olmadan ne kadar araştırırsan araştır boşa çaba....

4. 2 Temmuz 2009
  5. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    63
    arkadişime kesinlikle katılıorum . kır düğünümü olucak yoksa salondamı .yazınmı olucak kışınmı. maddi imknalar ne durumda bunların hepsi önemli bence bu konuya yorum yapıcaksk :nazar:

6. 6 Temmuz 2009
  7. flamingo2754

flamingo2754 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biz çok hareketli kıpır kıpır bi şarkı eşliğinde gircez.herkese el sallayarak gülücükler atarak elele geçcez :)

8. 9 Temmuz 2009
  9. eylulaa

eylulaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende senin gibi herşeyi gelin saçını önceden ayarlarım diyordum ama hiçbirşey düşündüğün planladığın gibi olmuyorç ama yinede akılının bir ucunda dursun benim düğün dans müziğim toni braxton unbreak my heart tı ve çok müthişti. tavsiye ederim..

10. 24 Temmuz 2009
  11. ilknur_3479

ilknur_3479 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar,

Ünlü bir müzik prodüksiyon şirketi kişiye özel düğün marşı hazırlıyormuş. Bende belki ilgilenenler olur diye paylaşmak istedim.

DÜĞÜN MARŞI

Siz de kendi düğününüzde, aşkınızı anlatan sadece size özel olan bir şarkıda dans etmek istemez misiniz?

Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinin, en başarılı söz yazarlarının, genç ve yetenekli solistlerinin sizin düğün marşını hazırlamasını istemez misiniz?
    Başarılı teknik ekibimiz, tanınmış nadide sanatçı kadromuzla sizin aşk hikayenizi anlatan bu şarkıyı biz yapmak istiyoruz…

Siz de kendi düğün marşınızda dans etmek ve hatta bu özgün şarkıyı en mutlu gününüzde mutluluğunuza şahit olan dostlarınızla paylaşmak isterseniz, bize aşkınızın hikayesini yazarak başvurabilirsiniz.

Filmlere konu olabilecek aşkınızın şahidi bir "DÜĞÜN MARŞINIZ" olsun.

12. 24 Temmuz 2009
  13. ilknur_3479

ilknur_3479 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar,

Ünlü bir müzik prodüksiyon şirketi kişiye özel düğün marşı hazırlıyormuş. Bende belki ilgilenenler olur diye paylaşmak istedim.

DÜĞÜN MARŞI

Siz de kendi düğününüzde, aşkınızı anlatan sadece size özel olan bir şarkıda dans etmek istemez misiniz?

Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinin, en başarılı söz yazarlarının, genç ve yetenekli solistlerinin sizin düğün marşını hazırlamasını istemez misiniz?
    Başarılı teknik ekibimiz, tanınmış nadide sanatçı kadromuzla sizin aşk hikayenizi anlatan bu şarkıyı biz yapmak istiyoruz…

Siz de kendi düğün marşınızda dans etmek ve hatta bu özgün şarkıyı en mutlu gününüzde mutluluğunuza şahit olan dostlarınızla paylaşmak isterseniz, bize aşkınızın hikayesini yazarak başvurabilirsiniz.

14. 31 Temmuz 2009
  15. ilknur_3479

ilknur_3479 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba

DÜĞÜN MARŞI