oryantalis kullananlar deneyimlerini paylaşabilirler mi =)

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve hndd tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

  9 Eylül 2010
  Konu Sahibi : hndd
 1. hndd

  hndd Aktif Üye Üye

  Katılım:
  30 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  175
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  sitelerde açıklaması şu şekilde;

  %100 Doğal (Bitkisel)
  Yan Etkisiz Formül
  Göğüslerde Kütlesel Büyüme Sağlar
  Menopoz ve Adet Dönemi Semptomlarında Etkili
  Sarkmayı Ortadan Kaldırır
  Sıkılık Kazandırır
  Hormon İçermez
  Menapoz dönemlerinde hormon
  dengelenmesine yardımcı olur.
  PMS (adet dönemi öncesi
  semptomları), kramplar, kasılmalar, şişmeler konusunda olumlu
  etkileri görülmüştür.
  Libidonun artmasına yardımcı olur.
  Estetik ameliyat olmak istemeyen kadınlar artık yüzde yüz bitkilerden yapılan ORYANTALİS tabletlerle iri göğüslere kavuşabiliyor.

  İÇERİK : Hayıt Tohumu, Polen Isırgan Tohumu, Nar Çekirdeği, Kuşburnu, Günlük.

  KULLANIM ŞEKLİ : Yemeklerden 30 dakika önce günde 3 defa ikişer kapsül bol su ile alınmalıdır

  * Toplam 180 kapsül (1 aylık tedavi)

  Göğüs gelişimi, tamamıyla hormonlarla ilgili bir süreç. Ergenlikten bir süre sonra, göğüs dokusu gelişimi son bulur. Ooryantalis'in bitkisel formülündeki doğal kombinasyonun yeni ve sağlıklı göğüs dokusu oluşumunu sağlamakta yardımcı olduğu ve göğüsleri kısa sürede 1-2 beden büyüttüğü büyük göğüsleri dikleştirip sıkılaştırdığı öne sürülüyor. Bu hapı kullanan kadınların sonuç alma sürelerinin birbirinden farklılıklar gösterdiği çünkü herkesin vücudunun, metabolizmasının ve de hormon dengesinin farklı olduğu ancak genellikle üçüncü ayın sonunda göğüsler tatmin edici boyuta ulaşıyor.


  GÖĞÜS KÜÇÜKLÜĞÜ

  Göğüs küçüklüğü; ya yapısal olarak genç kızlıktan beri vardır, ya da doğumlardan sonra veya zayıflayan kadınlarda göğüs hacmi kaybedilip küçülme meydana gelebilir.

  Göğüs küçüklüğünün sebeplerinden biri hormon dengesizlikleri ve eksiklikleri olabilmektedir.


  GÖĞÜSLERDE SARKMA

  Göğüslerde sarkma; yaşlanma ile tüm kadınlarda olan kaçınılmaz bir sorundur. Sarkmanın temel nedeni yerçekiminin göğüsleri aşağıya doğru çekme etkisidir.  Bu etkiye karşı koyan elastik cilt lifleridir. Büyük göğüslü kadınlarda veya cilt dokularında yeterli elastik lifleri olmayan kadınlarda sarkma daha kolay oluşacaktır.

  Cildin elastik lif yapısının yetersiz olması tamamen genetik bir yapı meselesi olabilmektedir. Ancak bilinen en önemli nedenlerden biri sigara içimidir. Sigara cildin elastik liflerini kırarak cildin elastik yapısını yitirmesine ve tüm vücut yüzeyinde cildin erken yaşlanmasına ve sarkmalara neden olmaktadır.

  HAYIT TOHUMU

  Kışın yapraklarını döken, oldukça baharatlı bir kokuya sahip, beyaz-mor çiçekli çalımsı bir bitkidir. Çiçekleri yaz sonu açar ve sonbaharda minik yemişler verir. Yaprakları 5-7 yaprakçıktan oluşur. Beşparmak otu olarak da bilinir. Akdeniz bölgesinde bolca bulunur. Kökü, yaprakları, yemişleri şifa için, sapıysa sepet yapımında kullanılır. Hayıtın bilimsel adı Yunanca'da namus anlamına gelen agnoscastus’tan gelir.Bir çok hastalığa iyi gelen hayıt, en çok erkeklerdeki cinsel isteği azaltır. "Namus ağacı", "rahip biberi" adları bu özelliğini anlatır. Hipokrat'ın hayıtın yaraları iyileştirici özelliğine değinmesinden beri bu otun erkeklerde cinsel isteği azaltıcı, kadınlarda hormon dengeleyici etkisi ön plana çıkarak, kullanımı günümüze kadar gelmiştir. Hayıt otu, vücutta hormon dengesini sağlayan hipofiz bezini düzenleyerek, hormon dengesizliğinden kaynaklanan kadın hastalıklarını iyileştirmede yardımcı olan şifalı bir bitkidir.

  Vücuttaki progesteron (kadınlık hormonlarından biri) üretiminin azalmasıyla ortaya çıkan rahatsızlıkları, bu hormonun üretimini düzenleyerek gidermeye yardımcı olur.

  ORYANTALİS NASLIL ETKİ EDER ?

  Her kadın diri ve biçimli göğüslere sahip olmak ister. Genetik olarak 'güzel' göğüslere sahip olmayan ya da hızlı kilo alıp vermekten kaynaklanan deformasyondan şikayet eden kadınlar ise ya kozmetik sektöründe ya da estetik kliniklerinde çare arar. Şimdi ise kadınlar için yepyeni bir 'buluş' var. Artık bıçak altına yatmak istemeyen kadınlar, yüzde yüz bitkilerden yapılan tabletleri kullanarak hayallerini süsleyen göğüslere kavuşabiliyor. Hormonlardan kaynaklanan kanserlere kaşı koruyucu özelliği bulunan, menopoz, ostropoz tedavilerinde kullanılan ve fito östrojen olarak bilinen bitkisel hormonlar, sadece bu hastalıklarla savaşmakla kalmıyor aynı zamanda göğüsleri de biçimlendiriyor. Fito östrojenlerin göğüsteki algılayıcılar tarafından algılandığını söyleyen Uzman Hekim Dr. Ahmet Günay, böylelikle göğüslerin hacminin büyümeye başladığını anlatıyor: "Vücut bu fito östrojenleri algılayarak, meme bezleri ve kanallarda sıvı tutulmasını sağlayıp memenin daha gergin ve daha büyük olmasını sağlıyor. Bu şekilde göğsü bir iki hacim kadar büyütüyor  şu an hatırlamıyorum ama bir yerde yorum olarak da üç ay kullanılması gerektiğini okumuştum sanırım burada bir topicteydi,
  kullananlar kaç ay kullandınız,ne kadar sürede,nasıl bir sonuç aldınız paylaşabilir misiniz ? :1hug:
   
 2. 10 Eylül 2010
  Konu Sahibi : hndd
 3. haleli

  haleli Aktif Üye Üye

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  86
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  kullanan ark.lar var bnm gördügüm kadaryla burda üye olan bir arkdsn arkdsı kullanmış yararlı olmuş..bi arkdsmz daha war daha 11.gününde
   
 4. 14 Eylül 2010
  Konu Sahibi : hndd
 5. hndd

  hndd Aktif Üye Üye

  Katılım:
  30 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  175
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  peki ne kadar süreyle kullandığımızda kalıcı bir sonuç elde ediyoruz ? :uhm:
   
 6. 14 Eylül 2010
  Konu Sahibi : hndd
 7. nick_im

  nick_im Aktif Üye Üye

  Katılım:
  31 Mart 2010
  Mesajlar:
  668
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  86
  evet kalıcıysa denenebilir ya...
   
 8. 25 Aralık 2010
  Konu Sahibi : hndd
 9. choisya

  choisya Aktif Üye Üye

  Katılım:
  25 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  18
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  Ben neredeyse 2 aydır oryantalis kullanıyorum. Henüz dolgunluk bile yok. Satış sırasında 3 aydan önce bir gelişme beklememem gerektiği söylenmişti. 6 ay kadar kullanmak gerekiyormuş olumlu bir sonuç almak için. En az 4 ay kullanmayı düşünüyorum. 4 ayda santim bazında bir büyüme olursa devam ederim. Gelişmeleri size yazacağım.
   
 10. 10 Ocak 2011
  Konu Sahibi : hndd
 11. sadem1987

  sadem1987 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  15 Aralık 2010
  Mesajlar:
  1
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  yaklaşık 3 ay oldu kullanalı artık etkisini görmeye başlıyorum, neredeyse bırakacaktım ama şimdi içim rahatladı, dolgunluk oluşuyor, arkadaşımın dediği gibi ilk 3 ay da sonuç vermeyebilir.hekimzadeistanbuldan alıyorum, sizlerde kullanın bu ürünü tavsiye ediyorum, 3 ay daha kullanıcam bakalım ne kadar etkisi olacak, 1 ay sonra gelişmelerden bahsedeceğim.
   
 12. 10 Ocak 2011
  Konu Sahibi : hndd
 13. choisya

  choisya Aktif Üye Üye

  Katılım:
  25 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  18
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  Sevgili sadem,
  ben şu an üçüncü kutuya başladım ve her ne kadar bir gelişme beklememem gerektiğini biliyorsam da, biraz olsun ümidim kırılmaya başlamıştı. 4ncü kutuyu zaten sipariş edecektim ama senin mesajın beni biraz olsun rahatlattı. Biraz daha sabır diyorum. Umarım bir gelişme olur ve kalıcı olur. Lütfen gelişmeleri bizimle paylaşmaya devam et.
   
 14. 28 Ocak 2011
  Konu Sahibi : hndd
 15. sady

  sady Aktif Üye Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2009
  Mesajlar:
  260
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  kızlar gelişmeler nasıll??
   
 16. 9 Şubat 2011
  Konu Sahibi : hndd
 17. choisya

  choisya Aktif Üye Üye

  Katılım:
  25 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  18
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  Sady,
  ben dördüncü kutuya başladım. Dolgunluk hissetmeye başladım ve 1 cmlik bir büyüme oldu. 3 ayın sonunda 1 cmlik büyüme beklediğimden daha az bir gelişme. Umarım altı ayın sonunda 5-6 cm büyüme olur. Umutluyum. Gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.
   
 18. 13 Şubat 2011
  Konu Sahibi : hndd
 19. sady

  sady Aktif Üye Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2009
  Mesajlar:
  260
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  umarım istediğin gibi olurr :))