otızm, egıtım merkezı. servıs sorunsalı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ikrar tarafından 24 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2012
    Konu Sahibi : ikrar
  1. ikrar

ikrar Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar selamlar, bıldıgınız gıbı ogluma otızm teşhısı konuldu. egıtım arastırma merkezınde ıslemler surerken, egıtım merkezı bıze,

bız başlayalım, ıslemler devam ederken. basıt komutlar ve göz teması saglama ıle ılgılı dedı, cok sevındık zaman kaybetmemek ıcın hemen dun basladık,

yalnız dun kafamı karıstıran seyler oldu, egıtım merkezınde her türlü egıtım alan çocuk var, servıs var egıtımın merkezının evımızede yakın,

servıste zeka engellı cocuklar var:KK5: yavrularım o kadar guzellerkı bakmaya kıyamazsınız:KK5: aliş, cocukları taklit ediyo yalnız, çıkardıgı sesleri çıkarıyo

otizmli çocuklar takıntılı oluyo bılıyosunuz. dun oglen geldık akşama kadar bagırdı o çocuk gıbı, dışarı cıkardım ettım yok taktı kafaya:KK5:

şımdı aklıma takıldı, acaba oglumu, arabayla kendımmı götürüp getırsem, yoksa servısle gıdıp gelmeye devammı etsem bılemedım,

ımla hatası vs ıçın özür dılerım. cok yorgunum kafam berbet, cok zor gunler geçırıyorum:KK5:
  2. 24 Mayıs 2012
  3. radyologg

radyologg evlat kokusu cennet kokusu Pro Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    63

canım burdan ne desek boş...insallah üyeler arasında pedagog falan vardr da yardımcı olurlar sana cok gecmıs olsun
  4. 24 Mayıs 2012
  5. ikrar

ikrar Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya hıc uyumadım kafama takmaktan. ölüyorum yorgunluktan. sınırlerım bozuldu, 8 hazıranda randevum var o zaman sorucam ama ıste. bende takıyorum kafaya:KK5: tsk ederım
  6. 24 Mayıs 2012
  7. radyologg

radyologg evlat kokusu cennet kokusu Pro Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    63

evet zor durum gercekten ama sen annesin ve daha dik durman gerekiyor cocugun için
  8. 24 Mayıs 2012
  9. cokmasum

cokmasum Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    özelden msj gönderdim ikrarcım sana
    Son düzenleme: 24 Mayıs 2012
  10. 24 Mayıs 2012
  11. haticeyda

haticeyda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım merhaba
    benimde kızım otizmli en başta anlayabiliyorum seni allah yardımcın olsun çoookkkk sabırlı olman gerekiyor

sana tavsiyem eğer kendin götürme imkanın varsa kendin götür biz öyle yapıyoruz kızım serviste çok etkilendi babamda olmayacak deyip servisten vazgeçtik ayrıca 2 ders üst üste kızım kabul etmedi verim alamadık günleri böldürdük eğerbişeyi takıntı haline getirirse çok zor oluyor tekrar allah yardımcın olsun bol bol sabor versin
  12. 24 Mayıs 2012
  13. haticeyda

haticeyda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hiç sinirlerini bozma biliyorum çok zor ama çok sakin olmak zorundayız çünk bizim meleklerimiz en ufak sıkıntıyı anlayıp ters tepkide bulunabiliyorlar
  14. 24 Mayıs 2012
  15. ikrar

ikrar Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım cok tsk ederım, allah senınde yardımcın olsun, kendım götürme ımkanım var, alışın dun ılk derssıydı:KK5: basıt komutları algılamıyo göz teması cok az dedı ogretmen onlarla baslıycakmıs
  16. 24 Mayıs 2012
  17. ikrar

ikrar Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dayanamıyorum, ogluma bakınca ıçım acıyo, :KK5: sakın olmaya calısıyorum, eşım cok destek oluyo sagolsun ama, destek alıcam sanırım, altından kendım kalkamıyorum:KK5:
  18. 24 Mayıs 2012
  19. haticeyda

haticeyda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sende evde çalışmalar yap kucağına oturt göz teması çalış inan çok faydasını göürüceksin birlikte gözlerine bakarak şarkılar söyleyin o sana bakmasada sen devam et yılma sabırla devam et ayna karşısına oturup çalışabilirsiniz öğretmeniylede konuş mutlaka ve sürekli alişe annecim seni çok seviyorum de mutlaka tepkisi olucaktır