Otacı Isırgan Sabunu

Konusu 'Vücut kremleri, losyonlar' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Ekim 2007 başlatılmıştır.

8 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

mrb arkadaşlar ya geçen bizimkiler alışveriş yaparken migrostan hediye bi ürün vermişler ısırgan sabunu markası otacı bnm yüzüme kullandım sivilcelerime iyi geldii sitesine fln baktım saçtaki kepekler içinde iimiş bugün migrosa baktım ama yok bilen varsa nerden ulaşabileceğimi söyleyebilrmi bu arada ankarada yaşıyorum:teselli:

2. 8 Ekim 2007
  3. EU1

EU1 Guest

haa bu ürün saç ve vücut için olduğu için vücut bölümüne yazdıım

4. 6 Mayıs 2008
  5. Dengiz

Dengiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ank.radaki aktarların hepsinde var. Oralardan rahatlıkla temin edebilirsin şafaktepe parkını biliyorsan onun karşısındaki aktarda bile var

6. 7 Mayıs 2008
  7. aleynamesis

aleynamesis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    ya ben onu 2 gün kullandım ve sivilce patlaması yaşadım üstünden 2 hafta geçti ama hala sivilceler duruyo bi dahada kullanmadım

8. 22 Şubat 2009
  9. PLeUvOiR1905

PLeUvOiR1905 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar Otal diye bi sabunu var otacının.benim saçımdaki kepeklere iyi gelmişti,yumuşacık yapmıştı saçlarımı.Sivilcelere de iyi gelir diyolar ama ben denemedim yüzümde..Paylaşmak istedim sizinle de:)))

10. 6 Eylül 2009
  11. ayla_te

ayla_te Aşk'larıyla çok mutlu (:(Kocişi ve kızı) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben anlamadım ya ısırgan sabunu saç içinde yüz içinde kullanılıyor :KK70: aktardaki kız bana saçım için verdi 2 kere kullandm cok sertleştirdi :/ ama dökülmesinide durdurdu şampuana döndüm tekrar dökülmeye başladı yine sabun kullanıcam galiba :KK70:

otal sabunuda yüzüm için verdi sabah akşam onla yıkamamı söyledi sabunu güzel bi iki sivilcem vardı söndürdü xD

12. 18 Mayıs 2010
  13. gulguseli01

gulguseli01 Guest

arkadaşlar otacı ısırgan sabunu yalnızca saç ve vücut içindir yüzünüz için değil.yanlış kullanarak çözüme ulaşamadığınızdan baehsetmeyin.sivilceler için otal kükürtlü sabun