Otacı Otal sabun ( kükürt ve çam katranlı )

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve eylultamer tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : eylultamer
  1. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    selam arkadaşlar , cumartesi gününden bu yana bu sabunu kullanıyorum sabah ve akşamları 2 kere , çenemdeki sivilcelere gayet iyi geliyo şimdilik , sivilceleri baya kuruttu

ama aklıma takılan bişi var , tabii sivilcelerle birlikte cildi kurutma etkiside var , gerçi nemlendirici kullanıyorum ama , aklıma takılmıyoda değil cildin nem dengesini bozuyoruz aslında , ama şu illet sivilcelerde başka türlü geçmiyo yaa kurutucu bişiler olmadan ..
    işin özü şuan için memnunum tavsiye edebilirim ..

benden başka deneyip memnun olanlar varmmı aranızda :uhm:

2. 6 Mart 2009
  3. PLeUvOiR1905

PLeUvOiR1905 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben o sabunu saçımdaki kepeklenme için kullanmıştım..gayet iyi geldi,böyle bi problemin varsa da tavsiye edebilirim yani..bitkisel ürün sonuçta zarar vermez sanırım..

4. 1 Nisan 2009
  5. ardeniz

ardeniz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yüzüme artık dokunmamaya karar vermiştim. buradaki herşeyi denedim ama olmadı. hayatta hiç başıma gelmeyen bu sivilcemsi şeyler nedense ( ki sanırım direk psikolojik aslında ) son 1,5 yıldır yüzümdeler. bende kremleri falan herşeyi geçtim ve bugün gitim aldım bu sabunu. bakalım deneyeceğim bende.

acaba nemlendirici niyetine bepanthen krem sürsem olur mu ki? deri yeniliyor ya.

6. 2 Nisan 2009
  7. miskahve

miskahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben aLdım küküRt sabununu sabah akşam düzenli yıkadım sonrada tonikle temizledidm baya bi azaLdı ama bıraktım yine çıktıLaR
    düzenLi temizLemek Lazım heLe bnm gibi eRgenLik çağı maduRuysanız siviLceniz fıRtLıcak yeR aRıyoduR dikkat..!

8. 2 Nisan 2009
  9. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    tabii düzenli temiz tutmak şart canım , ben artık bu sabunu kullanmıyorum çünkü benim sivilceler epey geçti sayılır bu sabun sayesinde ben artık sebamed compact sabun ve garnier üçü bir arada temizleyici kullanıyorum , inşh artık bi daha gerek duymam kükürtlü sabuna :)
    umarım kullanan herkese iyi gelir..

10. 16 Nisan 2009
  11. merwe90

merwe90 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim de adet dönemimde birkaç sivilce çıkar.Bu sabunu kullanırım o zamanlarda.Gerçekten çok faydalı ama cildi kurutuyor.Bu yüzden nemlendirici ile kullanmak şart.a.s

12. 6 Eylül 2009
  13. Karagozlum

Karagozlum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Bende turkiyede tatildeyken kullandim faydasini gordum ama sonra biraktim simdi geri dewam ediorum ama birakinca sivilcelerde cikioo.. mafoldumben

14. 24 Şubat 2013
  15. klbkbr

klbkbr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Konuyu güncelleyelim istedim. Otacın'nın kendi sitesinde gördüm şu an aktif olarak kullanan var mı acaba?

16. 24 Şubat 2013
  17. OkumaliYazmali

OkumaliYazmali Allah'ın dediği olur Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    26
    bir markette denk geldim ve alıp denemek istedim. Umarım iyi sonuç veririr.

18. 1 Mart 2013
  19. Limonluzeytin

Limonluzeytin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    26
    ben dediğin bu marka sabunu geçen senelerde kullandım..bazı arkadaşlarımda denemek için almıştı hiç faydasını görmemişti..ben ilk zamanlarda gördüm..ama kullandıkça hiç etkisi olmuyor..yani ilk zamanlarda bir oluyor..iyi geliyor gibi ama sivilcenin geçtiği yok yani küçültme işlemi gibi bişe oluyor :)
    ben dün marketten yeni aldım kükürtlü başka sabun..üzerinde saç ve cilt için olduğu için yazıyor hatta cildi yumuşatıp pürüzsüz yaptığınıda yazmışlar..bu markadn hiç kullanmadım birazdan denicem..rengide limon sarısından az açık renk,kokusuda yok pek yani kötü deil..ama o otalmidir nedir çok kötü kokuyordu bana göre yani rengide kötü görünüyordu gözüme :)