Otelden Kaçış ve Çözümü

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve ayca_can tarafından 24 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ayca_can
  1. ayca_can

ayca_can 3'üzlerim geldi ;)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
  2. 4 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ayca_can
  3. THE DREAMER

THE DREAMER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar ben bitirdim.Basindan sonuna kadar açiklayimnasiloldugunu.Bastan sona ilk once komidinin uzerinden telecomandayi alin ayni komidinin çekmecesindede Bible var onuda alin aldiktan sonra bibli tiklayin ve sayfalarin arasinda kuçuk bir kagit var onuda alin.Obur komidinin ustunde ise yesil ajandayi alin yanindaki alarmin ustune basip odanin kilidini alin.Daha sonra masanin ustunde duran kalemi ve buzdolabininkolunu tiklayarak içindeki sisyi alin.Simdi yataga dogru donup ustundeki foto makinasini alin.Cama dogru yonelim çanak anteni zumlayin ve kalemi çanak anti tutmasi oynamamasi içi yerlestirin.Goreceksinizki kanallar duzelecek.Daha sonra geri donup televizyonun yanindaki dolabi açin içinden bornuz çikcakbornozun askisini tikla ve goreceksin arkasindan bir kasa çikacak kasanin kodunubulmak için foto makinasini alinON tusuna ardindanda REC tusuna basip kasanin resmini çekinKodu bulmakiçin ise PLAY TUSUNA BASIN(Kasanin kodu 3 SOL 1 SAG ve 4 SOL)kasa açilinca içindeki jetonu al.Daha sonra foto makinasini tikla ve pilleri çikar,çikardigin pilleri telecomandaya yerlestir.Ve masanin ustundeki otel program kagidini al.Televizyonun ustunu tikla ve 326 muzik kanalini tusla daha sonra televizyonun sesini sonunakadar aç aliz sallanip dusmeye basliyacaktir.Valiz dustukten sonra valizi ac ve içinden ikinci jetonu alip kapat.Daha sonra televizyona tekrar geri don ve 168 religion kanalini aç ve çikan rakami not et.66466398 ve daha sonra 445 tusla telecomanda yardimiyla ve teleizyonun ekraninda 53118 ARAyazildigini goreceksin ve bu numarayida bir yere not et.Daha sonra anahtar ile kapiyi aç ve kapidan çiktigin zaman sag tarafa dondugunde temizlik malzemelerinin yaninda bulunan kovanin içini tikla e içinde bir kagit bulacaksin ve geri gel sol tarafa don koridorun basina kadar ve orada buda heykelinin yaninda hotelin isminin yazdigi kagittan hotel ismini not ettim.ve tekrar odaya geri dondum.telefonu aldim ve 0 çevirip ardindan 53118 çevirdim çeirdiginiz zaman yan tarafta bir çarpi ve yaninda ise v tusu çikiyor v tusuna batim daha sonra sizden numara istiyor 66466398 yazip tekrar v tusuna bas ardindan biblin içinde yazan mot pass yazin FIEBER tekrar v tusuna bas ve ardindan Hotelin ismini yaz STOCKTON HOTEL ve tekrar v bas ve telefonu kapat.Kapiya git ve kapinin onune bir paket gelmis olacak paketi aç içinden ACACAK çikacak siseyi tikla ve açacak yardimiyle siseyi aç ve uçuncu jetonuda buldunuz.Daha sonra televizyonun altindaki kuçukkutucugu tikla ve 3 jetonu at e televziyonu tekrar tikla telecomandadan 9521 paradi kanalini tikla daha sonra kendinizi bir kayigin içinde bulacaksiniz saga veya sola dogru donup budanin ustundeki teleyi tikla ve bitti ama bulana kadar bende bittim BASARILARa.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.