Oto koltuğu alacağım ama hangi marka model almalıyım?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve SPELL42 tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : SPELL42
  1. SPELL42

SPELL42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar yasanın yürürlüğe girmesine az bi zaman kaldı oto koltuğu alıcam ama marka ve modele karar veremedim.İnternette hep isofixli daha rahat diye yorumlar okudum.ama bizim arabada isofixli modele uygun değilmiş.Ekstradan servise isofix parçasını mı taktırsak.yoksa normal kemerli kullanılan koltuk mu alsak?Normal kemerle nasıl takılacak bilmiyoruz eşimde bende.Çokta ucuz olanın güvenliği nasıl olur bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

2. 28 Mayıs 2010
  3. sgumus

sgumus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Chicco Proxima bizim koltuğumuz bizde monte etmeyi bilmiyorduk aldığımız yerde görevliler kendileri monte edip öyle teslim ettiler

4. 28 Mayıs 2010
  5. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım aldığın yerde görevliler monte ediyor zaten ve size nasıl sökülüp takılacağını anlatıyorlar
    ilk kullandığım marka baby max'ti, şimdi aldığım büyük boyu ise sunny baby ikisinden de çok memnunum
    öncelik güvenlik elbette, git bak dokun, kalitesini farkedersin zaten ki pek çoğu aynı yerde üretiliyor, kumaşına da bak daha doğru karar verebilirsin

6. 28 Mayıs 2010
  7. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.