Otobronzanlar Paylasim Alani

Konusu 'Güneş kremleri, bronzlaşma' forumundadır ve Calma tarafından 18 Ekim 2007 başlatılmıştır.

18 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Calma
  1. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlaaar bütün konulara baktım gözlerim şaşı oldu....bu konuyu bulamadım, benzer konular var ama hiçbiri sonuca ulaşamamış...Aramızda otobronzan kullanıp memnun kalan ya da memnun kalmayanlar var mı?Genelde korkulan bu bronzlaştırıcı kremlerin leke leke bir görünüm vereceği ya da ciltte turuncu görüneceği...Ben avonun yüz için olanını kullandım,önce cildimi peeling yaptım sonra kullandım ve eşit sürüp dağıttım leke leke olmadı ve güzel bronzluk verdi...şimdi o bitti ben başka bir marka denemek istiyorum ve vücuduma da kullanmak istiyorum...tavsiyeleri bekliyorummma.s.

2. 18 Ekim 2007
  3. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hangi markaları merak ediyorsun canım? ben estel ,dior, yves rosher kullandım.fakat yüzünde kullanacaksan otobronze değilde renki nemlendirici(koyu olanını) kullanmanı tavsiye ederim

4. 18 Ekim 2007
  5. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu kullandıkların nasıldı hangisinden en çok memnun kaldın? Bir de renkli nemlendirci hangi markalarda var?

6. 18 Ekim 2007
  7. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ben de önce pahalı markalar kullanmıştım.artık gerek de görmüyorum.şimdi normal bir kozmetik dükkandan alıyorum .çok da uzun süre gidiyor.
    ayrıca hangi otobronzantı alsam da vucut kremleri ile karıştırp o şekilde sürüyorum.sürülmesi daha kolay oluyor üstelik leke problemi olmuyor.
    aldığım spreyler de leke yapmasın diye krem kutusuna sıkıp kremle karıştırıyorum..daha pratık oluyor.
    ucuz markalar da pekala aynı sonucu veriyor

8. 19 Ekim 2007
  9. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende yeni alacak olsam loreal falan alırım zaten yazık okadar paraya hemde belkide loreal daha iyidir çünkü yeni çıktı(geliştirilmiştir diye düşünüyorum)

10. 19 Ekim 2007
  11. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bana soracaklarınız olursa daha özelleştirip sorarsanız sanırım daha çok yardımcı olabilirim. mesela vücut için ayrı yüz için ayrı, yıkayayım geçsin desen ayrı geçmesin kalsın desen ayrı...

12. 19 Ekim 2007
  13. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    icelcim ben yıkayınca geçmeyen vücut için ve bronz renk veren bir ürün istiyorum bana tavsşyede bulunursan sevinirim canıma.s.

14. 21 Ekim 2007
  15. karxixncaa

karxixncaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    otobronzan mı ilk kez duydum:eek:ay çok cahilim yaww:Roflol:

16. 21 Ekim 2007
  17. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yves rosher dan alabilirsin.güzel kokuyo(otobronzda kokuda önemlidir) biraz turuncu yapıyo ama otobranzlar malesef genelde böyledir.ben loreal kullanmadım ama bence onada bak çünkü 1,2 sene önce çıktı ve çeşitli.çıkmayan istediğini belirtirsin.

18. 21 Ekim 2007
  19. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağol cnım yardımın içina.s.