otobüs yolculuğu yapan arkadaşlarrr

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU3 tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

10 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar transferden sonra aktarma olmadan 3 saat otobüs yolculuğu yapıcam.uygunmu bu durum doktorum olabilir dedi ama içim rahat değil..yapan varmı transferden sonra otobüs yolculuğu ..lütfenn yardım edinn...transferim pazartesii...otobüs yolculuğu yapan ve sonucu pozitif olan varmı..sizin doktorlarınız nasıl olmasını önerdi lütfen bana yardım edinnn.

2. 10 Ocak 2009
  3. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar yokmu kimse yolculuk hakkında bilgisi olannn....

4. 10 Ocak 2009
  5. zeynep 26

zeynep 26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben aydında oturuyorum tedavim izmirde yapılıyo arada 1 saatlik yol var ama bana doktorum transferden sonra 1 gece izmirde kalın dedi önlem için ne olur ne olmaz çünkü transferden sonra yolculuğu pek önermiyo bazı doktorlar gerçi ben daha tedavi aşamasındayım transferim olmadı yinede eğer imkanın varsa yolculuk yapma

6. 10 Ocak 2009
  7. aylinhanim

aylinhanim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canim ben transferden sonra 1 bucuk saat yolculuk yaptim arabayla arkada yatarak geldim ama öyle bi sallandiki anlatamam buna ragmen hamileyim allaha sükür sen icini ferah tut,cünkü otobüs okadar bile sallamiyo büyük arac cünkü araba daha cok salliyo.korkma bisey olmaz.

8. 10 Ocak 2009
  9. pembemavi

pembemavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    selma, ben de en az bir kaç saat dinlenmeni tavsiye ederim hastaneden çıkar çıkmaz gitme bence de. bir de şu crinone jel var ya transferden sonra kullanılan tutunmasında yardımcı oluyor. onun bu tür bir riski azaltıp azaltılmayacağını sorabilirsin doktora. belki transferden sonra crinonu uygulayıp çıkarsın. ama bu sadece bir akıl yürütme . doktora danış derim.

10. 10 Ocak 2009
  11. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.325
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşım okadar sıkıntılar çekerek tedavimizi sürdürüyoruzki hem maddi hem manevi.bence 1gece dişini sık bir otelde kal.ertesi günü evine dönersin sonra keşke demezsin.kısmetimizde ne varsa onu yaşıyoruz ama tedbirimizide alalım bence.benim doktorumda 1gece oda istirahatı öneriyor.

12. 10 Ocak 2009
  13. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    selmacım bence de 1 gün kalbileceğin bir yer varsa kal , en olmadı otelde kal . öğretmen evi de olur , dışarıdan olanlara ücretler farklı oluyor biraz . hastaeye yakın kadıköyde felan bulabilrisinz bence yada kliniktekilerin tavsiye edeceği yerler olabilir . bi sor bence ve hemen gitme .. 3 saat gideceksin , az bir mesafe de değlmişki ..

14. 10 Ocak 2009
  15. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    bencede o gün uygun bi yerde kalsan daha iyi olur. Ama mecburiyet varsada iki kişilik koltukta yatarak yolculuk yap. İlk saatler çok önemli çünkü.

16. 10 Ocak 2009
  17. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bir otel veya hastanede kalsan iyi olur canım bir gece nasıl olsa..hakkında hayırlı olsun..

18. 10 Ocak 2009
  19. EU3

EU3 Guest

çok teşekkür ederim arkadaşlarrr hepinize...