otobüste başıma gelenler çıldırdım.......!haksızmıydım sizce.?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ay_82 tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ay_82
  1. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    dün eşimle sınav başvurusu için yola çıktık işten izin almış gelmiş...neyse otobüse bindik bir kızın yanına oturdum eşimde yan tarafa oturdu sıra varmıdır falan diye arada konuşuyoruz eşimle ...2 tane kız bindi otobüse tam yanıma dikildiler ...kızın bitanesi yüzü bana dönük yanındakiyle konuşuyor bir yandanda gözleri bende bende öylesine bakıyodur olabilir diye oralı olmuyorum..:hulya:.sonra gıcık gıcık gülüp bana bakıyor gözlerimi dikiyorum anlasın rahatsız olduğumu diye kafamı çeviriyorum gözünü bile kaçırmıyor.....:kedi:hala gülmeye devam bende birşey mi var dedim?yooo yok dedi iyi ozaman dedim...sonra iyice abartıp laf söylemeye başladı...bazıları kendini nimetten sayıyor,havalara bak alırım havasını v.s neler neler yine sesimi çıkartmadım eşim olayı anlamamış zaten o ara kalabalık oldu göremiyoduk birbirimizi...bilmiyorumkismilesempatiksalakcinni
    sinir oldum ama zor duruyorum inadına hala konuuyor arkaya ilerlerken...neyse indik otobüsten onlarda indi hala arkamızdan tipe bek tipe diyerek gülüyor ve ben duyayım diye bağarıyor...o an nevrim döndü gittim yanına senin sorunun ne kızım dedim varsa bişey söyle rahatlatayım dedim ama boğucam resmen eşimde ne oluyor diyo v.s kız demesinmi göz makyajınız yüzünüz çok güzel o yüzden bakmıştım yanlış anladınız diye?ozaman niye öyle demiyosunda saçma sapan konuşup davranıyosun dedim yanındakide sizde herşeyi yanlış anlıyosunuz diyo...tartıştığım kızda sizde kendinizi çok havadan görüyosunuz diyo bende komplekse girdem desene sen şuna ozaman dedim valla saçını başını yolarım şurda dedim tırstı bu tabi uzaklaştılarkaydirigubbakcemile3 eşimde noldu ya diyo anlattım neyse .......uffff çok sinirim bozuldu ya durduk yere olana bakın...çokmu tepki gösterdim geçip gitsemiydim ama ozaman daha çok sinir olurdum...:eek:klava:

2. 13 Ekim 2010
  3. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de aynı tepkiyi verirdim canım...
    Hatta kızın üstüne atlar saçını başını yolardım :)
    Şaka bir yana birinin gözünü bana dikip gözünü ayırmadan bakmasından nefret ederim...
    Madem makyajını beğenmiş o saçma laflar ne oluyor?

4. 13 Ekim 2010
  5. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bazen banada oluyor yolda yürürken bi yerde otruken hem cinsim bayanlar bön bön bakarak okadar rahatsız ederki beni bende bir gün bi tanesine sormuştum çok gıcık olmuştum neden bakıyorsunuz bana diye siz hoşunuza giden kişiye bakmazmısınız demişti. zemuszemus
    bazen girer bi en yakın lavobaya bakarım üstüme başıma yüzüme acaba birşeymi varda bakıyorlar diye :KK1:

6. 13 Ekim 2010
  7. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Etraf kendini bilmez doluu ya bende acayip gıcık olurdum baya da iyi kıvırmıslar mevzuyu hee. kaydirigubbakcemile3

8. 13 Ekim 2010
  9. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    off ne sinir bozucu durum,ben olsam bende aynı tepkiyi verirdim sırf insanı gıcık etmek için yapıyor densizler...

10. 13 Ekim 2010
  11. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bende anlamadım canım ya ....makyaj beğenmek falan hikaye canım ya ben sert çıkınca öyle diyor alsanaalsanasmile ben zaten direkt dalmaya gittim kızada eşim anlamadığı için müdahale edip durdu noldu nereye diye eşimde ne cadı karım var demiştir :eek:klava:
    kimseye neyini beğenirsen beğen o şekilde bakılmaz dedim ! çok rahatsız oluyorum ya napayım bütün günümüz berbat ol du eşimle gezecektik sözde eve geldik yemek yedim hemen uyudum unutmak için sizinlede paylaşayım dedim belki biraz rahatlarım...aslında öyle kavgacı birisi değilimdir kendime hakim olamadım işte offf:nazar:

12. 13 Ekim 2010
  13. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bence boyle seylere takılmayın onların acızlıgıne terbıye anlayısına verın..

Orda tartışsaydınız kavga etseydınız hoş durumlar olmazdı

hıc degmıyecek ınsanlar ıcın basınızı belaya sokarsınız

Bazı ınsanların sorunları var.sevıyelerıde bellı

hıc takmayın

14. 13 Ekim 2010
  15. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bir kadın bir kadına ne olursa olsun okadar bakmaz beğendiyse birşeyi sorar bari kalemin rengi ne v.s diye ozaman bişi demicem alsanaalsanasmile evet insan tuhaf bişeymi var acaba diyor yüzümde bi yerimde kafamçokkarıştı

16. 13 Ekim 2010
  17. SaHmErAn

SaHmErAn Yusuf alim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    valla yolsaydın saçını başını da bidaha yapabiliyormu
    gıcık olurum öyle insanlara tip tip bakarlar böyle bazen yolda yürüken
    bende tip tip bakarak karşılık veririm:KK1:

18. 13 Ekim 2010
  19. Cerenimo

Cerenimo Derin' im hoşgeldin... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    çok iyi yapmışsın...bugün sen kenara çekmesen yarın başkasına da yapacak aynı terbiyesizliği...belki şimdi uslanır..ağzına sağlık az bile demişsin.:jeyyar: