Otobüsteki Aşkım =))

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve aki.no.bebii tarafından 2 Nisan 2009 başlatılmıştır.

2 Nisan 2009
    Konu Sahibi : aki.no.bebii
  1. aki.no.bebii

aki.no.bebii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 23 yaşındayım o zaman 18 yaşındaydım taksimde japonca kursuna gidiyodum 76 D bahçelievler-taksim otobusuydu hiç unutmam =)))) ayakta duruyodum ve itiş tıkıştı. sonra otobüsten içeri çekik gözlü bi çocuk girdi pek çok japon tanıdıgım için onun çinli olmadıgını anlamıştım japon koreli arasında gidip geliyodummm derkenn lehime bişey oldu o zaman gözlük kullanıyodu ve dışarda yağmur yağıyodu soğuktan buharkaşmış ve ıslanmıştı gözlükleri onları çıkarttı kurumasını beklemeye başladı bence hemen bi selpak verdim fırat bu fırsat =)))) sonra çocuk teşekkürler dedi bende sırıttım :asigim: :asigim: türkçe bildigin anlıyınca baya sevindim =) sonra baktımki bu konuşmiycak ben dedim nerelisiniz oda japon dedi bende güldüm aaa süper bende japonca kurusna gidiyorum baya ilgiliyim yani filan dedim ondan bundan 1 saat boyunca ototbüste konuştuk sonra yer boşaldı gel oturalım dedi oturduk konuşmaya devam ettik sonra o meydanda bi önceki durakta inicekti bana bi kart verdi ben burda haftasonları 7den sonra çalışıyorum japon müzikleride çalıyoruz istersen gel dedi bende gelirim belki dedim gldüm sonra o indi bende karta bakmaya başladım tarfi edilen yeri biliodum istiklal caddesinde ara sokaklardan birinde bi bardı ertesi hafta bi arkadaşmla birlikte gittim ordaydı barmenlik yapıyodu falan beni görünce sevindi yada bana öyle geldi bilmiyorum =))) ogün çok eğlendik =)) şimdi 1 yıllık evliyiz ve bebek bekliyoruz =)) :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:

Son düzenleme: 5 Eylül 2009
  2. 2 Nisan 2009
  3. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    hımm çok ilginçç nasıl oldu devamını mrk ettim dogrusu bebek de çekik gözlü olckk ay çok tatlıı :))

4. 2 Nisan 2009
  5. aki.no.bebii

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    devamı derken ?? :S devamında işte otobüsteki muhabetten sonra ertesi hafta ben onların bara gittim ya ondan sonra tel nolarını msn leri falan aldık ve buluşmaya başladık nişandı nikahtı derken .. öyle öyle gelişti hatta bi resmimizi koymuştum ben bi bölümde konuşurken merak etmişlerdi =)

6. 2 Nisan 2009
  7. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    anammm ben de o zamanlar 76 D ye biniyordum sizi görmüş olmiyim yoksaaaaaaa :jeyyar:

hayırlı olaaa mutluluklarrrr

8. 2 Nisan 2009
  9. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    senin istenme şeklinide okumuştum hatta nerden buldun bu caponu dediğimde otobüsten dedin bende dalga geçiyosun sanmıştım kaydirigubbakcemile3
    Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah :nazar:

bebe kime benzer acaba :asigim:

10. 2 Nisan 2009
  11. Karagozlum

Karagozlum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    cok guzel yha Mutluluklar dilerim bende cok merak ettim acikcasi resmini bi koyarmisin..sırnaşık şey

12. 3 Nisan 2009
  13. aki.no.bebii

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haha kimbilir belkide görmüşsündür ama şimdi ona binmiyoruz artık 145 T ye biniyorum =)) belki biniyosundur =))

14. 3 Nisan 2009
  15. aki.no.bebii

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok ya ciddiydim otobüste diyince herkes dalga geçiyorum sanıyo zaten =))) :KK70:

16. 3 Nisan 2009
  17. aki.no.bebii

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    olur en başa koydum =) hikayemin altına =) :asigim:

18. 3 Nisan 2009
  19. ispanaklikoyyimirtasi

ispanaklikoyyimirtasi NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy, ne güzel hikaye bu böyle... ben de çok severim uzak doğu kültürünü, yemekleri, davranışları falan.. inşallah ilerde doktor olunca giderim